Zavrieť

Porady

Voľby 2012

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Budete voliť?

Počet hlasujúcich
153. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Pôjdem voliť

    127 83.01%
  • Nepôjdem voliť

    14 9.15%
  • Ešte neviem

    12 7.84%
Pre Vašu orientáciu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
SamuelSK Pozri príspevok
tak jasne, SDKU mali tiez vyhodit, dufam ze miki mal aspon brutalne nervy ked sa scitavali hlasy a zvysilo mu to pravdepodobnst infarktu v tomro roku aspon o tolko percent, kolko eur nakradol. bodka.

ale co chcu ti mladi co volili smer? istoty? cize dane a smrt?
Čo to zase trepeš? Kto by ich mal vyhodiť? Nie sme v Chile roku 1973. A Pinocheta tiež nemáme. Ľudia sa rozhodujú slobodne, koho budú voliť. Ako im to chceš nariadiť?
Asi ubehlo málo rokov odkedy máš Občiansky preukaz. Alebo Identifikačnú kartu. Možno prvovoliči majú príliš optimistické predstavy, ako ich hlas zmení svet.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
neviete kde by som našla ktoré "tlamy" sa pre krúžkovali..... alebo je ešte skoro
http://nrsr2012.statistics.sk/priebe...2_Pv_O000.html
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

lujza.j Pozri príspevok
neviete kde by som našla ktoré "tlamy" sa pre krúžkovali..... alebo je ešte skoro
tu :-)

treba nakliknúť v ľavom stlpci stranu a v pravom sa objavia preferenčné hlasy
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

to
Xanti

prečo desné, že ZP dosahujú zisk? lekárne, výrobcovia liekov, nemocnice, môžu dosahovať zisk? alebo ak by bola jedna štátna ZP, ľudia by v nej vari pracovali zadarmo? z čoho by dostávali výplatu? zo štátneho rozpočtu? a štátny rozpočet nie sú naše peniaze, tak ako aj zdravotné odvody?
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Ake ma plany smer? neviem nacitat ich stranku, len som nasiel vseobecne ciele ake maju, ale nic kontkretne, vie niekto?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

SamuelSK Pozri príspevok
Ake ma plany smer? neviem nacitat ich stranku, len som nasiel vseobecne ciele ake maju, ale nic kontkretne, vie niekto?

Od včera doteraz nonstop iba to, že nechcú niesť zodpovednosť sami.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

SamuelSK Pozri príspevok
Ake ma plany smer? neviem nacitat ich stranku, len som nasiel vseobecne ciele ake maju, ale nic kontkretne, vie niekto?
pozri si záznam tlačovky smeru dnes o 06:00 - priorita č.1: - zfunkčniť daňovú správu
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

srska Pozri príspevok
za toto ťa musím pochváliť, lebo je to aspoň v mojom prípade pravda.
a dal som hlas preto, aby ukázal či vie a aj preto lebo niekto tu musí začať používať aj železnú ruku a nie dohadovať sa mesiac v nefunkčnej koalícii či v nejakom zákone, nejakom paragrafe treba medzi dvoma slovami spojku "a" alebo "i" a aj preto, že nálada národa vo vzťahu hlavne k pravici je dlhodobo tesne pod bodom varu
tak ja mám pocit, že nerozhodnutí neboli tí, ktorí pomohli Smeru.... Mne to vychádza, že tí, ktorí uvažovali nad 99% (jednoznačne chceli chytiť ľavicových voličov) sa nakoniec predsa len vrátili k smeru....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Paula Pozri príspevok
Od včera doteraz nonstop iba to, že nechcú niesť zodpovednosť sami.
keď napíšeš A, napíš aj B
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
nemas pri ruke link na nejaky zdroj? skusal som ta3 ale tam som nic nenasiel (nevie mco robim zle)
http://www.ta3.com/archiv/tlacove-besedy.html
toto som nasiel, tam nic :/
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

srska Pozri príspevok
keď napíšeš A, napíš aj B

Na to B čakám i ja.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Nemala by som problém so ziskom ZP a ani s privatizáciou nemocníc, ale nesmelo by existovať prepojenie medzi ZP a nemocnicami ... to zaváňa korupciou a zvýhodňovaním previazaných osôb...
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Nevie niekto, kedy bude mať tlačovku Slota a Norika? že jak nám voličom povedia narovinu, čo si o nás myslia.
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

JAJA11 Pozri príspevok
Nemala by som problém so ziskom ZP a ani s privatizáciou nemocníc, ale nesmelo by existovať prepojenie medzi ZP a nemocnicami ... to zaváňa korupciou a zvýhodňovaním previazaných osôb...
a myslíš že Raši a Paška zo Smeru sú nepreviazaní?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Paula Pozri príspevok
Na to B čakám i ja.
B je jeddnoduché - predsa fico jasne povedal (aj na tlačovke, aj v markíze dnes o 10:00, že ak sa nenájde z opozície strana, ktorá by podporila realizáciu programu smeru, nerobí im problém zostaviť jednofarebnú vládu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jahoszmsk Pozri príspevok
Nevie niekto, kedy bude mať tlačovku Slota a Norika? že jak nám voličom povedia narovinu, čo si o nás myslia.
slopta ohlasoval už v noci prostredníctvom hafaja tlačovku na dnes o 14-tej
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kazda vlada ktora by tu bola by to mala zlozite,Smer po prvykrat v historii postavi jednofarebnu vladu,ktora bude pod drobnohladom a palbou zo vsetkych stran-bude zazrak ak zopakuju tento volebny vysledok a kazda chyba ich moze poslat ku dnu,je prirodzene ze vlady sa striedaju,teraz ma pravica cas na zmenu lidrov a prehodnotenie svojich programov a priorit,myslim ze je cas na definitivny odchod Kanika,Dzurindu,Miklosa a spol
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
lenze za 4 roky sa da toho napachat velmi vela
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jahoszmsk Pozri príspevok
a myslíš že Raši a Paška zo Smeru sú nepreviazaní?
....kuáááá ....a jak ....

Zbohom .....LVN Košice ...to len bude " transformácia " ...

Dlhoročná tradícia Vojenskej nemocnice v Košiciach (od roku 1858) so zárukou ľudského prístupu vysoko kvalifikovaného personálu s kvalitným moderným technickým vybavením ......
...za nejakú tú dobu skončí ......

Na mále už mala toť nedávno ...voľby 2010 prekazili "dobré úmysly " pána Pašku a spol ...

Toť zámysel .......

http://www.rannespravy.sk/clanok/kli...oroch-lvn.html

...ale Raši ma inak dostal ...
"Som rád, že dnes otvárame prvé z nových pracovísk, ktoré budú pôsobiť v priestoroch lôžkovej časti LVN. Opäť sa sem vracajú pacienti. Poskytovať sa tu bude zdravotná starostlivosť pre geriatrických pacientov," povedal minister zdravotníctva Richard Raši, ktorý spolu s predsedom NR SR Pavlom Paškom aj slávnostne prestrihol pásku na oddelení. Podľa ministra tento slávnostný akt je jasným dôkazom, že tu nikdy nebol záujem o predaj areálu LVN nejakému developerovi, ako to bolo niekoľkokrát medializované.
...šak sa uvidí.....dosť málo vody pretečie Hornádom ...potom povodeň dôjde ....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
kazda vlada ktora by tu bola by to mala zlozite,Smer po prvykrat v historii postavi jednofarebnu vladu,ktora bude pod drobnohladom a palbou zo vsetkych stran-bude zazrak ak zopakuju tento volebny vysledok a kazda chyba ich moze poslat ku dnu,je prirodzene ze vlady sa striedaju,teraz ma pravica cas na zmenu lidrov a prehodnotenie svojich programov a priorit,myslim ze je cas na definitivny odchod Kanika,Dzurindu,Miklosa a spol
to je dobre - ja to osobne schvaľujem, nech ich dozorujú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať