Zavrieť

Porady

Voľby 2012

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Budete voliť?

Počet hlasujúcich
153. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Pôjdem voliť

    127 83.01%
  • Nepôjdem voliť

    14 9.15%
  • Ešte neviem

    12 7.84%
Pre Vašu orientáciu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Gašparko beseduje na jednotke
resp. všade.
Naposledy upravil jahoszmsk : 11.03.12 at 11:03 Dôvod: Upravil.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

SMER
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

duves Pozri príspevok
Nechápem tie vzajomne utoky. Pravica prehrala ako povedal pred chvílou v TV Alojz Hlina za svoju aroganciu. Čo sa tyka Smeru, musi byť každemu jasne, že zdanovanie bank a bohačov nepriamo aj tak zaplatia občania. Predstavitelia bank sa nechali počuť, že ak bude bankova daň, znížia počet ludi, alebo znížia mzdy. Volby vobec nie su o pravici a lavici. Je to boj finančných skupín a pred nami hraju divadlo. Tak sa tu hryzte aj nadalej.
Máš pravdu. To už je o inom nie o tom vľavo, či vpravo. Výsledok SMERU nie je náhodný. Volič odkázal, chceme aby si vládol sám a ukázal, či dostojíš sľubom. Či Ti ešte raz, ak sklameš, dáme mandát. A vlastne volič SMERU chcel menej šarvátok a arogancie medzi koaličníkmi. A čitateľnú, adresnú zodpoveadnosť Tak som vnímala voľby ja a tak som agitovala v poslednej chvíli v prospech SMERU!
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

jahoszmsk Pozri príspevok
to
Xanti

prečo desné, že ZP dosahujú zisk? lekárne, výrobcovia liekov, nemocnice, môžu dosahovať zisk? alebo ak by bola jedna štátna ZP, ľudia by v nej vari pracovali zadarmo? z čoho by dostávali výplatu? zo štátneho rozpočtu? a štátny rozpočet nie sú naše peniaze, tak ako aj zdravotné odvody?
No vidím, že sa tomu vyznáš, určite zo zisku sa platia výplaty ... treba Ti toho ešte veľa študovať. To ako keby bolo povedané, že polícia tvorí zisk. Netvorí .. a pritom vyberá pokuty od nezodpovedných vodičov napríklad.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jahoszmsk Pozri príspevok
to
Xanti

prečo desné, že ZP dosahujú zisk? lekárne, výrobcovia liekov, nemocnice, môžu dosahovať zisk? alebo ak by bola jedna štátna ZP, ľudia by v nej vari pracovali zadarmo? z čoho by dostávali výplatu? zo štátneho rozpočtu? a štátny rozpočet nie sú naše peniaze, tak ako aj zdravotné odvody?
silne si sa pomýlil, a šíriš demagógiu, ala tvoj rodák wili Novotný, ako pozerám tak pozerám ale medzi účtami kam musím posielať peniaze z miezd som nenašiel účet lekárne výrobcu a nemocnice, aby nemali od toho je zdravotná poisťovňa, aj štát posiela len do zdravotnej poisťovne a tá ich prerozdeľuje. Vieš čo pošli mi každý mesiac povinne takých 500€, ja si z nich odstrihnem 4 - 10 % a zbytok ti vrátim vo forme nejakej služby dobre?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

JAJA11 Pozri príspevok
tak ja mám pocit, že nerozhodnutí neboli tí, ktorí pomohli Smeru.... Mne to vychádza, že tí, ktorí uvažovali nad 99% (jednoznačne chceli chytiť ľavicových voličov) sa nakoniec predsa len vrátili k smeru....
UVAŽOVAL Vôbec niekto nad 99% ani krčmový opilec a neviem či majú v pezinku volebné právo
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

volby neznamenaju padla na 4 roky pre obcana,ak sa bude diat nieco nekale,tak je moznost obcianskych protestov,peticii,demonstracii atd-demokracia nie je iba o volbach,ale je to aj o obcianskych aktivitach a iniciativach v pripade arogancie politickej moci-Smer dostal doveru volicov a vynimocnu sancu,ak sa neponaucil,tak volici mu to spocitaju a daju najavo este skor ako vo volbach-takisto ako dostala lekciu teraz pravica,tak nabuduce to moze byt opacne,nerobim si iluzie,ale ako sa vravi pockajme uvidime.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
volby neznamenaju padla na 4 roky pre obcana,ak sa bude diat nieco nekale,tak je moznost obcianskych protestov,peticii,demonstracii atd-demokracia nie je iba o volbach,ale je to aj o obcianskych aktivitach a iniciativach v pripade arogancie politickej moci-Smer dostal doveru volicov a vynimocnu sancu,ak sa neponaucil,tak volici mu to spocitaju a daju najavo este skor ako vo volbach-takisto ako dostala lekciu teraz pravica,tak nabuduce to moze byt opacne,nerobim si iluzie,ale ako sa vravi pockajme uvidime.
lepšie by som to nenapísal
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

trisestri Pozri príspevok
volby neznamenaju padla na 4 roky pre obcana,ak sa bude diat nieco nekale,tak je moznost obcianskych protestov,peticii,demonstracii atd-demokracia nie je iba o volbach,ale je to aj o obcianskych aktivitach a iniciativach v pripade arogancie politickej moci-Smer dostal doveru volicov a vynimocnu sancu,ak sa neponaucil,tak volici mu to spocitaju a daju najavo este skor ako vo volbach-takisto ako dostala lekciu teraz pravica,tak nabuduce to moze byt opacne,nerobim si iluzie,ale ako sa vravi pockajme uvidime.
hehe, volici mu to spocitaju ... kolká naivita ... slovaci su tupe ovce, ktorym je mozne srat na hlavu a oni este budu tlieskat (vid 2002-2006 a naslednych 880tis. hlasov pre smer) ... slovaci v zivote nevyjdu do ulic, obcianske nepokoje, peticie, demonstracie su cista iluzia ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

bubkoch Pozri príspevok
hehe, volici mu to spocitaju ... kolká naivita ... slovaci su tupe ovce, ktorym je mozne srat na hlavu a oni este budu tlieskat (vid 2002-2006 a naslednych 880tis. hlasov pre smer) ... slovaci v zivote nevyjdu do ulic, obcianske nepokoje, peticie, demonstracie su cista iluzia ...
a ty si čo mongol? aký problém? nebuď ovca a poď ho pred parlament
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Nie som červený ani zelený alebo modrý, som normálny a preto sa mi nepáči ako zástancovia pravého spektra útočia a zosmiešňujú voličov iného zoskupenia. Takéto reakcie som z tej druhej strany nikdy nevidel, aj to svedčí o niečom.
Ja Fica nemám rád, ale niektoré ich myšlienky mne vyhovujú, najradšej by som ho naklonoval, neľakajte sa nie rozmnožil, ale lepšie povedané skrížil s niektorými časťami pravého spektra. Lebo keď počujem, že budem musieť byť solidárny s darebákmi a lenivcami, je mi divne. To ale neznamená, že nemám sociálne cítenie, ibaže spravodlivo.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.topky.sk/cl/1000051/13029...novi-poslanci-
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Gapo
múdro píšeš. Predtým pravica bojovala proti Mečiarovi, teraz proti Ficovi, vždy asi musia proti niekomu bojovať. Nevedia zrejme bojovať za niečo , za niečo zmysluplné čo by pomohlo nám všetkým. Asi to ich potopilo pri týchto volbách.
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Noo, tak sme im to už zrátali, alebo nám to zrátali ...

Kto vie ako sa porátajú s národom ...

Že by ...




Alebo prenajať ten Korfu?
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Pikoška Pozri príspevok
... Výsledok SMERU nie je náhodný....
pekne to napísal pod nickom "obyčajný volič" v jednej diskusii, že kto volil SME:

"Dôchodcovia, ktorí majú dôchodok do 350eur. Neboli za socializmu vo vedení KSS, ŠTB, alebo nejakého štátneho podniku, takže si nemohli nakradnúť a po revolúcii sa hrať na úspešných podnikateľov a voliť pravicu. Zamestnanci, ktorí zarábajú do 400eur (na páske majú samozrejme min. mzdu), o príplatkoch za nadčasy, alebo víkendy môžu len snívať. Absolventi ktorí pracujú v zahraničí, lebo doma si nemôžu nájsť prácu. Otcovia rodín z východu, Oravy, alebo Kysúc, ktorí pracujú v Čechách a svoje rodiny vidia tak raz za mesiac. Inak,44,41% voličov + ich deti."

Ak k tomu prirátame postreh Alojza Hlinu: "Za neúspechom pravice je arogancia a elitárstvo", si myslím, že netreba sa diviť...

P. S. SNS odstavila od koryta Anička (vďaka) so svojimi 0,69%, SMK sama seba delením Maďarov (po vzoru Orbána) na dobrých a zlých... takže tak....
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Evolučne človek ešte tak nepokročil, aby jeho oči videli za roh. Aby vedel, čo ho za rohom čaká?

Budúcnosť, či nie?

Všetko závisí na uhle pohľadu, sú tvory, ktoré vidia aj za seba. Tie, ktoré tu možnosť nemajú sa môžu spoliehať na svoju históriu, minulosť. S tej sa poučiť. Ale to už bolo ...

Človek je zver, loví a je lovení, sem - tam aj inými zverami, ale to zostane za dverami ...
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Ako mali podľa Vás ideálne dopadnúť voľby? Napíšte % prvých troch strán.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Stefan2005 Pozri príspevok
pekne to napísal pod nickom "obyčajný volič" v jednej diskusii, že kto volil SME:

"Dôchodcovia, ktorí majú dôchodok do 350eur. Neboli za socializmu vo vedení KSS, ŠTB, alebo nejakého štátneho podniku, takže si nemohli nakradnúť a po revolúcii sa hrať na úspešných podnikateľov a voliť pravicu. Zamestnanci, ktorí zarábajú do 400eur (na páske majú samozrejme min. mzdu), o príplatkoch za nadčasy, alebo víkendy môžu len snívať. Absolventi ktorí pracujú v zahraničí, lebo doma si nemôžu nájsť prácu. Otcovia rodín z východu, Oravy, alebo Kysúc, ktorí pracujú v Čechách a svoje rodiny vidia tak raz za mesiac. Inak,44,41% voličov + ich deti."

Ak k tomu prirátame postreh Alojza Hlinu: "Za neúspechom pravice je arogancia a elitárstvo", si myslím, že netreba sa diviť...

P. S. SNS odstavila od koryta Anička (vďaka) so svojimi 0,69%, SMK sama seba delením Maďarov (po vzoru Orbána) na dobrých a zlých... takže tak....
...a akých voličov máš na mysli. Okrem tých ktorých si vymenoval, tam iných ani nemáte...
0 0
sanny237 sanny237

sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

stormcatcher Pozri príspevok
...a akých voličov máš na mysli. Okrem tých ktorých si vymenoval, tam iných ani nemáte...
Je asi jedno akých voličov mali, podstatné je, že teraz prídu na rad istoty pre Slovákov, ale úplne všade, a navyše už nebude problém pravicového zlepenca na ceste k blahobytu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať