Zavrieť

Porady

Voľby 2012

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Budete voliť?

Počet hlasujúcich
153. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Pôjdem voliť

    127 83.01%
  • Nepôjdem voliť

    14 9.15%
  • Ešte neviem

    12 7.84%
Pre Vašu orientáciu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Tandem Mikloš- Mikulčík sa osvedčil.

http://moje.hnonline.sk/node/9752

http://hnonline.sk/ekonomika/c1-5475...y-milionov-eur
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

kataldo Pozri príspevok
sss do urny, lopatu do ruky!
A Ty ku ktorým patríš? Do urny im môžeš vložiť možno zlaté zuby, a lopatu budeš zvŕtať v Tvojich rukách.
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Len kedy to všetko tí policajti stíhajú. Dnes bolo policajtov pred parlamentom viac ako občanov, čo chceli byť účastní v parlamente. Ťažkoodenci proti občanom s holými rukami, tak tomu sa hovorí paráda! Demokracia banánovej republiky Slovensko.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Igor Matovič po tom, čo mu vypadlo pár politikov z jeho kandidátky pre stranu Obyčajní ľudia, ponúkol jedno miesto na kandidátke i Chuckovi Norrisovi.

Chuck však odmietol so slovami: "...ja nie som obyčajný človek!!!"
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

gilda Pozri príspevok
No tak som si to vypočula! Toto je to pravé, orechové pre Slovensko. Nuž tak počúvnime, a nedajme sa o....ť!
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Len doplním, že peniažky pre strany, ktoré nebudú mať požadované %, sa rozdelia medzi tie strany, ktoré dostanú dosť hlasov a budú v parlamente. Preto sa oplatí ísť voliť, a tú stranu, ktorá už niečo dokázala.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To by si chcel vedieť, čo? Ale myslím pravicovú.
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

podhygmin:-) Pozri príspevok
Týmto si chcel pripomenúť, že toto sú tí záchrancovia? Nevieš, prečo tam nie je pán minister Miškov? Veď valná hromada SPP ohľadne odovzdania rúr na plyn dcére mala tuším iný termín.
P.S. Dúfam, že žiadne tunely títo mladíci - zbohatlíci už nestihnú. Dosť bolo goríl.
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
korela Pozri príspevok
Jediný politik má rozkrokovaný pomalý ale istý postup v tejto krajine. Trpezlivosť ruže prináša. Dosahuje čiastkovo, ale dosahuje.
Očividne.
Presne tak, ako sa vyjadril svojho času u Markoviča. Počkajte, uvidíte pri ďalších voľbách. Ide mu to.
Neviem o žiadnom takom jedinom a jedinečnom
1 0
evho evho

evho je offline (nepripojený) evho

už len invalidná dôchodkyňa
Ak by si voliči uvedomili, že do vlády patria ľudia, ktorí do r. 1989 mali aspoň 20 rokov a na vlastnej koži zažili zmeny po súčastnosť, tak by volili tú stranu a kandidátov, ktorí dosiahli vek nad 40 rokov ale menej ako 60 rokov. Tak by sa vyradili komunistický starci, aj keď o sebe tvrdia, že sú spôsobilí pracovať s plným nasadením (napr.driemať). Je jasné, že súčasná garnitúra najsilnejších strán má dosť financii na predvolebnú kampaň a nové vzniknuté strany ľudia ignorujú. Je dôležité aby sa volieb zúčastnilo čo najviac občanov a rozdelenie poslancov aj financii bude spravodlivejšie. Je smutné, že najmä mladí ľudia nechcú voliť. Raz na tú ľahostajnosť doplatia. My starší budeme plakať.
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Prídem sem o pár dní nakuknúť, koľko zaručených predpovedí tu bude vygumovaných .
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja budem SaS a stavím sa s Tebou že budú obaja v parlamente.
1 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

nemyslím si že všetko čo je v novinách, že je 100% pravda, v každom štáte sú nejaké témy na odpútanie pozornosti ľudí, ktoré fungujú veľmi dobre najmä pred voľbami, alebo keď ľudí čaká zhoršenie životnej úrovne.
PS, ja nie som maďar.
Naposledy upravil jahoszmsk : 08.03.12 at 19:06 Dôvod: Upravil.
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Janko Jesenský: Tiež typy

Pred cudzím skočia, lietajú im „šosy",
pred vlastným sedia, za akty sa skryjú.
Pred cudzím po zemi im brázdia nosy,
pred vlastným raťafákmi nebo ryjú.
Cudziemu zniesli by i Slnko z neba,
vlastného za lúč mysle do tmy dajú.
Cudziemu darujú aj vlasť, ak treba,
a vlastných o ňu denne okrádajú.
Pred cudzím národu chcú iba skazu,
pred vlastným milujú svoj národ veľmi.
1 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Myslím si, že tento rok veľa ľudí nepôjde voliť , aj keď to nie je riešenie, ale naozaj nevedia koho.Ak by boli voľby aj cez internet tak by sa dokonca dostala do parlamentu aj Nora Mojsejová, pretože veľa ľudí súhlasí s jej prostorekým názorom, že všetkých týchto terajšich politikov čo boli v parlamente by mali ľudia poslať do...Už sa stierajú rozdiely medzi pravicou a ľavicou. Človek nevie čo je pravicové a ľavicové.Táto pravica paradoxne útočila najviac proti SZČO a živnostníkom /pamätáme si ti diskusie na porade okolo daňovo.odvodovej reformy/, teda proti svojim voličom. Pripadalo mi to tak akoby Fico útočil proti vianočným dôchodkom pre dôchodcov...Vznikla partokracia na Slovensku a pomaly aj miesto upratovačky na nejakom úrade sa vybavuje cez politickú stranu ktorá na tomto úrade vládne.Neviem čo sa stalo na Islande, ale vraj tam ľudia s politikmi skoncovali a dokonca presadili zmenu ústavy. Podrobnosti neviem ako sa im to podarilo.Ak niekto vie, tak nech napíše čo sa vlastne udialo na Islande že došlo k zmene.Možno toto je cesta
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

jahoszmsk Pozri príspevok
a pozajtra budeme plakať.
Ak zavládne zlepenec, tak priam vykrvácame. Vyciciavali nás takmer dva roky. Ak do parlamentu nepodlezú, nejaká tá kvapôčka krvičky nám ešte na prežitie zostane. Žiadnu slávu však neočakávam ani v jednom, ani v druhom prípade. A nesmokli, si už veľký chlapec.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak si to hodíme všetci keď zvíťazí Fico , tak že dobrú noc a zajtra sa volí pravica.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Gapo Pozri príspevok
Nechápem, tak tí východniari nariekajú ako im je zle a ešte im to asi nestačí, že by boli masochisti?
NIe sme, ale nechceme ani naspäť socializmus.
1 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

FALKEN Pozri príspevok
No, mám to za sebou! Teraz už len počkám na ten cirkus, čo bude v noci a zajtra.
Á, možno babka ani barle nebude potrebovať, kto vie ??????????
cirkus bude už dnes večer, keď bude Radičová komentovať výsledky volieb na Markíze.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať