Zavrieť

Porady

Voľby 2012

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Budete voliť?

Počet hlasujúcich
153. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Pôjdem voliť

    127 83.01%
  • Nepôjdem voliť

    14 9.15%
  • Ešte neviem

    12 7.84%
Pre Vašu orientáciu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BIZAL
1. Ako je mozne, ze kazdy stale na vladu nadava a pritom ich sam voli? Aby potom mohli opäť nadávať!
2. Preco ludia idu volit ak si myslia, ze volby su zmanipulovane? Aby zmanipulovali zmanipulované
3. Kde by som nasla odpovede na prve dve otazky? TU!
.
1 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Ziadne mensie zlo !

Nestacilo vam uz alebo co ?

Ak chcete, podpisem notarsku hocico, ze budem kradnut menej, ako hocikto iny

Napr len 5 milionov eur na hlavu v strane na rok Myslim ze budem BEZKONKURENCNY !!!!

Date mi vas hlas potom?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dám - ale po gebuli
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BIZAL
1. Ako je mozne, ze kazdy stale na vladu nadava a pritom ich sam voli? Lebo sú to voly ..............mňa nevinímajúc ...možno ...
2. Preco ludia idu volit ak si myslia, ze volby su zmanipulovane? Ľudia nemyslia , keď idú voliť ...a koniec koncov , oni o tých manipuláciach vedia ...aj ja...
3. Kde by som nasla odpovede na prve dve otazky? Pozri do zrkadla a opýtaj sa svojho druhého ( lepšieho - horšieho JA..).....či ...?
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BIZAL Pozri príspevok
1. Ako je mozne, ze kazdy stale na vladu nadava a pritom ich sam voli?
2. Preco ludia idu volit ak si myslia, ze volby su zmanipulovane?
3. Kde by som nasla odpovede na prve dve otazky?
No ja som týchto nevolil ani náhodou. Mala by si si naštudovať ako sa zostavuje vláda. Minulé voľby najviac hlasov dostal SMER, ale vo vláde nie je. A jeho voliči samozrejme nadávajú na vládu, ktorú nevolili.
A aj keby nešli ľudia voliť, tak si to môžu odvoliť sami predsedovia strán a nejako si tie fleky podelia.
Len mi nie je jasné keď sa tu ktosi dovoláva referenda, aby sa počet potrebných podpisov znížil na 35000. Načo je to dobré? Veď ak sa referenda zúčastní 20-25% voličov, tak je aj tak k ničomu. Mohol by ten dotyčný povedať koľko referend bolo úspešných doteraz? Veď ľudu stačí nabulíkať, že sú to vyhodené peniaze. A potom ak sa toho referenda nezúčastní, tak si myslí, že bohvie koľko tomuto štátu ušetril peňazí.
Naposledy upravil marjankaj : 29.01.12 at 20:13
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
SamuelSK Pozri príspevok
Ziadne mensie zlo !

Nestacilo vam uz alebo co ?

Ak chcete, podpisem notarsku hocico, ze budem kradnut menej, ako hocikto iny

Napr len 5 milionov eur na hlavu v strane na rok Myslim ze budem BEZKONKURENCNY !!!!

Date mi vas hlas potom?
Ty nemáš tatka prezidenta, aby si si to mohol dovoliť.
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Info: v piatok mame protest v Presove, pridte
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

BIZAL Pozri príspevok
Suhlasim, ked das do Unicef 5 eur, africke deti z toho uvidia 0,05 centov. A neviem, ci to tak nie je aj so Slobodu zvierat...mate skusenost?
osobne som k SZ stratila doveru v lete, ked robili velku marketingovu kampan pre predajcu eko ocelovych fliaš... nabádali ludí aby kupovali tieto flase, ze za kazdych 8 predanych dostane SZ 1 tuto skvelu flasu pre svojich hafikov, ze na dovybavenie kotercov... napisala som im svoj nazor, bola som samozrejme napadnuta protiotazkou, co vsetko ja robim pre utulky a zvierata... tak som im presne napisala, co vsetko som uz urobila a robim, a viac sa so mnou nebavili... navrhla som im, ze nech sa s tou skvelou firmou dohodnú, ze z kazdej predanej flase dostanú províziu, z ktorej napríklad zaplatia ucet za vodu, lebo psik sa naozaj napije aj z plastoveho teglika od masla, podstatná je tá voda... ked vsade hlasaju ako potrebujú dary a peniaze... téma bola vymazaná... ešte predtým mi dali na vedomie, ze rozhodnutia mám nechat na nich... hlavne ze hlasaju ze ich potesia navrhy a postrehy...
cely tento obchod bol len a len o podpore predaja toho výrobku, ktorý ja povazujem v utulku za uplne nepodstatnu vec... a za tym si stojim...
preto radsej podporujem konkretne utulky, kde viem, ze ide len o pomoc zvieratam a nie zabezpecit kamarátkinu firmu...
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

tak som sa nemylila...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
SaS.jpg  
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Letko Pozri príspevok
http://korzar.sme.sk/c/6232154/posla...ol-pokute.html

viete mi povedať, čo to bolo za poslanca?
No obyčajní ľudia na Ďuračku nemajú. Ten to vysvetlil policajtom pekne polopatisticky. Čo mu môžu.


http://vas.cas.sk/clanok/2171/utocni...a-slobode.html
Naposledy upravil marjankaj : 31.01.12 at 07:36
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

"Obyčajní" ľudia a "nezávislé" osobnosti ... - Korda (o.i. milovník smutnej slovenskej Krajinky, zaľúbený už z čias Novy), Huba, Rakús, Bauer, Minárik, Mikloško, Palko ... - kde to všade boli za 20 rokov? ....... Matovič, 150. v poradí (veď poslední budú prví), sociálny rozmer programu v posledných voľbách - zabrániť koalícii Fico-Mečiar-Slota (jediný cieľ lídra, verejne priznaný) sociálny rozmer programu dnes - ? .... OĽ&NO - tradičná deštrukčná strana typu SOP, ANO, SaS - v každých voľbách spoľahlivo zaberie...
Naposledy upravil gilda : 31.01.12 at 06:35
1 0
cami cami

cami je offline (nepripojený) cami

Prajem pekný deň, mzdy - ako to bude s odmenami pre členov volebnej komisie?, aké budú odvody a kde?
Myslím , že po novom člen volebnej komisie do SP neodvádza nič a ani sa neregistruje do SP. No ako to je so ZP?
Viete ako to bude? Prosím poradte. ďakujem.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Nič nemusíš, len podpísať a zbaliť čistotu. Všetko bude strnuté.
3 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Daniela Pozri príspevok
Posledná jazda pre istú moderátorku je okomentovaná. Ha Ha, tam je celá naša politika
http://m.webnoviny.sk/slovensko/uraz...66-clanok.html
To sú naše médiá a pán Gučík. Ghannamová versus Mojsejová. Sodoma - Gomora na Slovensku.
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

"Pracuje" sa na hlasoch. Hlasy SDKÚ a SaS pre Obyčajných (Matovič&company). A budú tam znova tí istí. Je to jedna krvná skupina. Istota je gulomet.
Naposledy upravil gilda : 01.02.12 at 14:10
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

gilda Pozri príspevok
"Pracuje" sa na hlasoch. Hlasy SDKÚ a SaS pre Obyčajných (Matovič&company). A budú tam znova tí istí. Je to jedna krvná skupina. Istota je gulomet.
Táto doba celá je v znamení práce na hlasoch. Ja mám konečne jasno. Krúžkujem LIPŠICA.!!!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Sranda. Matovič si dosť myslí. Na kandidátke je na 150 mieste.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
V mojom zozname strán chýba strana: ZMENA ZDOLA, Demokratická únia Slovenska

http://www.zmenazdola.sk/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Táto doba celá je v znamení práce na hlasoch. Ja mám konečne jasno. Krúžkujem LIPŠICA.!!!
.....si viem predstaviť.....



a pozerať budeš asi takto ????

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať