Zavrieť

Porady

Neviete odporučiť nejakého finančného poradcu s ktorým ste už dlhodobo spokojní?

Z dôvodu situácie v európe aj vo svete by som si chcel dať do poriadku svoje financie a poradiť sa s niekým kto sa do toho naozaj vyzná.

Je pradva že mám prirodzený odpor k finančným poradcom najmä typu OVB, partners group a podobne pretože v minulosti som prešiel dvoj mesačným školením v OVB a bol som hlboko sklamaný.

V skratke ak poznáte v Bratislave nejakého finančného poradcu s ktorým ste už dlhodobo spokojný tak prosím doporučte.
Usporiadat
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
aj ja by som potrebovala pomoc, potrebovala by som niečo ako "lepšiu splátku" viete mi niekoho dohodiť aby som nemusela obiehať všetky banky???? Ďakujem
0 0
misom0000 misom0000

misom0000 je offline (nepripojený) misom0000

no asi to je jedno.. jedna stránka veci je kam peniaze dáš.. nejaké to investovanie.. ale druhá aby ťa naučil pracovať s peniazmi.. aby ti otvoril oči, že keď ti zvýšia príjem o 200 € aby si si nezobral 150 € leasing a za 50 tv na triangel atď.. lebo zbytočne ti dá produkt kde vyberieš dvakrát viac ako si vložil, keď na leasingu a všetkých úveroch čo máš doma v priebehu 20 rokov trikrát viac preplatíš.. i keď je pravda že dnes je dobré mať úver, keďže sa tlačia peniaze ako na páse a ich hodnota sa čochvíľa stratí... ale rozumné je mať úver so sadzbou pod nejakou hranicou.. a pritom aj investovať peniaze ale tak, aby boli ochránené pred tou infláciou, ktorá vás pripraví o tie úvery .. síce pracujem v oblasti už nejakú tú chvíľu ale ak sa o to človek nezaujíma iba chodí od dverí k dverám a v živote si nepozrel detaily o investovaní, fungovaní trhu, peňazí, inflácií atď.. tak môže pozerať aj každý deň financnuhitparádu aby vybral najlepší termínovaný.. aj tak v konečnom dôsledku jeho klient nič nezarobí... to či ten kto vám ide radiť niečo vie alebo nie zistíte z toho aké veci vám rozpráva.. ak chcete dať do poriadku financie tak si splaťte úvery nad 10 percent a urobte si rezervu na horšie časy.. ktoré nastali
0 0
finsluzby finsluzby

finsluzby je offline (nepripojený) finsluzby

Halli Pozri príspevok
Ja ich už obchádzam ako choleru...
Napíš do SS, čo by si potreboval, možno ti dám nejaký návod na riešenie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať