Zavrieť

Porady

ako dať výpoveď???

ahojte, poradte prosim:
mam zamestnanca na dobu urcitu (ta mu konci v juni). z organizacnych dovodov mu vsak musim dat vypoved k 31.1.2006. nechcem, aby ostal vo vypovednej dobe. dam mu vsak dvojmesacne odstupne.

ako to vsetko urobit? co vsetko je potrebne urobit ked prepustam zamestnanca (socialka, zdravotna a ake "papiere" mu mam dat)?

viem, ze sa vela popisalo o tejto teme, ale ja z tych vsetkych precitanych prispevkov mam taky misung.....vie mi to niekto napisat "po lopate" ako to vsetko urobit? dakujeeeeeeeeeeeem.

Erika
Usporiadat
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Napíš výpoveď s uvedením § 63. Zamestnanec si hneď po prevzatí výpovede dá žiadosť o skončenie pracovného pomeru dohodou pred začatím plynutia výpovednej doby. Spíšte dohodu, podpíše ju zamestnanec aj zamestnávateľ. Odstupné vyplatíš v poslednej mzde. Potom urobíš RLFO na Sociálnu poisťovňu a odhlásiš ho aj v zdravotnej poisťovni. Jemu dáš potvrdenie o zdaniteľnej mzde a dáš mu ešte podpísať ELDP, ktorý odnesieš so sprievodným listom na Sociálnu poisťovňu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita4
Napíš výpoveď s uvedením § 63. Zamestnanec si hneď po prevzatí výpovede dá žiadosť o skončenie pracovného pomeru dohodou pred začatím plynutia výpovednej doby. Spíšte dohodu, podpíše ju zamestnanec aj zamestnávateľ. Odstupné vyplatíš v poslednej mzde. Potom urobíš RLFO na Sociálnu poisťovňu a odhlásiš ho aj v zdravotnej poisťovni. Jemu dáš potvrdenie o zdaniteľnej mzde a dáš mu ešte podpísať ELDP, ktorý odnesieš so sprievodným listom na Sociálnu poisťovňu.
Iba doplním, dáš mu aj zápočtový list .
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

Zita4
Napíš výpoveď s uvedením § 63. Zamestnanec si hneď po prevzatí výpovede dá žiadosť o skončenie pracovného pomeru dohodou pred začatím plynutia výpovednej doby. Spíšte dohodu, podpíše ju zamestnanec aj zamestnávateľ. Odstupné vyplatíš v poslednej mzde. Potom urobíš RLFO na Sociálnu poisťovňu a odhlásiš ho aj v zdravotnej poisťovni. Jemu dáš potvrdenie o zdaniteľnej mzde a dáš mu ešte podpísať ELDP, ktorý odnesieš so sprievodným listom na Sociálnu poisťovňu.
veeeeeelmi pekne dakujem za jednoznacne vysvetlenie. uz sa len spytam:
- ked napisem vypoved podla § 63, jedna kopia pojde mne a jedna jemu
- ziadost od zamestnanca pojde jedna mne a jedna jemu
- dohoda jedna mne a jedna jemu
- co je to potvrdenie o zdanitelnej mzde?
- zapocet rokov a vystupny list nedavam alebo nevypisujem? je to vobec potrebne?

este raz dakujem za pomoc. som bezradna.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ing.erika
veeeeeelmi pekne dakujem za jednoznacne vysvetlenie. uz sa len spytam:
- ked napisem vypoved podla § 63, jedna kopia pojde mne a jedna jemu
- ziadost od zamestnanca pojde jedna mne a jedna jemu
- dohoda jedna mne a jedna jemu
- co je to potvrdenie o zdanitelnej mzde?
- zapocet rokov a vystupny list nedavam alebo nevypisujem? je to vobec potrebne?
este raz dakujem za pomoc. som bezradna.
Bod 1.-2.Jeden exemplár založíš do spisu zamestnanca, a jeden mu dáš, samozrejme s podpismi oboch strán.
Bod 3. To je potvrdenie o mzde zo ZČ, ktorá bola vyplatená -Pozri zákon o dani z príjmov.
Bod 4. Zápočet rokov je potrebné odovzdať zamestnancovi.
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

ďakujem vám obom. veľmi ste mi pomohli. pekný večer. Erika
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

a predsa len ešte jednu vec by som sa opýtala: čo doplním do textu - "Dňa .........sme s Vami uzatvorili pracovnú zmluvu"? deň kedy sme podpísali zmluvu alebo deň, kedy sa začal pracovný pomer? ja by som dala deň začatia prac. pomeru.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

ing.erika
a predsa len ešte jednu vec by som sa opýtala: čo doplním do textu - "Dňa .........sme s Vami uzatvorili pracovnú zmluvu"? deň kedy sme podpísali zmluvu alebo deň, kedy sa začal pracovný pomer? ja by som dala deň začatia prac. pomeru.
Ja by som tam dala deň, kedy sme tú zmluvu podpísali. A kde to píšeš?
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

píšem teraz výpoveď podľa § 63 ods. 1. písm. b
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

nieco v tomto zmysle:
Dňa 28. 12. 2004 sme s Vami uzatvorili pracovnú zmluvu, na základe ktorej ste pracovali v našej spoločnosti ako ........ na pracovisku v: ...................
V súvislosti s prehodnotením činností v rámci spoločnosti a v zmysle organizačných zmien spoločnosti, strácame objektívnu možnosť Vás ďalej zamestnávať a tak nám neostáva nič iné, len dať Vám výpoveď podľa § 63 ods. 1. písm. b Zákonníka práce č. 311/2001 Z.z.

Podľa ustanovenia §62 ZP Vám výpovedná doba, ktorej dĺžka je dva mesiace, začína plynúť prvým dňom mesiaca nasledujúcom po mesiaci, v ktorom Vám bola výpoveď doručená.

Váš pracovný pomer uzatvorený pracovnou zmluvou zo dňa 28. 12. 2004 sa teda skončí uplynutím výpovednej doby.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Podľa mňa stačí formulácia: Dávam Vám výpoveď z pracovného pomeru uzatvoreného dňa ....... podľa § 63 ods. 1 písm b) Zákonníka práce. Výpovedná lehota začne plynúť dňom ....
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

okk, nechám si poradiť. asi to aj zbytočne rozvádzať a rozpisovať. diky.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

ing.erika
- zapocet rokov a vystupny list nedavam alebo nevypisujem? je to vobec potrebne?
Výstupný list potrebuješ len ty, na potvrdenie toho, že zamestnanec pri odchode zo zamestnania si vysporiadal všetky záväzky voči zamestnávateľovi (odovzdal inventár, kľúče... a pod.) a prevzal zápočtový list. Podpíše ti ho on a jeho priamy nadriadený. Nie je vždy potrebné výstupný list vystavovať. Ja ho zakladám do osobného spisu zamestnanca.
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

ešte otázočka - v žiadosti zamestnanca, aby sa PP skončil bez VD je potrebné uviesť aj nasledovné:
Výška môjho mesačného zárobku vypočítaná podľa ustanovenia §134 zákona č. 311/2001 Z.z. je................Sk. Žiadam Vás teda o poskytnutie odstupného vo výške ...................Sk

alebo stačí len toto:
V tejto súvislosti Vás žiadam o vyplatenie odstupného v zmysle ustanovenia § 76 ods. 2 Zákonníka práce vo výške dvojnásobku môjho priemerného mesačného zárobku.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Stačí uviesť len toľko, že žiada o skončenie pracovného pomeru pred začatím plynutia VD a žiada o vyplatenie odstupného, ako si napísala. On si to odstupné nemôže vyrátať, pretože sa počíta z priemernej mzdy, a tú vie mzdárka.
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

Zita4
Stačí uviesť len toľko, že žiada o skončenie pracovného pomeru pred začatím plynutia VD a žiada o vyplatenie odstupného, ako si napísala. On si to odstupné nemôže vyrátať, pretože sa počíta z priemernej mzdy, a tú vie mzdárka.
jasne, okk. dik. teda, keď toto všetko dám do kopy, tak mám skúsenosť na celý život. ešte som nevyhodila žiadneho zamestnanca.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Čo sa dá robiť, taký je život. Všetko zlé je na niečo dobré. Dobrú noc, už nepracuj...
0 0
ing.erika ing.erika

ing.erika je offline (nepripojený) ing.erika

uh, ani som si neuvedomila, že je už toľko hodín. dobrú noc aj tebe. ja idem naoplátku študovať.
0 0
AnitaMartinska AnitaMartinska

AnitaMartinska je offline (nepripojený) AnitaMartinska

Zapajam sa do tejto debaty,a chcem sa spytat, ci neplati,ze ked je zamestnanec prijaty na dobu urcitu, tak mu patri vyplatit mzdu do konca mesiaca, kedy mu konci podla zmluvy doba urcita? Teda nie len dvojmesacne odstupne.
Dakujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ing.erika
nieco v tomto zmysle:
Dňa 28. 12. 2004 sme s Vami uzatvorili pracovnú zmluvu, na základe ktorej ste pracovali v našej spoločnosti ako ........ na pracovisku v: ...................
V súvislosti s prehodnotením činností v rámci spoločnosti a v zmysle organizačných zmien spoločnosti, strácame objektívnu možnosť Vás ďalej zamestnávať a tak nám neostáva nič iné, len dať Vám výpoveď podľa § 63 ods. 1. písm. b Zákonníka práce č. 311/2001 Z.z.
Podľa ustanovenia §62 ZP Vám výpovedná doba, ktorej dĺžka je dva mesiace, začína plynúť prvým dňom mesiaca nasledujúcom po mesiaci, v ktorom Vám bola výpoveď doručená.
Váš pracovný pomer uzatvorený pracovnou zmluvou zo dňa 28. 12. 2004 sa teda skončí uplynutím výpovednej doby.
Ešte to chce dátum skončenia PP, teda ukončenia výpovednej doby.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

AnitaMartinska
Zapajam sa do tejto debaty,a chcem sa spytat, ci neplati,ze ked je zamestnanec prijaty na dobu urcitu, tak mu patri vyplatit mzdu do konca mesiaca, kedy mu konci podla zmluvy doba urcita? Teda nie len dvojmesacne odstupne.
Dakujem.
Dobrá poznámka, treba ju však objasniť komplexne. §71 ZP upravuje skončenie PP uzatvoreného na dobu určitú. Sú tam 3 odseky, prvý hovorí, že PP sa skončí uplynutím dohodnutej doby. V 2 odseku sa hovorí, že PP na dobu určitú možno skončiť aj inými spôsobmi podľa § 59 (t.j. dohodou, výpoveďou, okamžitým skončením, v rámci výpovednej doby).

Akurát odsek 3 hovorí, že takýto PP možno skončiť aj okamžite bez uvedenia dôvodu, v tomto prípade však zamestnávateľ musí vyplatiť náhradu mzdy za všetky meisace, kedy mal PP trvať. Čiže ak mal PP trvať do júna a zamestnávateľ skončí okamžite bez uvedenia dôvodu v januári, musí vyplatiť náhradu mzdy za 5 mesiacov (2-6).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať