Zavrieť

Porady

Tlac dokladov v Alfe

Ahojte.
Skusal som tlacit vybrate doklady z penazneho dennika, ale nepodarilo sa mi to. Isiel som podla navodu, ale neviem preco mi to neslo.
Neviete niekto ako na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Treba ísť cez Tlač, vybrať čo chceš tlačiť a potom vybrať za označené doklady.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    zdendo
    Ahojte.
    Skusal som tlacit vybrate doklady z penazneho dennika, ale nepodarilo sa mi to. Isiel som podla navodu, ale neviem preco mi to neslo.
    Neviete niekto ako na to?
    Všetko ide ako má, žiadny problém. Čo nejde konkrétne...

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    zdendo
    Ahojte.
    Skusal som tlacit vybrate doklady z penazneho dennika, ale nepodarilo sa mi to. Isiel som podla navodu, ale neviem preco mi to neslo.
    Neviete niekto ako na to?
    Aj ja som sa s tým trápila...
    najprv vyber aby sa ti v peň. denníku ukázalo len to, čo chceš tlačiť, potom cez "označovanie" daj označiť výber a potom cez tlač - nezabudni kliknúť na ten posledný bod - tlačiť len vybrané záznamy.

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Asi sa z Alfy z denníka nedajú zobraziť (a potom tlačiť)záznamy podľa dátumu, napr. od 1.1.-31.1.?

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ZuzanaA
    Asi sa z Alfy z denníka nedajú zobraziť (a potom tlačiť)záznamy podľa dátumu, napr. od 1.1.-31.1.?
    dalo by sa:
    dáš zobraz všetky doklady a potom vyberieš mesiace 1 až 1 a mali by sa ti zobraziť záznamy za január.

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Prosím Vás ak chcem v alfe vytlačiť napr. knihu účet v banke, alebo pokladničnú knihu, tak v notebooku mi pekne ukáže, čo budem tlačiť, všetko je ako má byť, ale vo vytlačených dokladoch mi chýbajú niektoré čísla v tabuľkách, napr. v pokladničnej knihe mi nevypíše po každom obrate zostatok, alebo ak bol výber z pokladne tak to v kolonke "vydaj" nie je ale zostatok je taký, ako má byť. Kde môžem mať chybu? Môže to byť tým, že najprv som mala soft nainštalovaný v PC, ale potom som si ho preinštalovala do notebooku a tam žeby bol iný formát? Ďakujem pekne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.