Zavrieť

Porady

Európske kultúrne štúdia UMB externe - študuje niekto?

Dobrý deň, hľadám niekoho kto študuje európske kultúrne štúdiá najlepšie externe, alebo aj denne na UMB v Banskej Bystrici. Potrebovala by som zistiť nejaké informácie. Ak by sa našiel niekto ochotný, kto by vedel odpovedať na nejaké otázky tak napíšte buď tu alebo kľudne aj do súkromnej správy.
Zaujímalo by ma predovšetkým, či sa z jazykov robia v priebehu štúdia štátnice - také, ktoré sú uznávané ako štátna jazyková skúška, alebo uznávané iba pre potreby školy.
Zaujímalo by ma, aké jazyky sa na externom zvyčajne učia ako tie pokročilejšie? Na stránke je písané, že dva zo štyroch - aj, nj, rj a fj, ale keďže prijímajú cca 20 ľudí, tak predpokladám, že tí sa už nebudú deliť na ďalšie skupinky. Na akej úrovni je potrebné vedieť tie pokročilé jazyky? Dá sa to zvládnuť ak človek má úroveň no neviem takú horšiu maturitnú?
Ďakujem.
Naposledy upravil dragonfly : 29.01.12 at 13:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Európske kultúrne štúdia UMB externe - študuje niekto?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.