Zavrieť

Porady

Patrí zamestnancovi dovolenka pri skončení Pracovného pomeru dohodou

Potrebovala by som poradiť mám zamestnanca na pracovný pomer od 01.01.2003 teraz sme skončili pracovný pomer dohodou k 24.01.2012 má nárok na dovolenku v pomernej časti keď vlastne neodpracoval 21 dní. Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    janaGT Pozri príspevok
    PP trvá od roku 2005 ... ukončenie PP dohodou ku dňu 29.2.2012 ... správne počítam nárok na dovolenku k 29.2.12 vo výške 25/12*2 t.j. 4 dni dovolenky?
    Má nárok na dovolenku za odpracované dni, za každých 21 jednu dvanástinu, takže konečný výsledok máš OK.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    janaGT Pozri príspevok
    PP trvá od roku 2005 ... ukončenie PP dohodou ku dňu 29.2.2012 ... správne počítam nárok na dovolenku k 29.2.12 vo výške 25/12*2 t.j. 4 dni dovolenky?
    áno, výpočet je správny....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    medulienka121 Pozri príspevok
    Potrebovala by som poradiť mám zamestnanca na pracovný pomer od 01.01.2003 teraz sme skončili pracovný pomer dohodou k 24.01.2012 má nárok na dovolenku v pomernej časti keď vlastne neodpracoval 21 dní. Ďakujem za pomoc
    Nie, nemá.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    PP trvá od roku 2005 ... ukončenie PP dohodou ku dňu 29.2.2012 ... správne počítam nárok na dovolenku k 29.2.12 vo výške 25/12*2 t.j. 4 dni dovolenky?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    janaGT Pozri príspevok
    PP trvá od roku 2005 ... ukončenie PP dohodou ku dňu 29.2.2012 ... správne počítam nárok na dovolenku k 29.2.12 vo výške 25/12*2 t.j. 4 dni dovolenky?
    Janka, kolko dní má odpracované, vrátane sviatkov ?

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    veronikasad Pozri príspevok
    Janka, kolko dní má odpracované, vrátane sviatkov ?
    od 1.1.12 všetko má odpracované, nemal ani PN, ani OČR ...

    ivanam je offline (nepripojený) ivanam

    ivanam
    Budem počítať alikvotnú časť dovolenky z nároku 25 dní pre zamestnanca, ktorý končí pracovný pomer k 15. februáru t.r., ale 33 rokov bude mať až v máji 2012? Ďakujem za odpoveď.</SPAN></SPAN>

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.