Zavrieť

Porady

preladit TV frekvenciu - ako na to?

prosim, dnes mi prestali ist hlavne TV programy (joj,markiza, stv...),
stale mi vypisuje, ze mam preladit frekvenciu na 11836,
preluskala som ovladacom cele menu v tej malej skrinke napojenej na satelit, no nikde som nenasla moznost volit frekvenciu, prosim, viete mi poradit?
Usporiadat
Zelkaem Zelkaem

Zelkaem je offline (nepripojený) Zelkaem

Ja som to tiež robila podľa návodu, ale stále mi to nešlo, presedela som pri tom hodiny. Nakoniec prišiel syn, dal tam automatické ladenie a všetky české programy naskočili, len nie slovenské. Nakoniec sme prišli na to, že keď sme zapli sk program, napr. Markízu, tak na lište sa objavili pri sebe 3 panáčikovia 2 modrí a jeden červený bol v strede. Tak sme toho panáčika červeného presunuli vľavo a dvaja modrí boli vpravo a vtedy nám naskočili všetky sk programy. Toho panáčika sme presunuli diaľ. ovládačom pod červeným tlačítkom celkom vľavo dole je taký sivý, ale neviem ako sa volá.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

mona091
dnes som prisla domov aj s antenkou (bola fakt lacna a staci ju len strcit do diery v telke, nic ine a taha signal),
Tak ma napadlo: anténka by sa dala využiť aj inak - namontovať na stýlový klobúčik, dať si to na hlavu a prijímať signál rovno do hlavy (cez uško pravé, alebo ľavé) - telka už nebude potrebná


Srandujem!
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

pokial viem, tak DVB-T je vlasne ten isty princip, rozdiel je akurat v tom, ze DVB-Terestrial sa signal siri pozemne a DVB-Satellite sa siri cez satelit.
Ladenie je v podstate to iste.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať