Zavrieť

Porady

Prestashop - kategórie, podkategórie

Ahojte prestashop-áci. Potreboval by som pomoc. Možno sa to tu už niekde riešilo, len čas tlačí a na základe vyhľadávania podľa slov mi to nenašlo požadovanú "odpoveď". Jedná sa o to, že keď kliknem na mojom e-shope na nejakú kategóriu, tak sa mi v hlavnom okne zobrazia obrázky podkategórií. To je v poriadku. Mám však ten problém, že sa mi štandardne zobrazujú po 5 obrázkov do jedného riadku. Nakoľko však potrebujem väčšie náhľady kategórií, tak by som potreboval zmeniť počet z 5 napr. na 3. Keď som zadal väčšie obrázky podkategórií (čakal som, že sa automatický presunú do ďalšieho riadku), tak sa mi obrázky prekrývali. V štandardnom admin-menu som nič také nenašiel, kde by som zadal počet kategórií, alebo podkategórií na riadok a hľadať to niekde v zdrojovom kóde modulov... keď nemám ani potuchy kde by to mohlo byť.... Môže mi nejaká dobrá duša poradiť? Mám verziu 1.4.6.2. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    knight je offline (nepripojený) knight

    knight
    Nebude to také jednoduché, že zadáš len počet kategórií, treba zmeniť css štýly. Nájdeš ich v themes-tvoja_tema-css. Súbor category.css alebo global.css, teraz neviem presne, a tam treba zmeniť rozlíšenie obrázkov.
    A jeje , trafil som hneď na prvý krát, samozrejme, základe rady KNIGHT ... Je to v category.css, samozrejme je potrebné dať znovu vygenerovať obrázky... Ďakujem .
    A ja som to hľadal hore-dole po *.tpl .... samozrejme neúspešne. Ešte musím nejako doriešiť, aby bolo zarovnané na stred (center) a nie na left a bude to super.

    kurtas je offline (nepripojený) kurtas

    kurtas
    riesil so nieco podobne pricom ja som tam nedaval obrazky podkategorii chcel som iba aby sa ich nazov zobrazil kedze nie som moc skuseni dal som si to upravit v kode stalo ma to cca 20-25 eur

    Prestashop - kategórie, podkategórie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.