Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Konečne ..........že dokončené bolo minulý týždeň ...
...mne sa páči ...aj susedovci krútia hlavami nad realizáciou ...
...a aj kolaudácia už bola mne blízkou osobou/mi...

Prvá foto je pôvodný stav , druhá klčovanie , tretia provizórium uloženého dreva mimo kôlne ...
Zvyšok je po úprave ...
Kvety do skalky sa budú na jeseň sadiť...

Tak súďte a kritizujte ........aj pochvala ale poteší ...
Pivnica 1.jpg  
7.jpg  
IMAG0448.jpg  
Trojske stlpy.jpg  
Inuksuk.jpg  

Čínsky múr.jpg  
Schody do neba.jpg  
Spišský hrad.jpg  
Konečná úprava 1.jpg  
Múr nárekov.jpg  

Konečná úprava 2.jpg  
1/1
24 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Takže pripájam foto dcérky Jarky L - Sašky, mám len to jedno, nakoľko ako som neskôr písala som sa tam nedostala , ale Jarkina švagriná mi poslala, aby sme malú parádnicu videli, mamina je na ňu určite hrdá a ochraňuje ju......



Ak by chcel niekto Sašku vidieť, nech sa obráti na mňa, veľmi pekne Vám ďakujem, že sa Vám páčila, je to zlaté dievčatko......
Naposledy upravil VieraPopluharova : 12.06.12 at 05:53
22 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Po trojdňovej "lopote" mám konečne hotovo!
Keby sa aj nikomu nepáčila, mne sa taaak strašne ľúbi, že mi bude aj ľúto, keď sa bude krájať
DSC03169.jpg  
20 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa dnes potešila návšteva, moja 8 týždňová vnučenka tu bola. Bola to jej prvá návšteva po narodení, na skúšku. Krásne sa na mňa usmievala. Oči okaté a pusa našpúlená, také staré známe grimasy, veľmi sa podobá na syna. Akoby som sa vrátila o 40 rokov dozadu, normálne som omladla.
19 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ale čo ma potešilo a idem sa pochváliť...tak to je môj prvý výtvor-slaná torta k narodeninám polovičky. Obrázky sú trochu tmavé
Slaná torta -1.jpg  
Slaná torta-2, nakrojená.jpg  
Slaná torta-3 porcia v reze.jpg  
1/1
19 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Veľmi ma potešilo , že dcéra úspešne obhájila diplomovku a urobila štátnice, takže máme doma novopečenú inžinierku ekonómie....
18 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

mám vnuka chvála bohu, obaja sú zdraví
17 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Veľmi sa teším, volala mi DanielkaSĽ, už má po operácii, doviezli ju z pooperačky na izbu, tečie jej infúzia, aby poľavila bolesť.....teraz už len nech sa vyspinká a určite to bude po troške lepšie a lepšie....
15 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... mňa dnes prekvapili zo škôlky kam malá chodí ( nechodí už od začiatku apríla- kedy išla na operáciu srdca)- poslali jej list s kresbičkami , že na ňu myslia a tešia sa, keď ich príde pozrieť.. neviem čo je to starobou a či chorobou .. až mi slzy do očí nabehli... Mne to prišlo také milé....
15 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ja sa pochválim....včera som bola na kávičke u žabinky...je to super super milá krásna štíhla usmiata a velmi dobrá osôbka...Urobila mi perfektnú kávičku,pokecali sme a išla som vééééélmi spokojná domov. Trasa Bratislava-Zvolen po dialnici takisto super....Danuš pozdravujem a teším sa že sme sa videli a spoznali..juj ako sa tešííííííím na druhé stretnutie
15 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Teším sa, narodilo sa nám ďalšie mimino v rodine - Jakubko
prajem nech je zdravý on aj maminka, a všetkým nám prináša len radosť

jeho starší braček chcel síce sestričku,vraj aj braček môže byť, ale nabudúce nech to je Tamarka
14 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pomaličky sa džubenkám s veľkonočnou výzdobou.
To veľké fajco (zeleno, oranžovo, žlto, biele) má na výšku 16 cm a je na ňom 7 m stužky. No a cca 450 špendlíkov
DSC02995.JPG  
DSC03003.JPG  
DSC02998.JPG  
DSC03002.JPG  
1/1
14 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

len Vám chcem napísať, že žijem.....neozývam sa len kvôli tomu, že mám momentálne osobné starosti s najlepšou priateľkou.....neskôr možno o tom napíšem......ale Vám všetkým ďakujem, za Vaše príspevky tu, ktoré chodím čítať a držia ma v najhoršom nad vodou.....V.
Tak Vierka držím priateľke palčoky, nech je liečba účinná, nech sa jej podarí vystrábiť z pazúrov potvory, držte sa, a bojujte statočne. Objímam Maja
14 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Paráda, tá stena, aj tie schody, páči sa mi to. Pekná robota.

Prečo tu nie je tlačítko "páči sa mi to" ??
...aj ohnisko na grilovanie je tam zašité ...
IMAG1185.jpg  
14 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Volala som so Zitulkou, dala Vás všetkých pozdravovať a samozrejme ďakuje za všetky pozdravy, ktoré ste jej poslali. Už ju dali z Ára na normálnu izbu, tak už sa bude len a len zotavovať. Že sa teší, keď bude už doma a sadne k počítaču a pozdraví Vás sama. Určite jej všetci želáme, aby to bolo čo najskôr.
14 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Práve som dohovorila so Zitulkou, dala vás všetkých pozdraviť a posiela objatie tým, ktorí jej držali palčeky. K operácii sa jej pridružil ešte aj zápal pažeráka, tak si užila a nič celý týždeň nejedla. Ale dostala lieky a ja verím, že sa jej po troške bude stav zlepšovať a zosilnie, aby nám mohla ona sama napísať.
14 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Malinká vnučenka má od dnes náušničky. Za statočnosť som ju zobrala do hračkárstva, nech si vyberie, čo sa jej páči. Najprv chcela malý vozík (podobný ako býva v supermarkete), ale potom sa rozhodla pre buginku a plátenú bábiku. Tak bolestné bolo 15€ a zmrzlinka
14 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak je obed.... a my máme posiate.... Môj muž prvý raz v živote sial.... Vzal kresielko ratanové do záhrady, ja som odskackala na barlách, sadla, prebrala čo máme aké semiačka a dávala inštrukcie..kde čo pôjde a ako to treba zasiať. No a sedela som si tam ako kontrolný orgán..konečne na vzduchu po piatich týždňoch.
Neviete si predstaviť ako sa vytešujem, že predsa len tento rok bude v našej záhradke čerstvá a voňavá zelenina rásť.
Núkala sa svokra , že príde posiať...ale sb zvládol sám... no môžem viac od života ešte chcieť?
13 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci vospolok,

dnes som už zbodla čo poslala Pepsi, o chvíľku padám na bus do BA, mám službu na NOU......kto tam budete ma tam najdete.....ale musím sa pochváliť babenky, od tohoto školského roka začínam na UK UTV - dostala som výnimku ako ID - I. všeobecný, potom psychol., filozofiy a medina a alternatívna medina....jupíí už sa teším.....dúfam, že to zvládnem....
13 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dnes som vyrábala torty pre Tomášov, malému 4 ročnému vnúčikovi malú a synovi väčšiu. Malý chce mať rovnaké. Ale vnúčik bol podarený, dávala som mu tortu, tak sa usmial, poďakoval a nesmelo sa poobzeral dookola, či ešte niečo nepríde...ale prišlo aj autíčko. Aj sme oslávili, lebo zajtra ide syn hrať tenis / vraj vtedy, keď je kurt voľný /. Tak sa ponúknite......
100_0350.jpg  
12 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a práve ma potešilo ...moje vnúčatko...od najmladšieho decka...
Naposledy upravil pepsikova : 18.04.12 at 10:40
bábetko naše.jpg  
12 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať