Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

aj na svahu sú pravidlá - tzv. biely kódex
http://zdravedieta.rodinka.sk/v-bezp...anie-na-svahu/

mňa pred mesiacom na Donovaloch zrámoval jeden amatér, z lyžiarskej školy,
asi prvý krát na inom svahu ako na somaračej lúčke,
potom sa mi ospravedlňoval - aspoň si myslím, podľa toho ako sa tváril
lebo som mu ani slovo nerozumela maďarsky neviem ani zahrešiť
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
aj na svahu sú pravidlá - tzv. biely kódex
http://zdravedieta.rodinka.sk/v-bezp...anie-na-svahu/

mňa pred mesiacom na Donovaloch zrámoval jeden amatér, z lyžiarskej školy,
asi prvý krát na inom svahu ako na somaračej lúčke,
potom sa mi ospravedlňoval - aspoň si myslím, podľa toho ako sa tváril
lebo som mu ani slovo nerozumela maďarsky neviem ani zahrešiť
môžeš kľudne slovensky - tomu veľmi dobre rozumejú
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Aj vám mrzne porada pri zadávaní príspevkov?
Napíše mi tabuľku, že porada nereaguje, dá mi ponuku obnoviť a a po obnovení môj príspevok aj tak ignoruje.
A na dvoch počítačoch, aj v robote, aj doma .... vrrrr
Toto píšem už štvrtýkrát....
Predtým 5x do inej témy...
..

..porada oťažela...dostala novú reklamu, možno preto je dnes voľáka rozprplaná...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
K § 6
Pojem politicky exponovaná osoba je presne definovaný v znení Smernice 2005/60/ES a Smernice 2006/70/ES. Transpozíciou nie je možné jeho rozsah zúžiť. Vzťahuje sa na politicky exponované osoby, ktoré nemajú trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Ide o osoby, ktorým sú zverené významné verejné funkcie s celoštátnym alebo medzinárodným významom. Pre posúdenie, či je konkrétna osoba politicky exponovaná (môže to byť i cudzí štátny príslušník) je dôležité vyžiadať si od danej osoby takúto informáciu a využívať verejne dostupné zdroje informácií alebo informácie od iných povinných osôb. Na tento účel možno využiť i prípadné komerčné zoznamy. Povinná osoba však musí mať určené rizikovo orientované postupy na zistenie, či je osoba politicky exponovaná. Pri identifikovaní blízkych spolupracovníkov osôb, ktorým boli zverené významné verejné funkcie sa predpokladá, že vzťah so spolupracovníkom je verejne známy, alebo povinné osoby majú dôvod domnievať sa, že takýto vzťah existuje.
..

..tuším som niekde v ústave či kde čítala slobodu vierovyznania a politickej príslušnosti, ktorú netreba nikde zverejňovať a nikto nemá právo nás v nej obmedzovať...ZK písala o takom malom podnikatelíkovi, ktorý má semotamo obrat na účte v tej poštovej banke,dosť dobre mi to nie je jasné, načo to potrebujú, ak on do tejto kategorie mi teda nijako nepasuje...
...toto mi smrdí,ako aj to čípovanie zo sčítania ľudu...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova Pozri príspevok
..

..tuším som niekde v ústave či kde čítala slobodu vierovyznania a politickej príslušnosti, ktorú netreba nikde zverejňovať a nikto nemá právo nás v nej obmedzovať...ZK písala o takom malom podnikatelíkovi, ktorý má semotamo obrat na účte v tej poštovej banke,dosť dobre mi to nie je jasné, načo to potrebujú, ak on do tejto kategorie mi teda nijako nepasuje...
...toto mi smrdí,ako aj to čípovanie zo sčítania ľudu...
tiez si myslim, ze zistovanie info o politickej prislusnosti bankou nie je koser
bolo by zaujimave vidiet aj tie prilohy co zaslali na potvrdenie
0 0
JM1968 JM1968

JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

srska Pozri príspevok
a prečo si neuložíš (nevytlačíš) potvrdenku o podaní a akceptácii podania???
však mám potvrdenky o elektronickom podaní, mňa len v prvej chvíli napadlo, že darmo budem mať ja potvrdenky o podaní, robiť s tlačivami budem musieť ešte raz, keď ich oni mať nebudú....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

JM1968 Pozri príspevok
však mám potvrdenky o elektronickom podaní, mňa len v prvej chvíli napadlo, že darmo budem mať ja potvrdenky o podaní, robiť s tlačivami budem musieť ešte raz, keď ich oni mať nebudú....
potom nech ich hľadajú a keď nenájdu a slušne ťa poprosia o zaslanie - pošli im na dobierku
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
JM1968 Pozri príspevok
však mám potvrdenky o elektronickom podaní, mňa len v prvej chvíli napadlo, že darmo budem mať ja potvrdenky o podaní, robiť s tlačivami budem musieť ešte raz, keď ich oni mať nebudú....
..

..ale ak máš akceptáciu podania, tak im ju strčíš pod nos, veď prijali-akceptovali tvoju poštu a nič nebudeš musieť robiť znova, nech si hľadajú...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale ak máš akceptáciu podania, tak im ju strčíš pod nos, veď prijali-akceptovali tvoju poštu a nič nebudeš musieť robiť znova, nech si hľadajú...
dal by som to hľadať mikulčíkovi
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..poobedňajšia káva je na stole...vonku vetrisko, tak hádam alabuta pri tej aktívnej činnosti s rukolou neodveje niekam, kde sa žije bez rýla a motyky...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ááá si ma pepsi predbehla - kým som navarila, ty už ponúkaš
tak si daj z mojej šálky
TXT_29_1314037773.jpg  
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..poobedňajšia káva je na stole...vonku vetrisko, tak hádam alabuta pri tej aktívnej činnosti s rukolou neodveje niekam, kde sa žije bez rýla a motyky...

Pepsi, len aby rukolové semáčka nenafúkalo Tebe na parapety
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

1Dara Pozri príspevok
tiez si myslim, ze zistovanie info o politickej prislusnosti bankou nie je koser
bolo by zaujimave vidiet aj tie prilohy co zaslali na potvrdenie
Asi máš zle info, lebo sa sťažuješ od veci- nikto neskúma žiadnu politicku príslušnost- jedná sa len o vyhlásenie, či je človek politicky exponovanou osobou alebo nie-neskúma sa žiadna politicka príslušnosť, akej strany je členom a pod., takže máš zlé info...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Pepsi, len aby rukolové semáčka nenafúkalo Tebe na parapety
..

..joj...mojim parapetám by sa zišli asi rukové semiačka...čo by ich utreli...a mohli by aj každý deň, tolko je na nich prachu...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Asi máš zle info, lebo sa sťažuješ od veci- nikto neskúma žiadnu politicku príslušnost- jedná sa len o vyhlásenie, či je človek politicky exponovanou osobou alebo nie-neskúma sa žiadna politicka príslušnosť, akej strany je členom a pod., takže máš zlé info...
..

..politicky exponovaná osoba-tak podla mna je to len iné slovné spojenie pre preskúmanie politickej príslušnosti osoby...nie je dôležité, v akej strane je, ale je politicky angažovaná-tá osoba...či?..
...aj spojenie "politicky príslušný " k politickej strane plní ten istý účel..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

šííížmarjáá, také smiešne pohyby dopredu a dozadu, ktoré robíš s nechuťou...no!...
Dodatočne názorná ukážka pre Paliho :
http://video.google.com/videoplay?do...5003631745877#
Ten Fredyho "stejnokroj" povinný nie je...
Fakt je, že spievanie mu išlo lepšie ako vysávanie...
Fakt je aj to, že v tom klipe vyzerá otrasne, ako obyčajne sa predvádzal, ale Brian May nemá chybu...
Ale Fredy bol na pódiu šoumen, to sa musí nechať...
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Asi máš zle info, lebo sa sťažuješ od veci- nikto neskúma žiadnu politicku príslušnost- jedná sa len o vyhlásenie, či je človek politicky exponovanou osobou alebo nie-neskúma sa žiadna politicka príslušnosť, akej strany je členom a pod., takže máš zlé info...
ja sa nestazujem kde si videl nejaku moju staznost? ...
zk24 pisala: "Chceli od neho info ci je v nejakej politickej strane, ci ma rodinnych pribuznych v strane a take podobne osobne veci...."
a ak si si nevsimol, ... pisala som, ze by bolo zaujimave vidiet prilohu co chcu potvrdit ...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

alabut Pozri príspevok
Pamodaj stastia, gazdinky, pepsina ahoj. Poskrabkaj chlpateho za mna za usami, umy mu labky v teplej vode a ked sa mu mudro pozries do oci, bude vediet kto mu praje. Dnes je velky den, alabut bude chvilu alipasom ... alabutka ho berie do parady - vlasy prec, brada prec, holenie, strihanie pazurov, hovenie v kupeli, naha otrokyna beha okolo, ranajky do vane, kavicka a stamprdla tiez ... bohamu, ja tej zene splnim, co sa jej v oku zaleskne. :-)
Možno sa jej tam leskne želanie, že by si tú technickú údržbu mohol konečne zvládnuť aj sám...
Ale ak sa zvykne garde aj vymeniť a alabutka je zasa "alibabou", som ticho...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta sprosta zima nie a nie ist do frasa,vsak enem kurit treba,lebo nemozeme byt stale pod duchnicku,chceme jar a vonku si trocha ohrat bolave kostale
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
ta sprosta zima nie a nie ist do frasa,vsak enem kurit treba,lebo nemozeme byt stale pod duchnicku,chceme jar a vonku si trocha ohrat bolave kostale
..

..som si práve doohrievala košťále na slnku, trvalo to hodinu a pol..mohol si prísť, bolo by slnko ohrialo aj tebe..pri jednom, už, teda!..neviem, čo ti bráni ísť von!...čo sa týka mňa, sneh by mohol byť aj 24 mesiacov v roku..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať