Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
luja5 Pozri príspevok
Potešilo ma, že dcéra prišla po vyše týždni pobytu v nemocnici domov a trošku sa jej polepšilo, aj keď PN-ka jej potrvá ešte najmenej do konca tohto mesiaca a to už bude skoro tri mesiace ...
..

..no ja teda neviem, čo bolo tvojej dcére, ale prečo sa ti vidí 3 mesiace "dlho"..myslíš, že dĺžka PN má vplyv na rýchlosť uzdravenia?..nejeduj ma, len nech sa dievča poriadne vyzdravie, aj keby to malo trvať pol roka!!..aby nezostali následky...
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja sa tesim len tak. Docvalal som uzimeny, dolamany, idem si lahnut, pockam alabutku, kapustnica v chaldicke, zemiaky uvarene, pepsina sa jeduje, hafkac hafka, krasny svet. Zijem si ako lalia polna, ako vtactvo nebeske, skratka ako trud. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dávam poludňajšiu kávu, slnko môže pleštiť do kuchynského okna..okno vyleštené, aj obkladačky, prach dokonale utretý, šarkanove chlpy lietajú vzduchom, lebo hrá futbal a ja môžem začať obednú siestu...tak fajn čas vám a alabutkovi zvlášť...

...asi takto ja...
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes bol moj kocurko objednany na kastraciu. Nevedeli sme sa dlhsie rozhodnu, ci ano, ci nie...
Ale posledny tyzden chodil domov cely dobity,doskriabany,krvavy,hroza na neho pozriet ! Tak som sa nahnevala a objednala ho
Vcera kocur dosiel s krvavym okom,mysleli sme si, ze zas sa bil s nejakym sokom...

Nastastie pre neho,veterinar pri obhliadke ran,zistil, ze to nie je poskriabane, ale ze mal v oku streleny brok a oko plne hnisu !
Zelam tomu hajzlovi,co strielal,aby si ho tiez niekto pomylil s tercom!!!

Ale potesilo ma, ze lekar dava takmer 100% nadej, ze ocko bude funkcne Drzte prosim palceky ...
vvv.JPG  
7 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..no, Hírem v pohode prežila vraždenie, aj šehzádes sú v pohode, sulejman to dal vyšetriť ibrahimovi, ibrahim to posunul sumbulovi a ten dajehatum...vraha aj tak pozná len nigarkalfa...takže môžem zhasnúť, lebo dáko ticho je tu...


(inak- to poradie sa mi vydarilo...a pretrváva naveky...aj v našom vyšetrovacom systéme...nie sme potomkovia??
Prepánakráľa to akou rečou hovoríš?nerozumiem ani slovo
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

BXL, tej doktorskej hatlanine tiez malokto rozumie. :-)
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
To čo je dneska za deň??
Teraz som v schránke objavila oznámenie o uložení zásielky od našej drahej novej poštárky...
Nič by na tom nebolo čudné, keby nechodila cca medzi 8,30 a 9,00 hod, pritom my sme tu už od pol ôsmej. Teraz sa máme trepať pre to na hlavnú poštu cca 12 km horedole....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Teší ma, že sa mi darí- šlapem jak ďábel- ako keby Lionel Messi z Barcelony, ako keby Kobe Bryant z L.A.Lakers, ako keby Kličko Vitalij...-ukazujem pani riaditeľke kto je špička...-momentálne nieje človeka, ktorý by ma dokázal zastaviť- to sa ani nedá- rozbehnutý vlak stopnúť...
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

BXLmiami Pozri príspevok
Prepánakráľa to akou rečou hovoríš?nerozumiem ani slovo
rečou sultána som zvedavá ako okomentuje raj v hoteli

môj muž to začal pozerať že aby mal prehľad, keď v robote budú chlapi preberať 1. pád
- kto má čo a 7.pád s kým s čím spím
som sa divila, on takéto reality nikdy nemusel,
vydržal 10 min a vypol telku, že si radšej ide zahrať poker

ja som semo - tamo od počítača z vedľajšej izby počula niečo a asi takto
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teší ma, že sa mi darí- šlapem jak ďábel- ako keby Lionel Messi z Barcelony, ako keby Kobe Bryant z L.A.Lakers, ako keby Kličko Vitalij...-ukazujem pani riaditeľke kto je špička...-momentálne nieje človeka, ktorý by ma dokázal zastaviť- to sa ani nedá- rozbehnutý vlak stopnúť...
Neblázni,

veď ludia nikdy nemali veĺkú chuť sa dať poistiť, vždy ich bolo treba k tomu nejako dotlačiť...

Držíš im železo pri hlave , či ako ??
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
Neblázni,

veď ludia nikdy nemali veĺkú chuť sa dať poistiť, vždy ich bolo treba k tomu nejako dotlačiť...

Držíš im železo pri hlave , či ako ??
A Tak vieš Indeed, po 15 rokoch vo fachu už sami volajú- to už ja mám svojích ľudí...-ja nikoho netlačím nikdy...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

jak ma potešilo môžem si aj v repríze pozrieť šou

zapla som TV a hneď som ho aj vypla
Naposledy upravil Ivana Š : 06.03.12 at 13:55
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A Tak vieš Indeed, po 15 rokoch vo fachu už sami volajú- to už ja mám svojích ľudí...-ja nikoho netlačím nikdy...
...môžem potvrdiť z dôveryhodného zdroja ......

Katarína spomínala .........len teraz neviem .....sťažovala , alebo chválila sa ???
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano aj mne treba dom, aj kamošku mám neďaleko, len sa neviem dokopať
necítim sa ohrozená ani poverčivá, ale už aj klopem na drevo aj na čelo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Stano aj mne treba dom, aj kamošku mám neďaleko, len sa neviem dokopať
necítim sa ohrozená ani poverčivá, ale už aj klopem na drevo aj na čelo
to je tak, človek sa nikdy necíti ohrozený kým mu nezhorí chajda...,to je tak , kukina... a potom ked je nejaká potopa alebo niečo,tak vyplakávajú pred kamerami, že kam majú ísť a nemajú kam a podobné hlúposti - tých ludí mi vobec nieje ľúto- nezaslúžia si aby ich niekto ľutoval...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 06.03.12 at 16:38
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ešte mi chýba 14 ľudí k 20.000 navštíveniam mojho profilu-tak hor sa kuk do profilu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...môžem potvrdiť z dôveryhodného zdroja ......

Katarína spomínala .........len teraz neviem .....sťažovala , alebo chválila sa ???
buchy, na teba si musím dať pozor- ty vieš toho podozrivo veľa a to nem dobré...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
to je tak, človek sa nikdy necíti ohrozený kým mu nezhorí chajda...,to je tak , kukina... a potom ked je nejaká potopa alebo niečo,tak vyplakávajú pred kamerami, že kam majú ísť a nemajú kam a podobné hlúposti - tých ludí mi vobec nieje ľúto- nezaslúžia si aby ich niekto ľutoval...
..

..no veru!...a všetci poisťovací agenti sú až takí besní poistiť chalupu, okolo ktorej tečie jarok a ani jeden z nich nepovie takú blbosť, akože - ten jarok je nebezpečný, pri topení snehu pretečie a zaleje vám dom a pivnice vytopí, naozaj vám nič nepomôže, len dobrá poistka, nech si môžete potom za tie peniaze urobiť opravy...agenti sa tlačia do takých dedín, ktoré majú potoky, rieky, kde je možnosť záplavy, roztrhnutia hrádze, vyliatia vody cez breh...a poisťovne s úsmevom a promptne rýchlo preplácajú škody, na nič sa nepýtajú, vidia urobenú škodu, nuž tak v čo najkratšom čase poistencom pomôžu...ano, je to tak...kecám...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ja teda neviem, čo bolo tvojej dcére, ale prečo sa ti vidí 3 mesiace "dlho"..myslíš, že dĺžka PN má vplyv na rýchlosť uzdravenia?..nejeduj ma, len nech sa dievča poriadne vyzdravie, aj keby to malo trvať pol roka!!..aby nezostali následky...
...pepsik ... Ty si ma tak milo "sfúkla" ... ja sa polepším ... posielam Tebe, aj ostatným ako poďakovanie za povzbudenie ...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A Tak vieš Indeed, po 15 rokoch vo fachu už sami volajú- to už ja mám svojích ľudí...-ja nikoho netlačím nikdy...
tak nech sa Ti darí aj naďalej, aj v práci aj v súkromí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať