Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šľak ma ide trafiť, že musím byť multifunkčná žena chlap fuč.... čo si nevybavím a nespravím sama nemám..... som nas*ratáááá.... lebo sa mi vypálila mini neonka pod kuch. linkou čo som na tú mrchu minule kukala, že ked sa vypáli.....vypálila sa teraz musím si po 4r prvý krát vybaviť stk+ek, nikdy som z druhým autom nikde nebola.... proste boli veci ktoré chlap....vybavil....
a samozrejme že som sa pohádala s chlapom-penisom-vodičom v JEEPoidnom aute....títo ludia si ako čo myslia, že ked sa rútia a všetkých chcú predbehnúť....tak sa všetci z nich po*erieme. mal smolu mňa teda NIE ale inak krásne MDŽ holky, idem si hopsnúť
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ivana Š Pozri príspevok
pobavilo ma
hľadám kód SK NACE pre klienta a našla som
tak ak by niekto potreboval
Chov tiav a a ďalšich ťavovitých zvierat je 01.44.0
Chov koňov a ďalších koňovitých zvierat je 01.43.0
(len mi prosím objasnite čo sú tie ďalšie zvieratká)
Mozno ak sa rozhodnes chovat poslancov a ostatnych politikov, tak ich uz zacali zaradovat do inych skupin ako gorila.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

willma
veľmi mi chýba blvajúci smajlík
Takýto?

(Ak chceš smajlíky - kuk sem http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik , vyberieš z kategórie, vyberieš smajlíka, na vybratom PTM dáš Kopírovať adresu obrázka a vložíš pomocou malej ikonky obrázčoka (v rýchlej odpovedi tretia sprava) tú adresu - a hľa - je to tu!)
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

zas som o niečo múdrejšia vďaka misoft
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
..

...achjaj...tento čarodejník sa veľmi podobá na toho, čo bude nad našou dedinou čarovať v sobotu...a nie len nad dedinou, ale nad celou slovačou...páči sa mi...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft Pozri príspevok
Takýto?

(Ak chceš smajlíky - kuk sem http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik , vyberieš z kategórie, vyberieš smajlíka, na vybratom PTM dáš Kopírovať adresu obrázka a vložíš pomocou malej ikonky obrázčoka (v rýchlej odpovedi tretia sprava) tú adresu - a hľa - je to tu!)
skúška
ale inde to nefunguje,iba tu.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
skúška
ale inde to nefunguje,iba tu.....
Veď predsa každé diskusné fórum má svoje prostredie , kde sa " pohybuješ " ....

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

willma Pozri príspevok
ako nezamestanú evidovanú a zúfalo hľadajúcu prácu čo myslíte, že so mnou spravilo toto???http://profesia.pravda.sk/zamestnani...urade-ucelovo/ veľmi mi chýba blvajúci smajlík
stálo by za úvahu či pôjde na úp po skončení funkcie veď bude hľadať voľné miesto ministra a to nie len tak.
Ozaj a čo poslanci čo neboli zvolení chodia sa zaevidovať na úp?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
stálo by za úvahu či pôjde na úp po skončení funkcie veď bude hľadať voľné miesto ministra a to nie len tak.
Ozaj a čo poslanci čo neboli zvolení chodia sa zaevidovať na úp?
..

..ale ak sa im skončí funkčné obdobie, vrátia sa tam, odkade vyšli, či nyje?..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
stálo by za úvahu či pôjde na úp po skončení funkcie veď bude hľadať voľné miesto ministra a to nie len tak.
Ozaj a čo poslanci čo neboli zvolení chodia sa zaevidovať na úp?
A prečo by nešli? Však podpora v nezamestnanosti bude cca2000€. Ty by si za to nebol na ÚP pol roka? Ja áno, aj dlhšie keby dali. Horšie bude s tými, čo tam neboli minimálne 730 dní - ako Matovič. Inak Mihál pôjde zase robiť poradcu Počiatkovi, ako aj pred tým. Dejiny sa opakujú
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale ak sa im skončí funkčné obdobie, vrátia sa tam, odkade vyšli, či nyje?..
To keby sa všetci vrátili naspäť tam, odkiaľ vyšli by sme asi šťastím neprežili. Usudzujem že si myslela slušne naspäť do matkinkho brucha
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

kopretinka Pozri príspevok
skúška
ale inde to nefunguje,iba tu.....
Mne to tu nefunguje, asi ma niekto odpojil od takýchto možností.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



mne funguje
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


mám nervy dajme si čokííííís.....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok

mám nervy dajme si čokííííís.....
..

...ale najprv musím psa pažravého odpratať, lebo snorí po dome ako colník...a potom si dám čoklíšku aj ja!...joj, vyzerá to ňamuškovo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
To keby sa všetci vrátili naspäť tam, odkiaľ vyšli by sme asi šťastím neprežili. Usudzujem že si myslela slušne naspäť do matkinkho brucha
..

..no ja by som to trochu inak nazvala, ale čo ty myslíš, že oni pôjdu na úrad?..tak to by bola iná ostuda, keby taký šulík, ak sa nedostane do parlamentu, šiel na úrad pre podporu!..však takému by ani robotu nehladali!!majú svojich dosť..a on by chodil s lístočkom každý mesiac sa hlásiť?..kde žiješ?..pekne pôjdu do svojich pozícií, z ktorých ich slovač vytrhla a šmarila do parlamentu..alebo sa niekde tichučko uložia a budú žiť z veľkých penazí...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik


1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

wagner Pozri príspevok
Mne to tu nefunguje, asi ma niekto odpojil od takýchto možností.
musí Ti to fungovať.....ja som išla presne podľa návodu od misoft
(Ak chceš smajlíky - kuk sem http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik , vyberieš z kategórie, vyberieš smajlíka, na vybratom PTM dáš Kopírovať adresu obrázka a vložíš pomocou malej ikonky obrázčoka (v rýchlej odpovedi tretia sprava) tú adresu - a hľa - je to tu!)
aj keď neviem,čo to je PTM,ale podarilo sa....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

1Dara Pozri príspevok

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať