Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

No ja som chcela sneh v BA na nasom kopceku pod oknami. Sneh sice mame ale vsade len nie na nasom kopceku. Hnusny vetrisko a pritom na Markize tvrdila, ze v BA nefukalo, no u nas na konci Petrzalky fukalo strasne.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
No ja som chcela sneh v BA na nasom kopceku pod oknami. Sneh sice mame ale vsade len nie na nasom kopceku. Hnusny vetrisko a pritom na Markize tvrdila, ze v BA nefukalo, no u nas na konci Petrzalky fukalo strasne.
..

...ale mojík, nebuc malicherná..ja nemám snehu nič, len zamrznuté zbytky odminula a pozri na východ, majú aj navyše a nedajú..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale mojík, nebuc malicherná..ja nemám snehu nič, len zamrznuté zbytky odminula a pozri na východ, majú aj navyše a nedajú..
Pepsi, a čo by sme nedali, veď pekne poproste, a dostane sa aj vám.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Dnesny spln splni plnenie nespavcov. Aj alabutka bude celu noc cestovat s cigou na balkon a spat, alabutovi nebude zohrievat nozky. Navarim si caju tepleho, medu hnedeho a vina cerveneho, prezijem pri hrnceku nepriazen osudu, pocasia, konstelacii vesmirnych telies a vnutornej lenivosti. Pustim sa s chutou do kaprieho kolaca, ponuka sa aj zamastena vina plna casa a cas od casu pozriem na nebesia, ci sa splneny mesiac a hviezdy tesia so mnou. Psom sa chce zavyjat, ale tma im mrzne v krku, alabut sa tisko zvinie vo svojom pelechu ... je zamracene na hviezdnom nebi. Nebude z alabuta politik, ale z politika dobra svina. Bude zabijacka? Este je zima. :-)
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Poie mi niekto?!...čo znamená toto:Nasledujúce chyby nastali pri zaslaní tejto správy

  1. BB code indent is not allowed.

Nedá sa mi obrézok priložiť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozri sa do nastavenia svojho profilu či máš povolené BB code - toto oznamuje, že nie sú povolené.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čaute vospolok inak lepšie robiť v blázinci tam sú tí psychoši aspoň pod liekmi..... ale ked som už tu a že niekde sú pindy že sa tu kávuje tak dnes si dáme niečo inéééé
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

dnes som dočítala posledný diel z Kroník Narnie (C.S.Lewis) a nemám slov... V celku ponúka dobré námety na zamyslenie...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ten môj starý ma chce zničiť... Na budúci týždeň ideme znovu plesať...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Niečo pre športuchtivých...

5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pridávam pamlsok aj ja, aby som v hambe nezostala, že som neponúkla

Pááááči sa!
panna-cotta-ck-1160609-x.jpg  
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nika.sum Pozri príspevok
No ja som chcela sneh v BA na nasom kopceku pod oknami. Sneh sice mame ale vsade len nie na nasom kopceku. Hnusny vetrisko a pritom na Markize tvrdila, ze v BA nefukalo, no u nas na konci Petrzalky fukalo strasne.
aj ja cestári ma teda neprekvapili ledva som sa vyštverala na hradný kopec trelejbusáci sa tiež velmi tešákovali ale čo už, tender na sol na posýpanie bol asi vyhlásená len na soľ do -5, nato sa vyhovárali že soľ nezaberá
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Dnesny spln splni plnenie nespavcov. Aj alabutka bude celu noc cestovat s cigou na balkon a spat, alabutovi nebude zohrievat nozky. Navarim si caju tepleho, medu hnedeho a vina cerveneho, prezijem pri hrnceku nepriazen osudu, pocasia, konstelacii vesmirnych telies a vnutornej lenivosti. Pustim sa s chutou do kaprieho kolaca, ponuka sa aj zamastena vina plna casa a cas od casu pozriem na nebesia, ci sa splneny mesiac a hviezdy tesia so mnou. Psom sa chce zavyjat, ale tma im mrzne v krku, alabut sa tisko zvinie vo svojom pelechu ... je zamracene na hviezdnom nebi. Nebude z alabuta politik, ale z politika dobra svina. Bude zabijacka? Este je zima. :-)
..

..notybrďo!..toto je ako večerníček pre veľkých!...aj s dobrými radami...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zitulda Dnes, 20:17
Poie mi niekto?!...čo znamená toto:Nasledujúce chyby nastali pri zaslaní tejto správy


  1. BB code indent is not allowed.

Nedá sa mi obrézok priložiť.....

..mojík, z niektorých stránok nejdú vložiť obrázky, aj keď sa dajú skopírovať...nájdi iný a skús...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pepsi, a čo by sme nedali, veď pekne poproste, a dostane sa aj vám.
..

..ja už som si k proseniu aj kľakla, aj ľahla...a ništ...furt len na východ..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
aj ja cestári ma teda neprekvapili ledva som sa vyštverala na hradný kopec trelejbusáci sa tiež velmi tešákovali ale čo už, tender na sol na posýpanie bol asi vyhlásená len na soľ do -5, nato sa vyhovárali že soľ nezaberá


Hovorca mesta v TV tvrdil, že soľ odfúkol vietor
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


na lepšie prežitie splnu mám zapálenú sviečku alebo čajový kahanec- pre lepšiu energiu, je to možno placebo, ale zaberá aspoň u mňauž mám zapálenú...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
[/COLOR]Hovorca mesta v TV tvrdil, že soľ odfúkol vietor
jemu asi do očí magor
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Mne sa dnes stalo, do rána skydol obraz zo steny.Celý deň som trpol či sa niekto nepobral na onen svet.Zatiaľ nič dúfam ,že som to nezariekol.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

220870 Pozri príspevok
Mne sa dnes stalo, do rána skydol obraz zo steny.Celý deň som trpol či sa niekto nepobral na onen svet.Zatiaľ nič dúfam ,že som to nezariekol.
Záleží od toho, či bol zle zavesený alebo bez príčiny. Ak bez príčiny, tak dôsledky nemusia byť hneď
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať