Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

calawen Pozri príspevok
ja popíjam tullamore... dostala som chuť a výnimočne pijem sama, bo manžel so svokrom pijú vonku... ich kolega mal 50-tku
To vonku dúfam že nemyslíš doslova lebo by im mohol jazyk o pohár primrznúť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jeden - som dostala od mojej kaminky...

Maly cigan s mamou vari v kuchyni, vopcha si hlavu do muky a vravi: "Aha, mama, ja som biely." Mama mu jednu j*bne a povie mu: "Chod sa ukazat otcovi. " Pride za otcom a vravi mu: "Pozeraj, otec, ja som biely ." Otec mu jednu j*bne a posle ho za dedom. Pride maly cigan ku dedovi a hovori mu: " Aha, dedo, ja som biely "... Dedo mu tiez jednu prij*be a este k tomu ho nakope do prdele... ... potom sa vrati spet do kuchyne a mama sa ho pyta: " Ake si si zobral z tohto ponaucenie ? " A maly cigan jej odpovie: " Som 7 minut biely a uz vas kurvy ciganske neznašam! "
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
SamuelSK Pozri príspevok
Kenwood KM 260 Prospero

Toto je najskur*enejsi roboticky mixer, ktory nemixuje absolutne vobec nic.

Extremne opatrne s jeho kupou, mixer za 4 eura spravi pracu lepsie.

tento zasran stoji 120eur.

boha... a ja ze som analfabet ze neviem spravit zakusky, nasralo ma to.
..

...ale nebud jedovatý...zákusky nevyrába mixér, ale šlahač za pomoci láskavého pekára...lebo piecť sa musí s láskou...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ela77 Pozri príspevok
Ešte si nenapísal, kde sa máme prihlásiť o tú vodku s džúsom, či čo si to ponúkal.
Eli, akože to platí- stanislav neklame, stanislav slovo drží- len tam bolo písané, že ak sa SDKÚ nedostane do parlamentu-vtedy to bude- ale bude, neboj sa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Stanko a nemal by si sa nad sebou zamyslieť? Lebo sa môže stať, že najlepší kamarát Ťa v tom "ostatnom" bude čoskoro zastupovať No neviem či Ti potom bude do ale skôr do
Zdenka- kto orie moje pole- šetrí moj pluh...

a tých mojích kamošov sa nebojím- to sú všetko prechlastaní chalani kojení pivom, prefajčení trávou,potetované telá- proste vychovaní tak ako ja v Petržalke...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Niečo na odľahčenie:
"Prečo v NDR neboli sexshopy?
Lebo jazda v trabante bola lepšia ako vibrátor."
ja som volakedy viezol kamošku na bicykli a ona sedela na štangli a vraví- mohol by si chodiť( jazdiť) po čo najvačších jamách- vtedy som nepochopil...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

wagner Pozri príspevok
To vonku dúfam že nemyslíš doslova lebo by im mohol jazyk o pohár primrznúť
samo sebou, že sú v nejakej reštike...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dobru nocku v teplucku-)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alaya1 Pozri príspevok
Dobru nocku v teplucku-)

to čo za luxus - dva pruhy? dnes som išla ako cez tunel - jednosmerku.....len ten oproti o tom nevedel!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alaya1 Pozri príspevok
Dobru nocku v teplucku-)
..

..to je čo toto???...dvadsať ročné snehové úspory alebo zima v Grónsku?..lebo u nás to určite nie je...to by sme nepredýchali
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak dúfam, že všetky splnové šnicle a šunky ste už pojedli, aj šampáňo s jahôdkami pojedli, tak dám ešte tyblčko na štvrťky a potom dobrú noc...aha a ešte horalku na šírku posielam...
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..tak dúfam, že všetky splnové šnicle a šunky ste už pojedli, aj šampáňo s jahôdkami pojedli, tak dám ešte tyblčko na štvrťky a potom dobrú noc...aha a ešte horalku na šírku posielam...
..joj, ale ja si nemozem odpustit tukovy chlebik s paprikou v oleji..dnes len jeden krajec..predtym misa pukancov..no a varene cervene nemozem dopit..bude aj na zajtra..
..no a jeden o polovnikoch na dobru noc..

Poľovníci chvália svojich psov:
-”Minule som si vyšiel na poľovačku a zistil som, že nemám náboje. Dal som psovi oňuchať pušku a on mi z domu doniesol náboje.”
-”Ja som si raz zabudol pušku. Dal som svojmu psovi oňuchať náboje a doniesol mi pušku.”
-”To je všetko nič. My sme sa raz vybrali kúpať, ale manželka si zabudla plavky. Dal som ju psovi oňuchať na príslušných miestach a za chvíľu dotiahol suseda za vajcia!”
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=adi11;1974009]..joj, ale ja si nemozem odpustit tukovy chlebik s paprikou v oleji..dnes len jeden krajec..predtym misa pukancov..no a varene cervene nemozem dopit..bude aj na zajtra..
..no a jeden o polovnikoch na dobru noc..

...no jasné, že tyblčko sa ti už nezmestíííí..pošlem ti pivo!...potras a zmestí sa
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

[QUOTE=pepsikova;1974024]
adi11 Pozri príspevok
..joj, ale ja si nemozem odpustit tukovy chlebik s paprikou v oleji..dnes len jeden krajec..predtym misa pukancov..no a varene cervene nemozem dopit..bude aj na zajtra..
..no a jeden o polovnikoch na dobru noc..

...no jasné, že tyblčko sa ti už nezmestíííí..pošlem ti pivo!...potras a zmestí sa
..na dnes stacilo..to skoda pivo otvarat, do rana by vyprchalo..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aktuálne počasie
Čas /hod.: 06:50
Teplota: -19 °C
Pocitová teplota: -19 °C
Tlak: 1029 hPa
Najviac ma tesi, ze este nezamrzlo cucoriedkove a cernicove vino. Aj cucoriedkovica a cernicovica je v poriadku aj ciernoribezlovica. Hmm, dokonale indegriencie na vyrobu lubeznych likerov. Idem sa prejst kurit, pepsina prevetraj sarkana, ja idem pozriet kamaratovych vlckov, najma tu krpatu belgicku bestiu, este nemam zahojenu ruku. :-)
0 0
aneurizma aneurizma

aneurizma je offline (nepripojený) aneurizma

Dobré ránko všetkým. Čo ma dnes potešilo? Zajtra mám dovolenku a teším sa, že nebudem musieť vstať o 5,00 hodine a ísť do tej -10 stupňovej zimisky....(:-)))
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

aneurizma Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým. Čo ma dnes potešilo? Zajtra mám dovolenku a teším sa, že nebudem musieť vstať o 5,00 hodine a ísť do tej -10 stupňovej zimisky....(:-)))
-jááááj, také piatkové voľno závidím.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a pohodu dnes prajem,káva je na stole, taká normál, čierna..labutík, taká čiernoríbezlovica by nebola zlá na koštovku, tak keď sa vrátiš z vandra celý, nepohrázený, tak po jednom okoštujeme...ono to aj ako kocka ľadu nemusí byť zlé,raz dávno susedovi na chalupe zamrzlo čučo hroznové, ale ako nanuk to bolo super!!...
..šarkan je už vyvetraný, tá kopa esemesiek každé ráno ma zabíja,potulné mačky mu píšu, že treba od rána lietať a jedine tak môže prežiť v tomto krutom mraze..no ale inak pohoda...
...a dnes je ten test!..nič neviem a ťažko sa už dnes do niečoho dostanem...ale prežijeme...len klídek a pohodu...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
aneurizma Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým. Čo ma dnes potešilo? Zajtra mám dovolenku a teším sa, že nebudem musieť vstať o 5,00 hodine a ísť do tej -10 stupňovej zimisky....(:-)))
..

..mínus desať?..to je také optimálne pre mňa na žitie...ale uži si dovolenku a ak zostane, pošli aj tým, čo nemajú...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám a pohodu dnes prajem,káva je na stole, taká normál, čierna..labutík, taká čiernoríbezlovica by nebola zlá na koštovku, tak keď sa vrátiš z vandra celý, nepohrázený, tak po jednom okoštujeme...ono to aj ako kocka ľadu nemusí byť zlé,raz dávno susedovi na chalupe zamrzlo čučo hroznové, ale ako nanuk to bolo super!!...
..šarkan je už vyvetraný, tá kopa esemesiek každé ráno ma zabíja,potulné mačky mu píšu, že treba od rána lietať a jedine tak môže prežiť v tomto krutom mraze..no ale inak pohoda...
...a dnes je ten test!..nič neviem a ťažko sa už dnes do niečoho dostanem...ale prežijeme...len klídek a pohodu...
Tak držíme päsť, tfuj tfuj!!!
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať