Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_gpredpoved_sk

Na stránke SHMÚ zas ich čierny humor... predpoveď na zajtra - všade aspoň nejaký obláčik, ale jediné miesto so zlomyseľne vyškereným slnkom = samozrejme Trnava! Že by v tom mal prsty Vatikán?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..u mňa "nebe hvězdami poseté",po mráčkoch any stopa, dunst ako v hrnci so zavarenými uhorkami..strašné voľačo, keby som nebola zvyknutá žiť, kludne to zabalím...ani neviem, na koho nadávať pre to teplo!..idem na balkán a hádam nejako noc prečkám...dobrú noc vám..
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Sestra moja rodná ma dnes vyšokovala dodávkou marhúľ, tak terazky robím lekvár či čo to je, občas odskočím klikať a určite budem do polnoci strašiť v tom kuchynskom hice... tak mi treba. Ostatným prajem snehovú kalamitu v ríši snov
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
Sestra moja rodná ma dnes vyšokovala dodávkou marhúľ, tak terazky robím lekvár či čo to je, občas odskočím klikať a určite budem do polnoci strašiť v tom kuchynskom hice... tak mi treba. Ostatným prajem snehovú kalamitu v ríši snov
..

..mojenko štedré, keby sa mi dalo zaspať, tak si nasnívam kamčatku aj s dedom mrázom, saňami a darčekmi..pre sneh by nebolo vidno ani na meter!..ale nyjeee..nenasnývam!...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dobrú noc a pekné sny...s týmto pánom
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pripravila som posedenie na rannú kávu a čaj
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Hneď osedlám Juráška a stretneme sa u psychiatra

Naposledy upravil ivuliatko : 07.07.12 at 23:46
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..teda baby, ste najlepšie kamošky!!..dnes ráno sedíme na snehových vločkách pekne vysoko, horúca kafica vychladne a ajncvajdraj je toť aj dedmrož s darčekmi!!..nádhera voľačo , takto v pohodičke si hovieť!..čo tam po palmách a oleandroch, dnes konečne kafa podľa mojej chuti...a pokiaľ je ešte chladno stískanec vám posielam,taký letmý, aby sme sa neprilepili...lebo vonku horúca skutočnosť!...ostatné objednávky dotala gépées a tak je všetko poslané...
..vieme niečo o Vieroč?..lebo už si namýšlam kadečo!..zastavte ma nejakou dobrou správou...
...a fajn deň vám dnes...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
hodinu 09 sme telefonovali...všetkých veľmo pozdravkuje...vylihuje si, ale v nemocnici, lebo sa opička prepracovala, vraj cucá infúziu, ale presvedčila ich ,nech jej tam dajú fernet s tonikom....takže pepsi, čajík presmeruj tam, nech má čím zapíjať
budúci týždeň ju asik pustia, tak sa ozve.....

ešte že jej bolo treba na vécko, lebo neskončíme....
buchač Pozri príspevok
...ja viem tak , že dve hodiny ste sa vykecávali .....že skoro sa počúrala ? ....aj to viem ....
pepsikova Pozri príspevok
..vieme niečo o Vieroč?..lebo už si namýšlam kadečo!..zastavte ma nejakou dobrou správou...
...a fajn deň vám dnes...
Niekto vie , niekto nie ...

...občas by bolo dobré vrátiť sa o jednu - dve stránky spätne .....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Rozalka Pozri príspevok
Chystáme sa budúci týždeň spraviť mackom fotoalbum, už ich je toľko, že strácame prehľad, niektorí mali aj meno, časom sme pozabudli, no a na výlety chodí stála trojka + ďalší (ktorí majú prosiace očká) a to tiež treba zdokumentovať, aby sa aj striedali.
Určite priložím nejaké fotky.

PS:
choroba má aj pomenovanie, netreba sa však obávať, nie je infekčná

arctophile = Osoba, ktorá veľmi rada zbiera plyšové medvedíky.
pridávam medvedíkov, čo sú na výlete permanentne......
180520121047.jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
pridávam medvedíkov, čo sú na výlete permanentne......
..

...ešteže sa nesťažujú na teplo!...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

len nákuk na čajík, ďakujem a hneď mizím - idem variť hodové pohostenie
oskar sa vyškeruje, to zas hude hic

(PS: teraz sa sťažujeme na teplo, a keď bude zima, sa budeme sťažovať, že je zima )
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tiež len mrk a idem...

Niečo uvariť, niečo ochladiť, dôchodkyňa rozmýšľa, či zavoláme pohotovosť, lebo jej je šoufl...
My sme si s drahým nechali v noci okno dokorán otvorené, lebo vetračka nám na dýchanie nestačila, no a ráno vstával, s tým že ho bolia kríže, no a mňa tiež, asi nás ofúklo (na to že sa moceme vekom okolo 35ky každý z inej strany, sme teda nejakí náchylní...

Tak idzem, tolko sňahu je od Dav, že to neodhádžem ani do večera ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Tiež len mrk a idem...

Niečo uvariť, niečo ochladiť, dôchodkyňa rozmýšľa, či zavoláme pohotovosť, lebo jej je šoufl...
My sme si s drahým nechali v noci okno dokorán otvorené, lebo vetračka nám na dýchanie nestačila, no a ráno vstával, s tým že ho bolia kríže, no a mňa tiež, asi nás ofúklo (na to že sa moceme vekom okolo 35ky každý z inej strany, sme teda nejakí náchylní...

Tak idzem, tolko sňahu je od Dav, že to neodhádžem ani do večera ...
posielam ponožky na večer
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
Sestra moja rodná ma dnes vyšokovala dodávkou marhúľ, tak terazky robím lekvár či čo to je, občas odskočím klikať a určite budem do polnoci strašiť v tom kuchynskom hice... tak mi treba. Ostatným prajem snehovú kalamitu v ríši snov
mňa v jednom roku kamarát...nasťahovali sme sa do tohto bytu...nebol tu plyn a elekt.sporák už tu tiež nebol...čakala som na montáž plynomeru.....60pohárov som gendžila na kempingovom variči
ešte je v pivke....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Indeed Pozri príspevok
pridávam medvedíkov, čo sú na výlete permanentne......
ešte ich majiteľ nestretol niekoho kto potrebuje pomôcť a chrániť, už by docestovali za mierny príspevok
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Tiež len mrk a idem...

Niečo uvariť, niečo ochladiť, dôchodkyňa rozmýšľa, či zavoláme pohotovosť, lebo jej je šoufl...
My sme si s drahým nechali v noci okno dokorán otvorené, lebo vetračka nám na dýchanie nestačila, no a ráno vstával, s tým že ho bolia kríže, no a mňa tiež, asi nás ofúklo (na to že sa moceme vekom okolo 35ky každý z inej strany, sme teda nejakí náchylní...

Tak idzem, tolko sňahu je od Dav, že to neodhádžem ani do večera ...
vieš koho bolia kríže? Ten koho nikto neprikryje!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..teda baby, ste najlepšie kamošky!!.a pokiaľ je ešte chladno stískanec vám posielam,taký letmý, aby sme sa neprilepili...lebo vonku horúca skutočnosť!......a fajn deň vám dnes...
Prosím Ťa, kde bolo dnes chladno? Noc bola teplá, nepomohol ani prievan cez tri okná, ťahalo mi na nohy a kŕče mi ich naťahovali Takú noc som teda už dávno nemala. Už ráno o pol šiestej keď som vstávala, bolo tak dusno, že som vstávala s tým, že aby už bola zima. Ten pocit otrasného dusna mi zroloval náladu na nulu Navarila som - už o desiatej bol obed hotový, záhrada poliata, stádo nakŕmené a už sa tu hodinu chladím. V kuchyni teplých 28 ale tu fajných 25,5 -to sa dá vydržať . A odchádzam, idem si hodiť šlofíka do obeda, lebo som nevyspatá, aby som nepadla do práčky, keď pôjdem prať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed 10 Minutes Ago #15814

krče vznikaju od preťaženia končatín, nie od klimatických vplyvov....
...hm ....nestačím sa diviť ......že aké novinky sa dozvedám ....
...poopravím vetu ...

" krče vznikaju aj od preťaženia končatín, niekedy aj od klimatických vplyvov...."........................niekedy vo vzájomnej symbióze ....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nestaci ze nam tie silikonove ,,spolocnicky,, pchaju do reality sou,ale teraz ich uz namiesto hercov pchaju aj do filmov-vraj konecne moderny film,no neviem kde sa poslednu natacali filmy s vojnovou tematikou,ale z totality. http://www.aktuality.sk/clanok/20990...koro-v-kinach/
Naposledy upravil trisestri : 08.07.12 at 10:54
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať