Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dráždi ma v článku 11 vypustenie týchto viet: Zamestnávateľ nesmie bez vážnych dôvodov spočívajúcich v osobitnej povahe činností zamestnávateľa narúšať súkromie zamestnanca na pracovisku a v spoločných priestoroch zamestnávateľa tým, že ho sleduje bez toho, aby bol na to upozornený, alebo kontroluje listové zásielky adresované zamestnancovi ako súkromnej osobe. Ak je u zamestnávateľa zavedený kontrolný mechanizmus, je zamestnávateľ povinný informovať zamestnanca o rozsahu kontroly a spôsoboch jej uskutočňovania.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

KYJJA , DZ PAUVVR TU SURRPRAJS !

Otrasné, čo ??

Nielen čítať , ale aj počúvať !

Kto vymyslel tento SHIT , by si zaslúžil tresnúť dubovým veslom po hlave...

A TEN, kto to dovolil vysielať 2 X. (!!!!!)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Hlásim, že posledné marhule sú pozbierané, ráno sa budú štíkať do suda a veselo budú kysnúť

Milujem, keď si niekto myslí, že nemám čo robiť, suseda dokydala za kýblik uhoriek, chvalabohu som vybrala len do 4 pohárov, zbytok pôjde na kvasáky, lebo sú veľké...
Nuž čo, keď si od nudy vlasy počítam....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Mal som zostať v Tatrách , super počasie , teraz tu musím zapínať klímu.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
erzet Pozri príspevok
Dráždi ma v článku 11 vypustenie týchto viet: Zamestnávateľ nesmie bez vážnych dôvodov spočívajúcich v osobitnej povahe činností zamestnávateľa narúšať súkromie zamestnanca na pracovisku a v spoločných priestoroch zamestnávateľa tým, že ho sleduje bez toho, aby bol na to upozornený, alebo kontroluje listové zásielky adresované zamestnancovi ako súkromnej osobe. Ak je u zamestnávateľa zavedený kontrolný mechanizmus, je zamestnávateľ povinný informovať zamestnanca o rozsahu kontroly a spôsoboch jej uskutočňovania.
erzet neser ma na večer, keby si podnikal čo nevieš čo je ,lebo si kancelarska vieš čo. Keby ti zamestnanci kradli ako straky a nevieš im to dokázať tak je samozreme že si bez ich upozornenia namontujem kamerový systém. Choď už spať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/10/1316855/Ro...cialnych-bytov....zdrápaniny cigánske
a ešte repete...... http://www.topky.sk/cl/100313/131657...-novym-klipom-
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Hlásim, že posledné marhule sú pozbierané, ráno sa budú štíkať do suda a veselo budú kysnúť

Milujem, keď si niekto myslí, že nemám čo robiť, suseda dokydala za kýblik uhoriek, chvalabohu som vybrala len do 4 pohárov, zbytok pôjde na kvasáky, lebo sú veľké...
Nuž čo, keď si od nudy vlasy počítam....
...šak dôjdi .....môžeš čučoriedky počítať .......
...buď jednotlivé plody - guličky alebo fľaštičky 3 dcl ...
...mne už oči šejdrom idú ......
...a zajtra by mala byť ďaľšia várka dodaná z hôr ....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
buchač Pozri príspevok
...šak dôjdi .....môžeš čučoriedky počítať .......
...buď jednotlivé plody - guličky alebo fľaštičky 3 dcl ...
...mne už oči šejdrom idú ......
...a zajtra by mala byť ďaľšia várka dodaná z hôr ....
No, ja čakám, čím ma moja dôchodkyňa zajtra prekvapká.
Dnes akože "jej" doniesla suseda uhorky, zajtra čakám broskyne od ďalšej... Dúfam, že ich bude aspoň 10 kilo, šak nech dušu vyplujem v tom horku...
Ale také čučoréééédky... hm... škoda, na východ je ďaleko...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som dnes bola taká usilovná, až už nevidím any nepočujem, taká som ustatá...ale všetko mám tak, ako som si naplánovala, urobené...špajza sa skoro ligoce, ešte som stihla aj tie dve steny volné omalovať, poličky olepiť novým papierom, poukladať zostatok náčinia, čo som ušanovala a nevyhodila do kontajnera,vymeniť koberec,umyť podlahu, aj balkány, na chodbu dať nový, povysávať aj chladničku zozadu, lebo už chudera syčala od tepla, pozastrihovať koberec pri štvoro dverách v chodbe , povynášať ostatný bordel do kontajnera , ísť lietať so šarkanom , chúďa moje, dnes bol taký dobrý,a zaplávať si vaňu 2x na šírku...dĺžku by som nezvládla!...
...a fčul si dám horalku na dĺžku..našla som ju v exmangelovej mikine..mňam, ako mi dobre padla!..ale keby mal niekto marhulky navyše, zjem aj dve...kilá..

..už neviem ani počítať..tých dverí na chodbe je šesť!...
Naposledy upravil pepsikova : 11.07.12 at 22:38
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...ja som dnes bola taká usilovná, až už nevidím any nepočujem, taká som ustatá...ale všetko mám tak, ako som si naplánovala, ...a fčul si dám horalku na dĺžku..našla som ju v exmangelovej mikine..mňam, ako mi dobre padla!..ale keby mal niekto marhulky navyše, zjem aj dve...kilá..
Ja síce dve kilá marhúľ nemám ale zo pár Ti môžem podarovať. Podelím sa s Tebou. Urodilo sa mi 20 ks, tak 10 Ti dám
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja som tiež dnes od rána pracovala - ráno som zobrala úrodu skorého kelu, hokaido, potrhala som ríbezle červené a čierne. Sľúbili nám daždivejšie počasie a u nás oskárko vypleštený od rána. Na obed bolo 32 teplých stupňov. Akurát som o dvanástej dotrhala ríbezle. Naobedovala som sa, nakŕmila stádo a pokračovala som. Uvarila som džem - ríbezle som zmiešala a je výborný. Potom som pokrájala kel, udusila, dala som do mrazáku. Hokaido som postrúhala a tiež išlo do mrazáka. A bol večer. Tiež som unavená že nevládzem ani ísť spať.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..wau,mojík, ty si tiež bola aká usilovná..ale treba popratať, čo sa dá, lebo náhodou zhukne nejaký silnejší a vyjde navnivoč...posielam ti stískanec k narodkám a idem ti hneď aj zavinšovať..

..no pekne, trocha po termíne vinšujem, ale zas- nepochválila si sa, že už máš devätnásť!:-)
Naposledy upravil pepsikova : 11.07.12 at 22:50
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..wau,mojík, ty si tiež bola aká usilovná..ale treba popratať, čo sa dá, lebo náhodou zhukne nejaký silnejší a vyjde navnivoč...posielam ti stískanec k narodkám a idem ti hneď aj zavinšovať..
Zo záhrady som upratala aj cibuľu, cesnak sa už suší na povale. Ostali tam už iba rajčiny - tiež som ich večer obrala, cukety - aj dnes som si vypražila cuketu. A samozrejme paprika,mrkva, petržlen, zemiaky, kapusta, fazuľa a pre sliepky burgiňa. Čo je doma to sa počíta - mrazák mám veľký
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a padám do pelecha...dobrú noc tu...posledný zhasne...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pivko Pozri príspevok
Mal som zostať v Tatrách , super počasie , teraz tu musím zapínať klímu.
príde i k nám, zajtra, neboj...a tam už blesky zabíjajú..tak len sa teš, že si s nami
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...a padám do pelecha...dobrú noc tu...posledný zhasne...
keď som posledná, tak zhasínam...nieže sa niekto potkne, lebo to už nie je pracovný úraz
keď tak čítam Alu a wagner...tak sa vo vás dievčence vidím...málo mi bolo variť marhuľový džem, potom trhať burinu, zbehnúť do mesta, večer polievať, jasné, že pozbierať, čo záhrada dala, tak som ešte zavarila uhorky a teraz podváram paradajkový pretlak...no ale hrnce a náradie až ráno umývam..tiež už nevidím....možno až ráno kávu...dobrúúú!
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No a ja som len nočnú lampičku zažala, aby som to tu nepobudila.
Nemôžem spať... tak ňúrim, čo by som ešte kde kukla, prečítala....

Dobrú nocku teda!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ktorá "hnusoba" tu zhasla? Palec som si narazil!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Ktorá "hnusoba" tu zhasla? Palec som si narazil!
..

..nooo, smola!..pracovný úraz sa neráta, už bolo blingnuto na odchod..ale zato dostaneš čokolínku...(keď si kúpiš,no..)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a pršavý deň dnes vám prajem..u mňa aj začalo ale fčul sa nevie rozhodnúť, či pršať ďalej, či nechať tak!...ale kaficu aj čAJíK posielam aj tak, dám do dušičkových kotlíčkov s deklíkom, aby nenapršalo a všetkým usilovným (doma aj v robote) pridám cukor ako bonus!..len tak, pre radosť...inak ešte rožtek, maslo , domáci jamík a klobásku s horčicou....tak bacha, Vieroč, pri muškátikoch, aby neofrclo,aj očko, macka, ala,hubka,aničky-gepees je už het, ale má presný zoznam...
..labky ma bolia ako koňa, aj v noci boleli , sviňuchyjednyšikovné, som im darmo včera vysvetlovala, nech si tej roboty zašanujú aj na dnes- ale nyjeee, kto by ma počúval!.. ...a tu ešte kopa čoklís,ak by ste ešte dnes chceli byť za usilovné...lebo ja teda nyje, iba, ak by som dokončila tú špajzu,len detaily, naozaj...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať