Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nesmierne ma pobavila diskusia pod Shotym na Sme.Vtipná,nasmiala som sa.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Indeed...no už nám prezraď, v akej krajine to bývaš??? Nech aspoň trochu závidíme
Slovensko ....časť " rusnaky " sa nazývajú .....
Kraj to krásny , príroda nádherná ...... ľudia rozprávajú tak , že im ostatní nerozumejú ....

Len jedna - dve veci je tak trochu isté...
...s rusnakom sa do debaty po tej 12,00 neoplatí dávať ...po obede už rozum nemajú...
...v neskorších - večerných hodinách je to už o debate inej.....flašky čerkotaty , budet btka...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...šmarjá, obuch!...

..naozaj, fakt,kašli na mňa, aj na moje perly, šampus nebude!..
Tvoje želanie je pre mňa doslova rozkazom !!!


0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
Tak ja v tom oslobodzovaní mám hokej odjakživa.Starí rodičia...čakali sme ich,starý otec partizán,prišiel s nimi,samé ody.Druhá strana,starí rodičia...báli sme sa ich,boli horší ako Nemci,znásilnovali,rabovali,obsadili nás,nie oslobodili.No vyznaj sa v tom potom.
to vieš rozdielne sa pozerali na osloboditeľov tí cez ktorých obydlia sa prehnali vojaci "ala naši občania z osád zo samopalmi" a za nimi vyspelejší kontrolóri aby veľa škody nenarobili a inak komu za humnami mala pol roka letisko nejaká veľká letecká formácia a ľotčici boli ubytovaní v rodinných domoch. Podľa rozprávania boli milí pomáhali no určite nie švábskej alebo maďarskej časti dediny ale slovenským áno.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Indeed...no už nám prezraď, v akej krajine to bývaš??? Nech aspoň trochu závidíme
Tu bývam na Slovensku , s Vami a medzi Vami,konkrétne na južnom Zemplíne, aj keď korene mám na severnom Zemplíne...

Rozdiel medzi MNOU a Vami je ten,že VY len tápete a nanajvýš máte hmlisté tušenia, kým ja PRESNE viem, ČO bude !

Len presne neviem KEDY to bude....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...šmarjá, obuch!...tvoje starosti mať, tak som so seba nervozna!...tú perlu, čo som si požičala z face, tak tú tam zdieľam, lajkujem a -fuha!..no a odpoveď Indymu-vidno, že zle čítaš!..Indy totiž vždy píše "vy(sa dočkáte,on nie), vám (bude zle, jemu nie)!teda v druhej osobe množného čísla...,nikdy nie "my (všetci,teda aj on)...no a preto sa mi páči že aspoň niekomu potom, keď my ostatní už budeme po nos v hnoji, aspoň niekomu bude dobre a bude spokojný...(inak, Indy už dlho, predlho píše takto, už si to mohol zistiť)
..naozaj, fakt,kašli na mňa, aj na moje perly, šampus nebude!..

pre lepšie pochopenie dám takto, všimni si osobu a čas..
Nebojte sa , ešte zopar rokov, nanajvýš tak 2 volebne obdobia a dočkate sa iných politikov a iných opatrení

pri ktorých na všetko toto ,čo je teraz,budete spomínať ako na sladku baladu !

(ešte vysvetlím "tam, kde ty žiješ- Indy asi nežije na Slovensku, dávnejšie sme si tu v tomto štýle dopisovali,ale neprezradil, kde on žije, keď si môže takto písať-že jeho sa toto nedotkne...už ferstehen?..rozumieš?..
Indeed Pozri príspevok
Tu bývam na Slovensku , s Vami a medzi Vami,konkrétne na južnom Zemplíne, aj keď korene mám na severnom Zemplíne...

Rozdiel medzi MNOU a Vami je ten,že VY len tápete a nanajvýš máte hmlisté tušenia, kým ja PRESNE viem, ČO bude !

Len presne neviem KEDY to bude....
...pche ...že neviem čítať ...
...he ......že dopisovali
...hm ......že slovenčina , osoba a čas ....
...ach jaj ...nie ja som spomínal 2 -izbový byt v paneláku...a nemám na mysli TV Ach...http://www.porada.sk/t200078-sociali...ml#post2137290....
...joooooooooj .....všetko treba čítať a pamätať ...nie iba kávu rozospatá nalievať ....

...ale čo už ???......mám na Teba kašľať ???.........a toto chceš ???


Ale inak ....kapíruješ ???....capisci ????
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Indeed Pozri príspevok
Tu bývam na Slovensku , s Vami a medzi Vami,konkrétne na južnom Zemplíne, aj keď korene mám na severnom Zemplíne...

Rozdiel medzi MNOU a Vami je ten,že VY len tápete a nanajvýš máte hmlisté tušenia, kým ja PRESNE viem, ČO bude !

Len presne neviem KEDY to bude....
To bolo to čo vieš presne ? To by bolo treba zaznamenať.
Ja mám tiež PROROCTVO vždy mi to vyšlo presne a nikdy som sa nepomýlil " Nehovorím ani tak ani tak, ale na moje slová určite dôjde" Zatiaľ sa to vždy splnilo
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
To bolo to čo vieš presne ? To by bolo treba zaznamenať.
Ja mám tiež PROROCTVO vždy mi to vyšlo presne a nikdy som sa nepomýlil " Nehovorím ani tak ani tak, ale na moje slová určite dôjde" Zatiaľ sa to vždy splnilo
...kurnik ...

Mne občas na rozum príde spomienka na tie knihy , ktoré som čítal ...tie z prostredia vtedajšieho západu , z prostredia poisťvní ( podvody ) , zdravotníctva ( zlá starostlivosť ) alebo aj mafie bielych či čiernych golierov...

Vtedy som si myslel ...je toto možné , je toto vlastne reálne.......no ani iskierka pesimizmu vo mne neskrsla , žeby to aj k nám mohlo dôjsť...

A ajhľa , realita naša každodenná bije našinca bejzbolkou po hlave ..................zatiaľ sa všetko splnilo ...

Už len na jedno je potrebné čakať ...When the shit hits the fan ( Keď hovno dopadne na ventilátor )...vtedy to bude iné tóčo ...
V poniektorých krajinách ( aj u nás sú už jednotlivci ...aj ja medzi nich patrím ) prípravy fungujú ...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nebudem veľa prezrádzať, len asi toto,že dokým platí euro je dobre ,

situacia je viac-menej stabilizovaná,

no pánboh nas ochráň ak euro padne...

vtedy ten shit dopadne na ventilator a zasere nás....

v tomto ma buchač pravdu,
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Nebudem veľa prezrádzať, len asi toto,že dokým platí euro je dobre ,
situacia je viac-menej stabilizovaná,
no pánboh nas ochráň ak euro padne...
vtedy ten shit dopadne na ventilator a zasere nás....
v tomto ma buchač pravdu,
Ja by som nadviazal na tie slová ...

...na nás serie kadekto ...od EU počnúc a našimi všetkými vládami končiac ...terajšia horko ťažko polovičky zviera , aby konečník nepovolil , no aj tak už čo to sa von dostalo...
...no ale kto dá ten gombík ventilátora z polohy OFF do ON ...hm , tak to je už teda fakt otázne...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

subor z Kapusan v talente co tancoval na Jaksona no wow.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

práve sledujem film 96 hodín

páči sa mi hlavny učinkujúci /schvalne nechcem napísať ,že "hrdina"/ aký je profik
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....ja som teraz fakt nádherne pobavil na tej skupine JUMBO CHIKS deciek v Talent mánii ...posledné vystúpenie dnes to bolo ...

Zlatí boli , dobrí boli ...zladení........jak sa u nás vraví ..........proste FASA ...!!!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....a ide PATROVIČ ......................

...sorryýýýýý .......ale to je proste ch............j !!! .....( v prostriedku je veľa dlhých " úúúúú " )....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova 2 Hours Ago #20568
..a inak, ak by si ma chcel presvedčiť o opaku, tak sotva,kto nemá vlastné myšlienky a iba pitve a kopíruje a zvýrazňuje svoje vlastné priemerné ego, tomu ja ťažko môžem capisci...stýkam sa s ľuďmi, ktorým rozumiem, a krotí majú vlastné myšlienky!..asi tak
...he ...moje myšlienky nechci radšej vedieť ...na to mám iných , ktorým sa zdôverujem a stýkam sa s nimi ...

Ale niečo dám , nebudem sebcom ...
Piky alebo aj Petra onehdá pravdu povedali ....
Neznášaš , moja , oponentúru v žiadnom smere ...
...a pochlebovači idú za Tebou ......viď užitočné v každom ( skoro ) príspevku tí istí jedinci...či blbosť a či perla...
pepsikova 2 Hours Ago #20567
...ty si musel byť dáky podpriemerný vojak, ak moje prianie je pre teba doslova rozkazom, ani ten vlastný doslovný rozkaz nevieš dodržať!..a potom, že ako to tu vyzerá!...
...he ...rozkazy sú na to aby sa porušovali ....


Ale inak ....k téme moja , k téme sa vyjadruj a nepitvaj moje myšlienky ...

...že ako to je s Indym ???....


....a ozaj .....kde ja káva a koláčiky ???

P.S.:
.......a zasa sa niekto urazí ........
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

LIVE FINAL US OPEN WOMEN- VICTORIA AZARENKA( BELORUS )- SERENA WILLIAMS ( USA )

GO GO GO VICTORIA...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
....a ide PATROVIČ ......................

...sorryýýýýý .......ale to je proste ch............j !!! .....( v prostriedku je veľa dlhých " úúúúú " )....
Náhodou Doktor Patrovič je namakaný- rešpekt...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Na Markize za chvilu pojde zasa dajaký "Najomný zabijak" , či čo ,tak si to pozriem.....

zajtra idem na poobedňajšiu, tak mam času sa vydrichmať ....
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
kukni komédiu na Doma...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prima .....môj obľúbený film s obľúbeným hercom ...Armagedon ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať