Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
záhoráci to majú v pohode- volám pred rokmi babke mojej a pýtam sa -babka a čo robi dedko?a babka ako najextremnejšia záhoráčka odpoveda- í...
ale stenly - koľko toneru by sme ušetrili používajúc takto skrátené slová
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Ó, pred chvíľou ma pozdravila, aj mi dvere podržala otvorené jedna pani učiteľka, ktorú z videnia poznám už dávnejšie, ale odkedy prešla na MPC, tak sa nosí ako kráľovná, neodzdraví, nuž som ju aj ja prestala zdraviť...

A ináč -
trisestri Pozri príspevok
od stvrtka ma prist prudke ochladenie-neznasam take vykyvy pocasia ze z tricka pomaly do kozucha.
- ja pevne verím, že keď sa reálne slniečko schová, prežiari mi dni radosť z toho, že som v sobotu osobne spoznala našu Vierku P.
O to viac ma mrzí, že východniari majú stretko uprostred týždňa - to neotočím (ani na metle...), tam ich je prihlásených veľa, čo by som ich rada osobne poznala, no ale čo už - možno niekedy inokedy...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
ale stenly - koľko toneru by sme ušetrili používajúc takto skrátené slová
btw vladino, v sobotu sme boli opekať na Kačíne- boli sme tam skoro celý deň, nebol si tam na pivečku?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vraj nepracuje ani pracovat nebude a bude sa mat dobre-zlatokopkam sa sebavedomie upriet neda,nuz jedno ponaucenie jej nestacilo,samozrejme ak je pravda ze ju expriatel bodol nozom http://www.aktuality.sk/clanok/21372...profil-dekolt/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zimama Pozri príspevok
Ó, pred chvíľou ma pozdravila, aj mi dvere podržala otvorené jedna pani učiteľka, ktorú z videnia poznám už dávnejšie, ale odkedy prešla na MPC, tak sa nosí ako kráľovná, neodzdraví, nuž som ju aj ja prestala zdraviť...
asi jej nadriadený podpísal platový výmer
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
vraj nepracuje ani pracovat nebude a bude sa mat dobre-zlatokopkam sa sebavedomie upriet neda,nuz jedno ponaucenie jej nestacilo,samozrejme ak je pravda ze ju expriatel bodol nozom http://www.aktuality.sk/clanok/21372...profil-dekolt/

veru tak- nožom sa nebodá...:-))))
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
btw vladino, v sobotu sme boli opekať na Kačíne- boli sme tam skoro celý deň, nebol si tam na pivečku?
nie - toto leto mám deficit pešej turistiky
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes som zasa vyhrala, výhodný paušál od - odkiaľ majú moje číslo?
zas nadávam.
ešte by som privítala, keby mi nejaký poisťovák zavolal, lebo toto čo dnes prišlo poštou a ešte to neviem predýchať, mi zaváňa poistným podvodom
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
dnes som zasa vyhrala, výhodný paušál od - odkiaľ majú moje číslo?
zas nadávam.
ešte by som privítala, keby mi nejaký poisťovák zavolal, lebo toto čo dnes prišlo poštou a ešte to neviem predýchať, mi zaváňa poistným podvodom
Napíš mi o tej poistnej ponuke do ss-pozrem sa na to o čo ide :-)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
vraj nepracuje ani pracovat nebude a bude sa mat dobre-zlatokopkam sa sebavedomie upriet neda,nuz jedno ponaucenie jej nestacilo,samozrejme ak je pravda ze ju expriatel bodol nozom http://www.aktuality.sk/clanok/21372...profil-dekolt/
stabilne neaktívna? čo s ňou?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zimama Pozri príspevok

O to viac ma mrzí, že východniari majú stretko uprostred týždňa - to neotočím (ani na metle...), tam ich je prihlásených veľa, čo by som ich rada osobne poznala, no ale čo už - možno niekedy inokedy...
...iné strigy stíhajú ........urob upgrade na metle ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nejde o poistnú ponuku, ale niekto sa snaží našu platnú poistku využiť a zneužiť
napíšem SS ešte máme dnes dohodnuté stretko s dotyčným milým ***** a uvidím čo mi na to povie

prípadne čo mu polovička povie, urobí - ja to vidím tak že mu jednu urve na pozdrav
a keď nie on, tak to budem ja

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dávam obednú kávu, riadne silnú...neviem, či dnešnú poštu predýcham...ak nie, je*lo ma a kávu si varte sami...do ***** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ******************a sedem*******
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
...dávam obednú kávu, riadne silnú...neviem, či dnešnú poštu predýcham...ak nie, je*lo ma a kávu si varte sami...do ***** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ******************a sedem*******
fíha, dnes je tuším dnes nasrdených - nie sto ***** a kotvu do chrbta?

http://vtiparna.logix.cz/frright.xp?mode=show&id=4065
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...dávam obednú kávu, riadne silnú...neviem, či dnešnú poštu predýcham...ak nie, je*lo ma a kávu si varte sami...do ***** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ******************a sedem*******
pepsi, šak nejde o život - či?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ani nejdem kuk do mojej schránky, ale nepočula som cup cup po schodoch, dúfam, že je prázdna, čo máte dnes porobené?
Terezka utekaj dať Veronike kyslík, lebo... ani radšej nepokračujem.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ani nejdem radšej kuknúť do schránky
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

srska Pozri príspevok
ani nejdem radšej kuknúť do schránky
nechoď, lebo nič dobré dnes poštou nechodí
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ivana Š Pozri príspevok
nechoď, lebo nič dobré dnes poštou nechodí
utekal som pozriet,ta boli iba letaky a casopis /to je neutralna posta aj ked letaky niekedy potesia/ -ale mas pravdu toho roku bolo v schranke viac ,,zloby,, ako potesenia a do konca roka to lepsie nebude.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Naša pošta bola normálna, ale polovica obálok patrila firme, ktorá je o 10 domov ďalej, tak som robila ešte aj poštárku... zadarmo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať