Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Oni skutočne oblbujú. Pred dovolenkou som si aktivovala roaming plus zaslaním sms podľa ich odporúčania http://www.telekom.sk/osobne/telefon...arify/roaming/. Na dovolenke som žila v domnení, že mám výhodné volania. Aké však bolo prekvapenie po návrate domov, keď mi na začiatku nového zúčtovacieho obdobia prišla sms, že roaming plus mám aktivovaný.
No ono by bolo vhodné využiť ho a ísť ešte na jednu zahraničnú dovolenku .
Tak vážne uvažujem, že o chvíľu mi u nich končí paušál, tak sa rozlúčime. Neznášam totiž oblbovákov.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja som mala blbec deň včera, dnes tiež a čakám pokračovanie


všetkým Máriám tu, aj v mojej rodine prajem k ich dnešnému sviatku všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky úspechov a nech sa vám splní čo si prajete
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

tuta Pozri príspevok
Oni skutočne oblbujú. Pred dovolenkou som si aktivovala roaming plus zaslaním sms podľa ich odporúčania http://www.telekom.sk/osobne/telefon...arify/roaming/. Na dovolenke som žila v domnení, že mám výhodné volania. Aké však bolo prekvapenie po návrate domov, keď mi na začiatku nového zúčtovacieho obdobia prišla sms, že roaming plus mám aktivovaný.
No ono by bolo vhodné využiť ho a ísť ešte na jednu zahraničnú dovolenku .
Tak vážne uvažujem, že o chvíľu mi u nich končí paušál, tak sa rozlúčime. Neznášam totiž oblbovákov.
..takto "osie...li" môjho sb.. dali sme im pekne krásne dopo, dovi, dopi a máme klídek
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
Musia z niečoho Mázičku zaplatiť ..........šak tej ide huba jak rajtáš .......celý štáb bol poopľúvaný ......
ale pesnička je pekná
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
calawen Pozri príspevok
Stano, ja som už počula aj upgrade - zabi audítora, zachrániš les... od audítora z D.... - oni si dajú vylačiť poznámky k účtovnej závierke (niektoré firmy ich majú aj 50 a viac stranové), nájdu chybu - vytlačiť nanovo, túto vetu by pozmenili - vytlačiť nanovo a pokračovať môžme ešte dlho....
to píšeš o našej audítorke?...a čo ešte všetko tlačíme, lebo ona to musí mať uložené podľa audítorskej komory...to by sa fakt dal les uchrániť..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
zatvorte túto a zložte novú tému pls.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Richard Pozri príspevok
zatvorte túto a zložte novú tému pls.
..oki..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať