Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

este viac ako mesiac do volieb a uzb sa rozpadaju,aspon by sa do parlamentu nedostali ,,nove tvare,, respektive skrachovane osobnosti-evidentne uz zlyhavaju umele marketinkove projekty stran a pravica je v hlbokej krize a nielen kvoli gorile,ale je to aj neschopnost aj absencia novych osobnosti,myslienok,hodnot,rieseni-seriozny a schopny ludia odmitaju ist do politiky,chyba nam dostojna lavica aj pravica a osobnosti v politike-alternativou su smiesne a pochybne figurky alebo hochstapleri,nie je na vyber-stary skompromitovany a vyhoreny harcovnici alebo novy a o nic lepsi
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Dnes ma pobavili Matovičovci. Matovič vymyslel, že treba ísť na detektor lži, aby bola ich kandidátka čistá. A čo sa stalo? No predsa tí najčistejší Palko, Mojžiš, Zajac a iní sa vzopreli. Zaujímavé čítanie je aj toto: http://spiritko.blog.pravda.sk/2012/...ho-natriasalo/
Alebo že by trafená hus zagágala?
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Stanislav 1975 Pozri príspevok
POTEšILO-
Predvolebný prieskum- SDKÚ-DS 5,3 %- ak sa nedostanú do parlamentu,tak každý kto bude mať záujem má u mňa vodku s džusom!!! a stanislav 1975 nieje z tých čo by tliachali do vetra- stanislav 1975, keď sľúbi tak splní a nieje žiadna sľubotechna...,že popíše a potom nič z toho...



hľadám pátram v tvojom profile a diskusiách a založených témach, ale márne. Neviem sa dopracovať ako ďaleko budem musieť prísť na tú vodku s džusom keby som chcela, či to iba vyvoleným ponúkaš????
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes ma prekvapila informácia v TV, že tmavá chrumkavá kôrka chleba je karcinogénna. Teda chleba z pece v pekárni. Doporučovali jesť chleba s bledou kôrkou - má menej karcinogénnych látok. A tiež je lepšie piecť chleba v domácej pekárni s bledšou kôrkou. Tie sú najmenej škodlivé.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..žiadna večerná kafa sa nepodáva?..tak posielam dolče bez gusta...volá sa to že "caffe lungo"...niečo luxusnejšie...tak komu pošlem?..mám také dušičkové hrnčoky, tak hádam po ceste luftom nezamrzne...a keby aj, bude čokoládka...fajn večer vám..
dajte si moje obľúbene
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



dobrú chuť
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja si myslím, že zmatkovič zistil,že s hentakými "politikmi", ako je rusko a spol., to nebude prechádzka ružovým parlamentom a tak vymyslel, ako vyskočiť z rozbehnutého vlaku...lebo ak by náááhodou, ale fakt len náhodou prešli bránou, hentí by ho prevalcovali...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lui, nepokúšaj s druhou večerou, ja už som na polceste do spáčova..len som ešte vybehla, len tak naľahko, so šarkanom okolo baraku a stretli sme labradora, 3-mesačné šteniatko, väčšie a širšie ako šarkan..no a koncert na dva šteky sa začal, hučali jeden na druhého, pokial sa nevynorila panička labroškova spoza rohu...aj by sa mi hádam ušlo, len smola, my sme boli na lanku a oni nie..čo už...

...ale už sme v bezpečí pod gaučom a tak dobrú noc vám...
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kto má chuť, nech sa obslúži
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...to fakt??...toto na noc?..notybrďo, malinyyyy....mojík, kde si našla?..mňňňňammmm...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dzurinda namočil Radičovú: Ona mi zariadila stretnutie s Haščákom
Aha ho, aký gentleman! Ktovie, či pokračuje v tej svojej predvolebnej kampani vo vlaku a stretáva sa s občanmi... Ja by som ho strčila rovno do parnej lokomotívy uhlie nahadzovať - a teta Radičová by mohla robiť sprievodkyňu... A vlak by bol špeciálne vypravený - čo vozeň, to jedna vláda + všetko skorumpované... A posledný vagón - dobytčí, by bol pre finančných žralokov... Aby skúsili, ako sa žije ožobračenej slovači. Doživotne by cestovali po Slovensku a skladali účty voličom na každej štreke. To by bol taký náš slovenský Orient Expres.
8 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

baby, ste mi chute narobili ... idem si dat aspon pomaranc
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Oliw, ty si kaliber s fantáziou!..lepšie by som to nevymyslela ani ja!..
.(ale ja by som im dopriala, aby ich zavreli do basy o chlebe a precedenej vode 2x denne bez slnka a aspoň na 15 rokov každého jedného...žiadne vozenie na štátne trovy a otravovať slovači krásny deň...ale to sem nenapíšem, lebo -no prečo?...
Naposledy upravil pepsikova : 06.02.12 at 20:59
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Toto sa mi páči: http://nazory.pravda.sk/pani-premier...menejvazne_p05
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezka toto je telepatia už tak dlho mám chuť na palacinky, tak dík
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Lui, nech Ti chutia, však je zajtra spln, potom už budeme diétovať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dakujééém
pre Daru
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

musela som
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať