Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..najlepsie som prisla..mnam melonik..len zakusnuuut..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

a to tiez je jedle ? tekvicky ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čerstvé figy, mňááám milujem ich... ked som v HR, žerem to kade - tade....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

adi figa borová, tekvičky......čerstvé figy sú to....
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..ozaj figy, ze ma to nenapadlo
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

luji, diiiik
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..trepala som sa vecer do lidla a ziadne pekarnicky dnes nemali, zevraj mali by prist vo stvrtok..lenze nevedia kolko kusov pride..cize mam stat ako prva skoro rano pri dverach, aby sa mi usla....a tak som sa zbytocne tesila..
..no a potesilo ma, ze sme prave doskypovali so synom, aj s vnukom a to naraz v skupinke..to sme este nevedeli, ze ako to funguje..aspon na nieco je ten novy notebucik dobry..
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
adi11 Pozri príspevok
..trepala som sa vecer do lidla a ziadne pekarnicky dnes nemali, zevraj mali by prist vo stvrtok..lenze nevedia kolko kusov pride..cize mam stat ako prva skoro rano pri dverach, aby sa mi usla....a tak som sa zbytocne tesila..
..no a potesilo ma, ze sme prave doskypovali so synom, aj s vnukom a to naraz v skupinke..to sme este nevedeli, ze ako to funguje..aspon na nieco je ten novy notebucik dobry..

adi, ak máš možnosť , tak skúšaj ráno...ja ju mám a je fakt dobrá. ani som nevedela, že je opäť v letáku
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

hnedoočka Pozri príspevok
adi, ak máš možnosť , tak skúšaj ráno...ja ju mám a je fakt dobrá. ani som nevedela, že je opäť v letáku
a tiez si ju kupila v Lidli ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...a inak nič...na raňajky je priskoro...a budem potichu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hm...som sa dočítala na istej nemenovanej sieti, že porada už nestojí za nič, je prekávovaná a prepolitizovaná...
..možno, keby sme nalievali niečo iné a písali len samé dobré správy a nič, čo nás jeduje, tak by tu možno bola menšia návštevnosť, ale zas- pohodička, skoro raj...ale nikto neprišiel s nápadom, čo tu vylepšiť..len na inom fórku kritizuje...čo už, zabite ma...
4 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...a inak nič...na raňajky je priskoro...a budem potichu
Myslela som,že ja vstávam prvá v každej spoločnosti,ale ako vidím nie je to tak :=)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Matosevicov napad je zaujimavy. Len ho vylepsit. Namiesto poslaneckeho slubu pred vlajkou a ustavou, ci bibliou .... slub pred detektorom v priamom prenose. :-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alabut Pozri príspevok
Matosevicov napad je zaujimavy. Len ho vylepsit. Namiesto poslaneckeho slubu pred vlajkou a ustavou, ci bibliou .... slub pred detektorom v priamom prenose. :-)
najmä ak pojem politik v dnešnej dobe = potencionálny zlodej (teda zločinec), pobavil ma Palko či ho majú ako politika porovnávať s obyčajným zločincom, podľa mňa ich majú porovnávať s veľkými zločincami. A čo som ja zločinec ak mám predkladať na povolenie nejakých činností výpis z registra trestov a v niektorých prípadoch dokonca odpis. V tomto Matovič aj keď ho nemusím, u mňa zabodoval.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Este som zvedavy, ci Mojzisov kamarat Hrib zahrnie napad s detektorom aj vo stvrtkovom Veceri pod lampou. :-)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
adi11 Pozri príspevok
a tiez si ju kupila v Lidli ?
áno Adi...až som si pozrela leták, je to tá istá, no ja som ju našla v ponuke od 13.2........nebude to tým, že ju nemali? Na predajni toho totiž veľa nevedia _ zvyčajne sa stretávam- ak nie je na ploche, tak nemáme...a zhasla pomoc!

K tomu ti dávam do pozornosti akciu na zmes múky na pečenie, najradšej mám slnečnicový.Jednoduchá príprava : 350 ml teplej vody , pol kg zmesi a jedéééš!!! samozrejme nastavím si hmotnosť 750 g a najtmavší stupeň pripečenia kôrky.Podľa včerajších správ o karciogénoch ešte i v pripečenej kôrke chleba stačí . Najviac sa mi páči načasovanie pečenia - večer nastavíš a ráno sa zobúdzaš ako v pekárni
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

je spln ? alebo považujete za zbytočné spať?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivanka trafila si, dnes je spln, len neviem ,ako sa to ráta, či už bol alebo ešte len bude http://www.polovacka.com/fazy-mesiaca.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať