Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...lui, sa neoné...že na lodi!...pri stavoch dnešných plavidiel by som sa bála aj na mostík


...ale tá zmrzlenka vyzerá úplne že mňamm...
pepsi ja len takú "drobnú" jachtičku....alebo plachetnici....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi ja len takú "drobnú" jachtičku....alebo plachetnici....
..no, to je taká akurát pre dvoch..takú môžeš...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pekný dobrý večer, aby ste nepribrali, tak len na chrumkanie...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


ja som už mala lososa + zeleninu, niečo podobné ako na obr., ale aj tak by som si dala zmrzku.......
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Lui, daj si, predsa sa nebudeš obmedzovať, však si vyhopsaná.....
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu ticho!..žiadne novinky, ani stav ruských volieb, ani erupcie na slnku sa dnes nedozvieme?..fuha!..toto je úpadok kaviarne...alebo všetci premýšlajú (po dnešnom teátri v politike) koho voliť u nás?..no , budem radšej ticho...aj ja...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


terezka budú stačiť?
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


pre Paulu.... bude stačiť táto veľkosť?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tu akože čo? už zhasnuté?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nyjé, ja tu ešte straším
ty kokso, hotel raj - mne stačia už len tie reklamné upútavky pred štartom
že - ja tu mám len päť párov topánok
a ty máš nalakované nechty na nohách?
znovu zopakujem, toto si rozhodne nechám ujsť
a moja polovička sa vyjadrila, že to bude všetko o kačke tr....čke
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
tu akože čo? už zhasnuté?
No jo, skapal pes...

ja som sa teraz vrátil z večere s pánom poslancom, dobre sme pokecali a prebrali predvolebnú situáciu...-dobre sme sa aj napapali rebierok :-),a šupol som si nejakých 5-6 hruštičiek-ale poviem vám, že aj tá Bošácka može byť, i keď ja som skor fanda Jelínka...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

63,56% голосов набрал кандидат в президенты России Владимир Путин на прошедших выборах. На втором месте президентской гонки -- Геннадий Зюганов, у него 17,28% голосов избирателей. У Михаила Прохорова -- 7,22% голосов, у Владимира Жириновского -- 7,07%, у Сергея Миронова -- 3,73%. Всего обработано 35% протоколов.

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ajajajaaaj, kukám, že alabutíkovi to včerajšie sultánske kúpanie moc nejde k duhu...alabutka ho vyrajbala až k reči!..ruština bude včul naša rodná- ale však , nevieme, ako sa politika otočí a všetko môže byť pravda!...takže prtin-no, čo už, ale hádam slnko vyjde aj u nás!...
...dobré ráno vám a kludný pondelok vám prajem...káva je na stole...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Joooj pepsina, mne rustina nikdy nesla. Za pat rokov som dokazal napisat pol strany ... cervene more ....aj rusi mi vraveli, aby som radsej rozpraval po slovensky. Pocit alipasu vcera bol vyborny, dnes opat balim caky-paky, sedemdesiat centov v keseni, slnko svieti, cviriky cvirikaju, skusim porylovat sneh, skocim na pivo skusim postavit parenisko a tahat pohladom paradajky zo zeme, ak stihnem trochu ucesem stromy, maliny, ribezle, presadim stonkovy zeler, rukolu smarim kde mi nebude zavadzat, okupem sa v rieke, napijem pramenitej vody ... kuwa, utekam, mam co robit, pozrav stekajuceho. :-)
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Poznáte sociálnejší štát?

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news...o-obese-751453
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Joooj pepsina, mne rustina nikdy nesla. Za pat rokov som dokazal napisat pol strany ... cervene more ....aj rusi mi vraveli, aby som radsej rozpraval po slovensky. Pocit alipasu vcera bol vyborny, dnes opat balim caky-paky, sedemdesiat centov v keseni, slnko svieti, cviriky cvirikaju, skusim porylovat sneh, skocim na pivo skusim postavit parenisko a tahat pohladom paradajky zo zeme, ak stihnem trochu ucesem stromy, maliny, ribezle, presadim stonkovy zeler, rukolu smarim kde mi nebude zavadzat, okupem sa v rieke, napijem pramenitej vody ... kuwa, utekam, mam co robit, pozrav stekajuceho. :-)
..

..joj!..toto je aj čítanie nadlho, nyje to ešte aj stihnút!..tak len slniečko a šikovné rúčky ti prajem na dnes, alabutík...štekajúci vyrobil problém hneď ráno, oštekal susedu, ktorá spala po ceste z nočnej a zlakla sa ho...a tak fčul leží pod gaučom a dumá, ako z tej krízy von...ale odštekol ti pozdrav...a tak fajn deň ti..aj ja...
0 0
JM1968 JM1968

JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

Zdravím, ľudia dnes som čítala na sme, že vraj elektronicky podávané tlačivá na DÚ sa môžu stratiť a môžu posielať pokuty....
http://ekonomika.sme.sk/c/6285467/da...-prezitie.html Super, ja som si vo februári zaregistrovala všetky firmy a všetko podávala už len elektronicky....zas si pripadám ako iniciatívny blb
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..
...
alabutík...štekajúci vyrobil problém hneď ráno, oštekal susedu, ktorá spala po ceste
....fúúúú .....až som sa zľakol ....radšej škulky pretrel a očistil poriadne .....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tatry si cez víkend vyžiadali obete, 4 mrtvych mladých ľudí- hory sú krásné, ale netreba sa s nimi zahrávať...
Ja nelyžujem, nechodím po kopcoch,tak umriem asi nejako inak...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

List z poštovej banky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať