Zavrieť

Porady

Školstvo mi nechce vratiť peniaze!!!!!!!

Dobrý večer, chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som 20 ročná študentka (nadstavbové štúdium). Od tohto nového roka som si zaplatila "intenzívny kurz angličtiny" ktorý začal v septembri, ja som začala naň chodiť od Januára. Bola som tam asi 12x. A ja trúba sprostá som už zaplatila peniaze na 2.polrok. Chcela by som sa spýtať či mi niekto nevie poradiť ako sa mam odvolať aby mi vrátili všetky peniaze ktoré som zaplatila na 2.polrok, pretože už tam nebudem chodiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...inak, aj keby to bola súkromná škola - nehnevaj sa na mňa....zaplatíš, začneš chodiť, potom si to rozmyslíš a chceš späť peniaze....a teraz si zober, že ja som osoba, ktorá tieto kurzy zabezpečuje, samozrejme, že kurz otvorím, ak mám určitý počet študentov, na začiatku ich mám dosť a po mesiaci sa mi polovica odhlási a chce späť peniaze a ja budem stratová, lebo ten zbytok žiakov mi nezaplatí lektora, prenájom, energie....
    vybavovala som to cez kamaratku. Ona ma do toho dotiahla, a ja blbá som si to poriadne nepremyslela. Všetko nam povedali v tej škole, kolko zaplatiť a kde zaplatiť. Dali nam šek, a prihlášku na kurz. A dnes som sa bola pýtať na to vratenie, a dotyčná osoba mi povedala že je to štatna inštitucia a neda sa to niako vratiť späť, čo sa mi nechce ani veriť že sa to nedá. Ale stale sa vyhováraju že je to štatna škola a nie súkromná.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Ludka Arcaky Pozri príspevok
    vybavovala som to cez kamaratku. Ona ma do toho dotiahla, a ja blbá som si to poriadne nepremyslela. Všetko nam povedali v tej škole, kolko zaplatiť a kde zaplatiť. Dali nam šek, a prihlášku na kurz. A dnes som sa bola pýtať na to vratenie, a dotyčná osoba mi povedala že je to štatna inštitucia a neda sa to niako vratiť späť, čo sa mi nechce ani veriť že sa to nedá. Ale stale sa vyhováraju že je to štatna škola a nie súkromná.
    čo bolo v prihláške? ako a aké boli podmienky stanovené?
    Ludka Arcaky Pozri príspevok
    vybavovala som to cez kamaratku. Ona ma do toho dotiahla, a ja blbá som si to poriadne nepremyslela. Všetko nam povedali v tej škole, kolko zaplatiť a kde zaplatiť. Dali nam šek, a prihlášku na kurz. A dnes som sa bola pýtať na to vratenie, a dotyčná osoba mi povedala že je to štatna inštitucia a neda sa to niako vratiť späť, čo sa mi nechce ani veriť že sa to nedá. Ale stale sa vyhováraju že je to štatna škola a nie súkromná.
    hm... v tomto mas pravdu, takže mi nič neostava len prehltnúť to že som vyhodila do luftu 150€ za to že som si to poriadne nepremyslela.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.