Zavrieť

Porady

MZDY-WIN-prac.kalendár a dochádzka

Prosím o pomoc. Máte aj vy ten istý problém? Pri novej verzii 4.50.001 a už aj pri predchádzajúcej(ich), len neviem od ktorej, nemôžem vytlačiť dochádzku pri zamestnancovi s pracovným kalendárom. Vždy mi vypisuje žiadne dáta pre tlač. Tlač dávam tak isto ako predtým.
Výstupy/Personalistika/Dochádzka zamestnancov/Tlač formulára 02 + parametre-tlačiť zamestnancov bez dochádzky.
A ešte pri tlači Pracovného kalendára do prestávky od-do načítava dáta začiatok a koniec smeny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Mal si zadaný správny rok? Lebo ak si chcel si vytlačiť dochádzku za 12/05 tak si musíš vo výstupoch nastaviť rok 2005.

    matokoli je offline (nepripojený) matokoli

    matokoli
    Áno, mám. Chcem tlačiť za 1/06. Pracovný kalendár je nastavený už na r.2006. A Tebe načíta dáta do dochádzky? A v prac. kalendári prestávku máš tiež takú istú ako dochádzka? Napr. prac. doba 10-22, prestávka 15-16 a mne tlačí prac. doba 10-22, prestávka 10-22.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ano funguje mi aj február, všetko dobre vypisuje. Ale mám decembrovú verziu. Neviem či je to tou novšou verziuo, ale keď to robilo aj predtým, mám verziu 4.41.009

    matokoli je offline (nepripojený) matokoli

    matokoli
    Prepáč, s tou predošlou 4.41.009 je to v poriadku. Zle som to napísal. Ale v poriadku je to len ak chcem tlačiť dochádzku r. 2005. Ak už chcem tlačiť r. 2006, hlási mi žiadne dáta pre tlač. S verziou 4.50.001 nenačíta dáta ani z r.2006 ani z r.2005. A v prac.kalendári máš ten istý problém s prestávkou ako ja?

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    matokoli
    Ale v poriadku je to len ak chcem tlačiť dochádzku r. 2005. Ak už chcem tlačiť r. 2006, hlási mi žiadne dáta pre tlač.A v prac.kalendári máš ten istý problém s prestávkou ako ja?
    Ano je tak, nefunguje to. Pisal som autorovi, prislubil opravu.
    A co si tyka tlace prac. kalendara, s tou prestavkou je naozaj problem. Nastastie da sa vyriesit editaciou predlohy tlacovej zostavy.

    matokoli je offline (nepripojený) matokoli

    matokoli
    Pingino, a ako sa robí ta editácia predlohy tlačovej zostavy? Prosím, pomôž mi s tým. Ja nechápem, prečo to už neopravili, veď je to pre programátora úplne jednoduché. Zmení len načítavanie dát. Dá načítať dáta z prestávka od-do a nie prac.doba od-do. Aj o tomto probléme si mu písal? Aby som sa neopakoval.
    Matej

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Editácia.
    Nachádzaš sa: Výstupy/Personalistika/Dochádzka zamestnancov/Tlač formulára 02 + parametre-tlačiť zamestnancov bez dochádzky
    Klikneš na ikonu Skopírovať
    Program Ti túto predlohu skopíruje a dá jej názov A02
    Klikneš na ikonu Editácia
    Zobrazí sa Ti predloha kde si upravuješ zostavu podľa seba (a možností)
    Predlohu si po ukončení nezabudni uložiť.

    matokoli je offline (nepripojený) matokoli

    matokoli
    lenkak
    S tou prestávkou som vo verzii 4.41.009 nemala problém.
    Ďakujem, Lenka, za vysvetlenie editácie zotavy. Tej prestávke nerozumiem. Ako je možné, že mne ináč načitáva dáta.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Je to asi novšou verziou. Pravdepodobne pri vydaní novšej verzie už tento problém bude odstránený.

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    matokoli
    Ja nechápem, prečo to už neopravili, veď je to pre programátora úplne jednoduché. Zmení len načítavanie dát. Dá načítať dáta z prestávka od-do a nie prac.doba od-do. Aj o tomto probléme si mu písal? Aby som sa neopakoval.
    Dostal som mail z mrp. Podakovali sa upozornenie, a oznamili mi, ze oba problemy su v najnovsej verzii (4.50.005) uz vyriesene.
    Naposledy upravil pingino : 05.02.06 at 20:35

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.