Zavrieť

Porady

drevostavby na kľúč

Máte skúsenosti so stavbou na kľúč ? Pri porovnaní ceny by vyšiel lacnejšie ako starší kde treba stále investovať do nejakej opravy, nie????
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
DG prechodka pre sadrokartón 20x1/2"

0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

lapejko Pozri príspevok
dotyčná tu riešila neexistujúcu zmluvu o dielo http://www.porada.sk/t185094-zmluva-...odavatela.html, zadržané peniaze pre firmu do odstránenia týchto nedostatkov. Ide o firmu z Bardejova, ktorá dodala aj projekt vrátane realizácie, zákazník medzitým zarábal peniaze v zahraničí a takto doplatil na dôveru...
Ľudia sú nepoučiteľní.
0 0
kečo kečo

kečo je offline (nepripojený) kečo

slobodna,zadaná
My sme dávali stavať dom na kľúč s dreva. Lapejko o týchto našich problémoch tu písal. Čo sa týka bývania super,v domčeku je teplo-topíme elektrinou, na minimum 30-40 st. Len tie chyby ktoré som konzultovala s Lapejkom sú nedoriešené.Firma sa na to všetko vykašľala,lebo sa im nepáčilo,že máme pripomienky k určitým veciam a k zadržaným peniazom,lebo dom z vonku ešte nie je dokončený. Vyjadrenie od nich,ktoré mi dali bolo také,že ""dokončovali dom s nervami"" tak to povedali a tak to skončilo.Viem neboli sme doma do polovice výstavby domu,dozor sme mali, ale ten dozo tam nemôže byť každý deň a sledovať ich!! Dozor je dozor-platená osoba a nič viac! Ak chcete bližšie niečo vedieť ozvite sa,pošlem vám číslo.
0 0
Patricia19 Patricia19

Patricia19 je offline (nepripojený) Patricia19

Ahojte, s akymi firmami pri vystavbe zrubovych domov mate skusenosti? Vdaka
0 0
demiro demiro

demiro je offline (nepripojený) demiro

Urcite odporucam novu drevostavbu. Starsie stavby vzyaduju castokrat nakladnu rekonstrukciu, ktora je castokrat nakladnejsia ako vystavba noveho domu. V SR posobi mnozstvo kvalitnych spolocnosti, ktore disponuju skusenostami, vlastnou technickou kancelariou (nevyhnutny predpoklad pre spracovanie realizacnej dokumentacie) a dokazu v kratkom case postavit stavbu podla vasho priania.
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Mne stavala dom firma. Bol som veľmi spokojný a bývam v dome na kľúč za 54 tisíc. Stavbu nám postavili do 3 mesiacov. Je to malá firma na ktorú sa dá spoľahnúť. Ked si objednáte veľku firmu kde sa menia robotníci ako na páse nikdy neviete čo môžete čakať. Sú to mladí šikovní chlapci z Oravy. Na stavbe sme mali ľudí ktorí sa vyznajú a hovria že robia peknú prácu. Vrelo odporúčam.
0 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


- pozri sa na dátumy, na ktoré odpovedáš.
Už dávno je to vyriešené....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať