Zavrieť

Porady

Kuriér DPD, alebo pošta EMS ?

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ahojte, na odoslanie tovaru mám 2 možnosti. Pošta, alebo kuriér. Kuriérom odosielam väčšinou 1 - 2 veci týždenne. Stojí to dosť veľa a keď je menšia objednávka, tak sa mi to moc neoplatí. Taktiež ich depo je ďaleko, tak musím behať autom a pod. Dnes som sa dopočul o EMS službe pošty, ktorá ževraj funguje ako klasická kuriérska služba a je lacnejšia a čo je lepšie poštu mám hneď vedľa skladu, tak by som nemusel behať. Čo si myslíte, je táto kuriérska služba od pošty dobrá ? Máte s tým nejaké skúsenosti ? dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
fusion fusion

fusion je offline (nepripojený) fusion

Za mňa jednoznačné odporučenie Kuriérska spoločnosť www.Airway.cz . Menšia spoločnosť, ale super jednanie a dajú sa s nimi dohodnúť dobré ceny.
0 0
dilla dilla

dilla je offline (nepripojený) dilla

mne osobne vyhovuje EMS.
Posielam skoro všetko na dobierku do pol kila a víde to nejak 6,9 euro s DPH
0 0
dilla dilla

dilla je offline (nepripojený) dilla

a môže poradiť prosím ťa o aký spoločnosť sa jedná?

Koľko si účtujú za dobierku?
Ďakujem
0 0
peter_hornik peter_hornik

peter_hornik je offline (nepripojený) peter_hornik

EMS je normalny postovy kurier, teda dorucenie baliku aj na sukromne adresy po prve uzamykatelne dvere. Podat balik pre EMS mozes aj na poste, priamo na pobocke, nemusi k tebe prist na vyzdvihnutie. Samozrejme je moznost dobierky, poistenia atd.

Ceny su relativne vysoke, vyjednavanie o znizeni aj pri vacsom pocte balikov relativne narocne. Je to predsa len stale Slovenska posta.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať