Zavrieť

Porady

Komora dan. poradcov

Ahojte, chcela by som vedieť, aké hlavné podmienky sú pri zaevidovaní sa do komory daňových poradcov SR? kde by som to našla? alebo máte skusenosti? Ďakujem Vám všetkým.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    www.skdp.sk

    Ak chcete byť daňovým poradcom, musíte zložiť najprv skúšky daňového poradcu a potom sa môžete stať členom. Skúšky bývajú zväčša 2x ročne. Sylaby nájdete aj na www stránke, ale neviem či budú zrovna aktuálne na nadchádzajúci termín

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    Prosim Vas vedel by mi niekto odporucit dobre UCT nett stranky kde by sa dali vyhladat potrebne informacie ku skuskam na danoveho poradcu?
    Dakujem

    Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

    obyvateľ SR Milan Benka
    http://www.skdp.sk/web/main.nsf/(Pag...y?OpenDocument

    platí to isté, len zákony sú v aktuálnych zneniach. Prípadne si v kontaktoch vyhľadajte t.č. na Akadémiu DP, resp. na tajomníka SKDP.

    Ježko je offline (nepripojený) Ježko

    Ježko
    Skús cez Akadémiu Slovenskej komory daňových poradcov /Akadémia SKDP/, tam sú uvedené všetky podmienky, majú na starosti evidenciu, školenia, skúšky,...pre daňových poradcov...tam sa dozvieš všetko...

    Vivi je offline (nepripojený) Vivi

    Vivi
    chcea by som sa spytat,ci mate niekto prakticke skusenosti zo skusky na danoveho poradcu.Su velmi narocne?

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Vivi Pozri príspevok
    chcea by som sa spytat,ci mate niekto prakticke skusenosti zo skusky na danoveho poradcu.Su velmi narocne?
    Sú, a veľmi. Najprv písomné a ak spravíš, potom nasledujú ústne. Ale najprv treba absolvovať povinný kurz.

    Vivi je offline (nepripojený) Vivi

    Vivi
    pokial viem,kurzy nie su povinne.Mna by zaujimalo skor nieco prakticke,ake su priklady a tak,ak ma niekto skusenost.

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Vivi Pozri príspevok
    pokial viem,kurzy nie su povinne.Mna by zaujimalo skor nieco prakticke,ake su priklady a tak,ak ma niekto skusenost.
    Ako myslíš, príklady sa rôznia, takže buď na to máš alebo nemáš. Prednášky a cvičenia príkladov sú zo všetkých "druhov" daní, si si istá, že ich ovládaš a že to zvládneš ľavou zadnou?

    Anduška je offline (nepripojený) Anduška

    Anduška
    Ahoj ja som sa nedávno informovala ohľadom skúšok na daňového poradcu. Najlepšie je obrátiť sa rovno na komoru. Sú veľmi ochotní, pošlú ti do mailu sylaby z čoho sa skúša. Kurzy nie sú povinné. Len musíš splniť ešte jednu podmienku - päť rokov praxe v odbore (asi ako účtovník) alebo dva roky praxe ako asistent daňového poradcu. Držím palce.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.