Zavrieť

Porady

Poradte kto mate skusenosti s oknami... (Salamander/Incon?)

Ahojte vsetci.
Vyberame okna na novostavbu a uvazujeme medzi profilom Salamander Streamline 7 / Maco / 3 sklo a Incon Exclusive / Winkhaus / 3 sklo.
Kto s tym mate nejake skusenosti napiste vase nazory a pripadne doporucenia...

btw. mate niekto skusenosti s medziokennymi zaluziami - napr. dojglass, screenline.cz... Dodatocne sa to tam uz asi dat neda, skoda, manzelka by chcela aby sa jej na zaluzie neprasilo ale ak ma byt ta cena 5nasobne vyssia tak to nie.
Co sa tyka dveri teraz asi najvhodnejsie vychadzaju Perito (viaceri nam to ponukali), uvazujeme medzi gavaplastom a peritom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ja určite odporúčam SALAMANDER. Mám skúsenosť tiež som si to dal na dom. Síce cena bola trochu vyššia ale neľutujem. Pri výbere si dávaj pozor hlavne na nízke ceny, kamoš sa tak nechal napáliť. Pokiaľ by si chcel môžem ti dať kontakt na tu firmu čo to montovala mne. Ja som bol s nimi spokojný

    dasoft je offline (nepripojený) dasoft

    ITckar, ucitel... dasoft
    Vdaka za odpoved, tiez sme sa po dlhom uvazovani napokon rozhodli pre Salamander. Ponuky som mal od viacerych, napokon sme vybrali Streamline 7 trojsklo od fa Alustra (RI Okna), uvidim ako budeme spokojni...

    Poradte kto mate skusenosti s oknami... (Salamander/Incon?)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.