Zavrieť

Porady

Televízny serial PANELÁK.

Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
Usporiadat
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

A mne sa páčia výkony tých detí - Mišky a ... neviem ako sa volá . Sú tak pekne naučené a šikovné...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aj tak žiadny seriál nemá na Majora Zemana...
0 0
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Miška je super ale to malé , veď kde ho postavia tam čuší
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Kvaka Pozri príspevok
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. Okrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
"pozerávam" tento priebehový tvar od slovesa pozeram slovenčina asi nepozná , či ?

Nevinní ? Videl som asi 2 časti mne to pripadá ako slovenská telenovela, niečo na sposob jednoduchej Marie...
Výkony Maroša Kramára su tam obdivuhodné, ale ako serialova postava , akože šef firmy a nepriznaný otec, neviem neviem...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Indeed, chod do...Chcel si názor, tak čo kritizuješ? Nevinných pozerám, je to zaujímavé, nijaká jednoduchá Mária, ak si nevidel všetky, nesúď podľa dvoch. Na začiatku to však bolo určite zaujímavejšie, ale teraz sa mi to vidí moc primrznuté, nepáči sa mi výkon Kristínky ani Patrika, páči sa mi slovenčina Terezky a výkon Petra a jeho ženy.
Naposledy upravil Kvaka : 23.02.12 at 10:46
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Kvaka Pozri príspevok
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. Okrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
lenže tá Betka išla skutočne na materskú(v normálnom živote)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kvaka Pozri príspevok
Indeed, chod do...Chcel si názor, tak čo kritizuješ? Nevinných pozerám, je to zaujímavé, nijaká jednoduchá Mária, ak si nevidel všetky, nesúď podľa dvoch. Na začiatku to však bolo určite zaujímavejšie, ale teraz sa mi to vidí moc primrznuté, nepáči sa mi výkon Kristínky ani Patrika, páči sa mi slovenčina Terezky a výkon Petra a jeho ženy.
U mňa je to v pozeraní TV nasledovné

1) Panelák - popritom Porada
2) Druhý dych - popritom Porada
2) Nevinní - popritom Porada
4) Uvolnete se prosím - Kraus
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Imro je tam najlepší.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

je lepsi ako Ordinacia,lebo je okoreneny humorom toho architekta,obcas ma vtipnu poznamku pan Emil-myslim ze autor a reziser dali ulohy hercom ktore do nich typovo zapadaju,mozno z vynimkou Diany Moorovej,mala hrat povodne xantipu,len jej do nesadlo,tak casom ju prepracovali do nejakej neslanej nemastnej a nevyhranenej postavy-len na mieste niektorych hercov zvazil by som dlhodobe posobenie v serialy,lebo napr im sice sedi uloha az tak presvedcivo,ze budu zaskatulkovany mozno aj v civilnom zivote ako Bozidara Thurzonova,alebo ten co hra Imra
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
...komentár je iba jeden ...

Mexická telenovela šuviks proti tomu , čo sa už v " Paneláku " deje ..........
...občas si síce vytrpím to svoje , manželka viac - menej sleduje ...
...už je to dlho - 4 roky je veľa ...
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

ja som sa predvčerom chystala že asi tomu čo píše scenár vynadám.. tie vety čo vypúšťa Ďuďko sú vrchol primitivizmu, uráža ženy celkovo, syna, manželku... a aj tak koná ako idiot.. nemám nič proti hereckému výkonu, je OK, má aj dobré, vtipné a trefné hlášky... ale aby otec tak blbo vysvetľoval synovi princípy vzťahov ženy a muža?!!!!
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

My to máme tiež pustené každý večer, síce momentálne pri tom po večeroch účtujem, ale aspoň počúvam a včera som sa musela zastať Kordiaka, sa vytáčal na Angie kvôli tomu,že otravuje so svadbou a on má chudák veľa roboty s daniami...a ona to nejako nevedela pochopiť, ešteže môj nastávajúci to pozeral tiež a chápe, prečo som taka nervózna pri uzávierkach
a takisto plánujeme svadbu (už apríl) ale nejako nestíham všetko naraz
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pavol54 Pozri príspevok
lenže tá Betka išla skutočne na materskú(v normálnom živote)
To áno, v skutočnosti išla, ale mali ju nechať aj v seriáli skôr otehotnieť, celé to okolo nej vyzeralo čudné, maskovali ju, aby nebolo vidno, že má veľké bruško. O dosť sa sekli.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

kopretinka Pozri príspevok
nuž,na Masláka sa dá pozerať,o tom potom....ale čo z toho,keď je 4%ný
Niekde som čítala, že to nie je pravda, že má nejakú partnerku, no neviem. Reči sa hovoria.
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

keby ste si miesto pozerania Paneláka išli radšej zašportovať
1 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Kvaka Pozri príspevok
Niekde som čítala, že to nie je pravda, že má nejakú partnerku, no neviem. Reči sa hovoria.
Kolenik zije s Kostelnym
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

mattto Pozri príspevok
keby ste si miesto pozerania Paneláka išli radšej zašportovať
doobeda či večer?
Večer tak beh na vzpieranie do najbližšej krčmy, ale aby som to uviedol trocha do ducha milovanej americkej kultúry, nie je tam žiadna krvavá zabíjačka, žiadne fackovanie ale plusom je že je tam toľko reklamných blokov naj...aných že spravidla (ak pozerám náhodou) tak odchádzam, lebo vypínam zvuk alebo idem pracovať, ak vypnem červenú tlačicu.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

co ma na Panelaku prekvapuje, je ako sa tam jednotlive postavy uplne radikalne menia, napr. Angelicka, Dominika, Sona...ved toto sa v zivote vobec nedeje, aby sa ich spravanie otocilo o 180 stupnov
a postava Michala Bajzu mi lezie dobre na nervy...uplny blbec nezodpovedny, a keby ho hral aspon niekto fakt pritazlivy...ale Miezgovi len tazko uverim, ze po nom zeny tak brutalne idu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

myara Pozri príspevok
Kolenik zije s Kostelnym
No keby sa začal reprezantovať ako Mikloško alebo Horján tak to vypínam, ale ani krváky so Stalonom sa stále nedávajú
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

pavol54 Pozri príspevok
No keby sa začal reprezantovať ako Mikloško alebo Horján tak to vypínam, ale ani krváky so Stalonom sa stále nedávajú
a ako sa prezentuju? len sa verejne priznali, a to je vzdy lepsie ako sa tvarit, ze su na zeny, a ze este stale nestretli tu pravu, alebo pripadne si vymyslat, nejaku imaginarnu priatelku, ako to robi Csongor Kassai
ludia, co taja nieco, co sa uz davno vie, su len na smiech
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať