Zavrieť

Porady

Televízny serial PANELÁK.

Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nuž,na Masláka sa dá pozerať,o tom potom....ale čo z toho,keď je 4%ný
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ešte k tej "Endži" dufam, že nie je taká naivná a blbá aj vo svojom realnom živote...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Indeed Pozri príspevok
Ja som mal tiež také obdobie kedy som nemal TV asi 6 rokov som bez neho vydržal,

ale ten pocit pozerať sa na veľkú plazmu a vidieť všetko ako v reale, dokladne , tak to je niečo !
keby som mala v garzónke plazmu,tak by som ju musela pozerať zvonku z ulice
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

prečo z ulice, ja mám plazmu 107 cm a sedačka je od nej vzdialená tak max. 5 metrov a nevadí mi to.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Indeed Pozri príspevok
prečo z ulice, ja mám plazmu 107 cm a sedačka je od nej vzdialená tak max. 5 metrov a nevadí mi to.
ale keď mám izbu 3x5 m,tak plazma by bola na jednej stene a ja za oknom zvonka....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

kopretinka Pozri príspevok
nuž,na Masláka sa dá pozerať,o tom potom....ale čo z toho,keď je 4%ný
To je premňa novinka....

Ale ocenil som, že tento herec zväčšil objem svojich paží a hrudníka v poslednom čase, asi zaberá v posilke.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ja viem o tom paneláku len to, že tam na prízemí pred 5-timi rokmi v reštike dobre varili
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
To je premňa novinka....

Ale ocenil som, že tento herec zväčšil objem svojich paží a hrudníka v poslednom čase, asi zaberá v posilke.
ale aj Paviel Rochniak v poslednom čase zmužnel-tiež chodí do posilky...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. Okrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale aj Paviel Rochniak v poslednom čase zmužnel-tiež chodí do posilky...
a Pavjel odkedy hrá v Paneláku?
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Kvaka Pozri príspevok
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. Okrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
Presne s tebou súhlasím, pozerám to už len zo zotrvačnosti. Aj keď dve časti nevidím, nič sa tam nedeje. Teraz som pozerám slovenský seriál Druhý dych na Doma a ten sa mi zatiaľ páči.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

A mne sa páčia výkony tých detí - Mišky a ... neviem ako sa volá . Sú tak pekne naučené a šikovné...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aj tak žiadny seriál nemá na Majora Zemana...
0 0
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Miška je super ale to malé , veď kde ho postavia tam čuší
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Kvaka Pozri príspevok
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. Okrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
"pozerávam" tento priebehový tvar od slovesa pozeram slovenčina asi nepozná , či ?

Nevinní ? Videl som asi 2 časti mne to pripadá ako slovenská telenovela, niečo na sposob jednoduchej Marie...
Výkony Maroša Kramára su tam obdivuhodné, ale ako serialova postava , akože šef firmy a nepriznaný otec, neviem neviem...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka Pozri príspevok
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. Okrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
lenže tá Betka išla skutočne na materskú(v normálnom živote)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kvaka Pozri príspevok
Indeed, chod do...Chcel si názor, tak čo kritizuješ? Nevinných pozerám, je to zaujímavé, nijaká jednoduchá Mária, ak si nevidel všetky, nesúď podľa dvoch. Na začiatku to však bolo určite zaujímavejšie, ale teraz sa mi to vidí moc primrznuté, nepáči sa mi výkon Kristínky ani Patrika, páči sa mi slovenčina Terezky a výkon Petra a jeho ženy.
U mňa je to v pozeraní TV nasledovné

1) Panelák - popritom Porada
2) Druhý dych - popritom Porada
2) Nevinní - popritom Porada
4) Uvolnete se prosím - Kraus
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Imro je tam najlepší.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

je lepsi ako Ordinacia,lebo je okoreneny humorom toho architekta,obcas ma vtipnu poznamku pan Emil-myslim ze autor a reziser dali ulohy hercom ktore do nich typovo zapadaju,mozno z vynimkou Diany Moorovej,mala hrat povodne xantipu,len jej do nesadlo,tak casom ju prepracovali do nejakej neslanej nemastnej a nevyhranenej postavy-len na mieste niektorych hercov zvazil by som dlhodobe posobenie v serialy,lebo napr im sice sedi uloha az tak presvedcivo,ze budu zaskatulkovany mozno aj v civilnom zivote ako Bozidara Thurzonova,alebo ten co hra Imra
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
...komentár je iba jeden ...

Mexická telenovela šuviks proti tomu , čo sa už v " Paneláku " deje ..........
...občas si síce vytrpím to svoje , manželka viac - menej sleduje ...
...už je to dlho - 4 roky je veľa ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať