Zavrieť

Porady

Televízny serial PANELÁK.

Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

myara Pozri príspevok
a ako sa prezentuju? len sa verejne priznali, a to je vzdy lepsie ako sa tvarit, ze su na zeny, a ze este stale nestretli tu pravu, alebo pripadne si vymyslat, nejaku imaginarnu priatelku, ako to robi Csongor Kassai
ludia, co taja nieco, co sa uz davno vie, su len na smiech
...je medzi mladými slov.hercami aj nejaký CHLAP alebo sú už všetci 4%ný?
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

kopretinka Pozri príspevok
...je medzi mladými slov.hercami aj nejaký CHLAP alebo sú už všetci 4%ný?
tazko povedat
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

myara Pozri príspevok
a ako sa prezentuju? len sa verejne priznali, a to je vzdy lepsie ako sa tvarit, ze su na zeny, a ze este stale nestretli tu pravu, alebo pripadne si vymyslat, nejaku imaginarnu priatelku, ako to robi Csongor Kassai
ludia, co taja nieco, co sa uz davno vie, su len na smiech
Ja sa tiež nikomu nevystatujem že som lesbický typ - teda na ženy nech si dom a každý robí čo chce ale nech mi nikto nevnucuje svoje súkromie, to už mi bolo milšie keď môj pes(suka) chcela pretiahnuť kocúra a on držal somár sprostý.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

pavol54 Pozri príspevok
Ja sa tiež nikomu nevystatujem že som lesbický typ - teda na ženy nech si dom a každý robí čo chce ale nech mi nikto nevnucuje svoje súkromie, to už mi bolo milšie keď môj pes(suka) chcela pretiahnuť kocúra a on držal somár sprostý.
no, ja neviem teda, ale vyzera to tak, ako keby sa ti chodili prezentovat priamo do tvojho obydlia
ved TV/radio sa da prepnut/vypnut, a noviny/casopisy necitat, proste prevratis na dalsiu stranu
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54 Pozri príspevok
Ja sa tiež nikomu nevystatujem že som lesbický typ - teda na ženy nech si dom a každý robí čo chce ale nech mi nikto nevnucuje svoje súkromie, to už mi bolo milšie keď môj pes(suka) chcela pretiahnuť kocúra a on držal somár sprostý.

no vidíš,a mňa zase nezaujíma,že Tvoj pes chcel pretiahnuť Tvojho kocúra ......niežeby ma zaujímalo,kto s kým kde a za koľko
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

myara no si ma "dostala" , to odkiaľ všetko vieš ??? Na Kolenika je radosť pozerať. Ale súhlasím, zhoršuje sa to, ale keď sa vrátim z cvičenia, dobrý relax...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

maja Pozri príspevok
myara no si ma "dostala" , to odkiaľ všetko vieš ??? Na Kolenika je radosť pozerať. Ale súhlasím, zhoršuje sa to, ale keď sa vrátim z cvičenia, dobrý relax...
nuž,to s tým Koleníkom je pravda
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...neuveriteľné čo sa tu dozvedám. O Koleníkovi som to vôbec netušila/neodsudzujem/ale veď sa tak fantasticky bozkáva so ženami???!!!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Koleník fešák chlap a jeho orientácia sever- juh ma nezaujíma, aj tak sa najlepšie v Paneláku na neho pozerá
a mne sa aj Dudko v seriáli páči, tie hlášky - zasmejeme sa
ale doma by som takého nechcela

a pani Janka s Emilkom - mám skoro takých v rodine, mojich rodičov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Valčake Pozri príspevok
...neuveriteľné čo sa tu dozvedám. O Koleníkovi som to vôbec netušila/neodsudzujem/ale veď sa tak fantasticky bozkáva so ženami???!!!
...povedal kto ????......TY ???
No neviem , neviem ....ak by Teba tak bozkal ???........že fantalasticky ...

...to nie sú bozky ......to sú pusinky .........bozky si necháva pre Bobora ...

0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ako toto može niekto sledovať?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

marleau Pozri príspevok
Ako toto može niekto sledovať?
a prečo by nemohol? - každý podľa svojho vkusu
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

re :buchač...do kelu, ani o ňom som to nevedela. Síce ani ma to veľmi nezaujíma....ale ani jeho pusinky. Môj typ to nie je..
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

maja Pozri príspevok
myara no si ma "dostala" , to odkiaľ všetko vieš ??? Na Kolenika je radosť pozerať. Ale súhlasím, zhoršuje sa to, ale keď sa vrátim z cvičenia, dobrý relax...
mam par kamosov v tychto umeleckych kruhoch, tiez ma to prekvapilo
Kolenik je fesak, a ta rola mu dobre sadla
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Valčake Pozri príspevok
...neuveriteľné čo sa tu dozvedám. O Koleníkovi som to vôbec netušila/neodsudzujem/ale veď sa tak fantasticky bozkáva so ženami???!!!
je predsa herec a so mnou sa nebozkával,tak neviem posúdiť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

panelák pozerám od začiatku, ale tiež už nie ako na začiatku že som musela vidieť každú časť.ked som doma mám to zapnuté. na nervy mi najviac lezie koleník, je mi z neho na vracanie, gay ktorý kraje "milovníka" - ťažkého heteráka.....fuj. to jak minule niekde tiež bruchala niekoho súložil...gejoši čo nevedia priznať farbu a ešte xy iných. no a potom endži čistá trúba. asi ten dudko sa dá
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Než pozerať Panelák, to som si radšej prepol na ČT2 - dávajú o starom Egypte (IPTV popri poradovaniu)
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ale, Misoft, Egypt dávajú často a všelikde, najmä cez deň, súhlasím, je tam vždy čo obdivovať. Ja som padala na hubu pred Abú Simbel, slzy v očiach.
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

No moja polovička je to Paneláku zažraná, a tak sa neviem dočkať, kedy to konečne ľudí prestane baviť, kedy autor konečne vyčerpá všetky varianty vzťahov...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ivana Š Pozri príspevok
a prečo by nemohol? - každý podľa svojho vkusu
Veď práve - ten vkus.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať