Zavrieť

Porady

Televízny serial PANELÁK.

Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
Usporiadat
pankratz pankratz

pankratz je offline (nepripojený) pankratz

Maslák končí, ide do Čiech za čsl. legionára. Len neviem čo spravia s Nataly.
Ináč , Angie pre mňa je najsympatickejšia postava. A ešte začína byť Romana, najmä preto, ako si poradila s tým trkvasom Jančom.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Moj názor je ,že dej sa dostáva do slepej uličky,

najväčšia chyba,že končí Maslák... jeho opletačky z mafiou dávali deju tu správnu dynamiku a "šťavu"

Jedno,čo v Paneláku nechcem stale sledovať dookola sú výkriky pani Janky,že
EEEmilkóóó,
to je naozaj pridrbané duševne maloroľníctvo,čo ona tam predvádza...

Privital by som gradovanie deja u Hoffy a Dr.Fabryho
a Kubka Švehlu
tiež v bare su správní typkovia aj obsluha

a Tupelo spolu so svojou partnerkou detto
tiež Jančo aj s "bio matkou" to je sympaticky pár
Som kategoricky proti návratu arogantnej Soničky späť do deja.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Indeed
Moj názor je ,že dej sa dostáva do slepej uličky,
...
Nesledujem dávno ...
Občas len ako prísediaci , keď manželka relaxuje vo svojom voľne ...

Dej je nie v slepej uličke ...ten je už v tej teplej dávno ...
Umelo preťahovaná agónia , ktorá aj tak raz musí skončiť....
Už to nemá tie "grády" ako na začiatku - začína sa to podobať "slávnym" mexicko-argentínsko-tureckým telenovelám - len s našimi protagonistami, našim nábytkom, našimi ....... (ako dobre, že to nesledujem - zbytočne zabitý čas.....).
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

koho zabili?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som kukala panelák od začiatku...ale minulý rok som nevinne začala kukavať víno......a ako hodili potom do hlavného vysielacieho času tak som panelák prestala kukať úplne....neraz zas nevinne kukám aj chlapi neplačú
tiež to podla mňa nemá grády....už dávno mi dej prišiel nasilu vytváraný...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.topky.sk/cl/100313/141229...te-nasu-mladez

Televízny Panelák pozná hádam každý Slovák. Jojkársky seriál sa totiž vysiela už šesť rokov a medzi divákmi má množstvo priaznivcov. Jeho obsahom sú životné príbehy ľudí a ich medziľudské vzťahy. Tie sú občas poriadne komplikované a zamotané. Tvorcovia za dlhé obdobie nakrúcania neobišli témy homosexuálov, mileniek, či striedania partnerov. A všetko nasvedčuje tomu, že od rozličných avantúr nemienia upustiť ani v pripravovanej trinástej sérii.

Kým skupinka divákov vníma kontroverznejšiu stránku seriálu pozitívne, nájdu sa tiež mnohí, ktorí to otvorene kritizujú. Príkladom môže byť nedávna búrlivá diskusia, ktorá sa objavila na fanúšikovskej stránke seriálu. Tvorcovia totiž zisťovali, čo hovoria ľudia na spojenie Bašky a Masláka, ktorí boli na konci trinástej série vo vzťahu s niekým iným.

U mnohých divákov sa takýto vývoj situácie nestretol s pochopením. „Fakt to už preháňate. Každý s každým tam flirtuje alebo spí. Takto chcete morálne podporovať mládež? A vraj potom odkiaľ to tí mladí majú,” rozhorčila sa jedna z fanúšičiek seriálu. „Už je toho ozaj veľa. Potom sa netreba čudovať, že to tak vyzerá aj v reálnom živote. Keď to takto pôjde ďalej, vysielací čas bude asi až po Črepinách*,” pridal sa ďalší z nespokojných diskutérov.

Televíziu sme v súvislosti s týmito reakciami oslovili. Ako vyšlo najavo, diváci si vzťah spomínanej dvojice vysvetlili inak, než mali. „Koniec trinástej série ukázal, že Baška bude Maslákovou hovorkyňou. Spomínaná fotka mala naznačovať, čo hovoria diváci na ich pracovné spojenie,” povedala nám na margo toho PR manažérka Jojky Katarína Gajdošíková.

Podľa našich informácií však nie je vôbec vylúčené, že pracovný vzťah dvojice by mohol do budúcna prerásť aj v milostný románik. Flirtovanie medzi spomínanými seriálovými postavami je dokonca badateľné aj na záberoch z nových upútaviek. Uvidíme, ako to teda napokon bude.

Aký je váš názor na seriál Panelák?

Dokonale vykresľuje dnešnú dobu. Takto to v reálnom živote chodí.
894
Medziľudské vzťahy sú v seriáli až príliš komplikované.
483
Nesledujem tento seriál.
4362
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a to vypovedá samo o sebe - na Grg je grc....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed
Moj názor je ,že dej sa dostáva do slepej uličky,
...
Nesledujem dávno ...
Občas len ako prísediaci , keď manželka relaxuje vo svojom voľne ...

Dej je nie v slepej uličke ...ten je už v tej teplej dávno ...
Umelo preťahovaná agónia , ktorá aj tak raz musí skončiť....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
Indeed
Moj názor je ,že dej sa dostáva do slepej uličky,
...
Nesledujem dávno ...
Občas len ako prísediaci , keď manželka relaxuje vo svojom voľne ...

Dej je nie v slepej uličke ...ten je už v tej teplej dávno ...
Umelo preťahovaná agónia , ktorá aj tak raz musí skončiť....
Už to nemá tie "grády" ako na začiatku - začína sa to podobať "slávnym" mexicko-argentínsko-tureckým telenovelám - len s našimi protagonistami, našim nábytkom, našimi ....... (ako dobre, že to nesledujem - zbytočne zabitý čas.....).
Jeden veľký rozdiel je medzi tými telenovelami z španielsky hovoriacich krajín Ameriky a tými našimi ...
Tie americké boli vytvorené pre ženy v domácnosti a vysielali sa v čase dopoludňajšom .
Tie naše sa vysielajú v prime time ...
Konkrétne Panelák ide večer , následne je repríza danej časti doobedu na druhý deň a podvečer ešte jedna repríza na GRC Plus ...

Ono v podstate nejde ani o to , čo sa vysiela .
Veď hlavným programom TV Roleta a TV GRC ( a ich vedľajších produktov ) je predsa reklama , ktorá je prerušovaná tým nejakým iným oným - ktorý je úplne nepodstatný ...

Je to choré ... C H O R É ...!!!
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať