Zavrieť

Porady

Televízny serial PANELÁK.

Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Mne sa zdá, že tento serial, nejako "stráca šťavu" v posledných dieloch.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

tak už beží 4 roky je to dosť, už to začína byť teké monotónne, ale zas keby ho zrušili by mi trochu chýbal
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Indeed Pozri príspevok
Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
a prečo?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

preto lebo ma to zaujíma...

Inak , že ĎAKUJEM za všetky zaslané príspevky, ak maš práve toto na mysli.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Jediný, čo tam za niečo stojí je Maslák...a ešte tá, neviem ako sa volá- čo je vačšinou za barom...( jáj, Endži sa volá )
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

je to seriál ako každý iný (slovenský),ničím nie je výnimočný,kým som ho nepozerala,žila som normálne a odkedy nemám TV,tiež žijem
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja som mal tiež také obdobie kedy som nemal TV asi 6 rokov som bez neho vydržal,

ale ten pocit pozerať sa na veľkú plazmu a vidieť všetko ako v reale, dokladne , tak to je niečo !
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jediný, čo tam za niečo stojí je Maslák...a ešte tá, neviem ako sa volá- čo je vačšinou za barom...( jáj, Endži sa volá )
Nie "Endži" ale Angie !
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
Nie "Endži" ale Angie !
ja som fanúšik Bernoláka- píš ako počuješ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nuž,na Masláka sa dá pozerať,o tom potom....ale čo z toho,keď je 4%ný
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ešte k tej "Endži" dufam, že nie je taká naivná a blbá aj vo svojom realnom živote...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Indeed Pozri príspevok
Ja som mal tiež také obdobie kedy som nemal TV asi 6 rokov som bez neho vydržal,

ale ten pocit pozerať sa na veľkú plazmu a vidieť všetko ako v reale, dokladne , tak to je niečo !
keby som mala v garzónke plazmu,tak by som ju musela pozerať zvonku z ulice
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

prečo z ulice, ja mám plazmu 107 cm a sedačka je od nej vzdialená tak max. 5 metrov a nevadí mi to.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Indeed Pozri príspevok
prečo z ulice, ja mám plazmu 107 cm a sedačka je od nej vzdialená tak max. 5 metrov a nevadí mi to.
ale keď mám izbu 3x5 m,tak plazma by bola na jednej stene a ja za oknom zvonka....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

kopretinka Pozri príspevok
nuž,na Masláka sa dá pozerať,o tom potom....ale čo z toho,keď je 4%ný
To je premňa novinka....

Ale ocenil som, že tento herec zväčšil objem svojich paží a hrudníka v poslednom čase, asi zaberá v posilke.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ja viem o tom paneláku len to, že tam na prízemí pred 5-timi rokmi v reštike dobre varili
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
To je premňa novinka....

Ale ocenil som, že tento herec zväčšil objem svojich paží a hrudníka v poslednom čase, asi zaberá v posilke.
ale aj Paviel Rochniak v poslednom čase zmužnel-tiež chodí do posilky...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. Okrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale aj Paviel Rochniak v poslednom čase zmužnel-tiež chodí do posilky...
a Pavjel odkedy hrá v Paneláku?
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Kvaka Pozri príspevok
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. Okrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
Presne s tebou súhlasím, pozerám to už len zo zotrvačnosti. Aj keď dve časti nevidím, nič sa tam nedeje. Teraz som pozerám slovenský seriál Druhý dych na Doma a ten sa mi zatiaľ páči.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať