Zavrieť

Porady

Televízny serial PANELÁK.

Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Serial mam rada, nakolko je to oddychovy zaner - relax po tazkom pracovnom dni. Zasadne uz nepozeram programy depresivneho vyzarovania, pripadne tragedie, tych vidim pocas dna neurekom.

Pri Panelaku rada relaxujem.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Mne sa zdá, že tento serial, nejako "stráca šťavu" v posledných dieloch.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Indeed, chod do...Chcel si názor, tak čo kritizuješ? Nevinných pozerám, je to zaujímavé, nijaká jednoduchá Mária, ak si nevidel všetky, nesúď podľa dvoch. Na začiatku to však bolo určite zaujímavejšie, ale teraz sa mi to vidí moc primrznuté, nepáči sa mi výkon Kristínky ani Patrika, páči sa mi slovenčina Terezky a výkon Petra a jeho ženy.
Naposledy upravil Kvaka : 23.02.12 at 10:46
1 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

My to máme tiež pustené každý večer, síce momentálne pri tom po večeroch účtujem, ale aspoň počúvam a včera som sa musela zastať Kordiaka, sa vytáčal na Angie kvôli tomu,že otravuje so svadbou a on má chudák veľa roboty s daniami...a ona to nejako nevedela pochopiť, ešteže môj nastávajúci to pozeral tiež a chápe, prečo som taka nervózna pri uzávierkach
a takisto plánujeme svadbu (už apríl) ale nejako nestíham všetko naraz
1 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

keby ste si miesto pozerania Paneláka išli radšej zašportovať
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

budem troška mimo témy, ale k tým 4%( aj ked podla mňa ich je určite viac)- ja ich neodsudzujem, ani nesúdim-však každý nech si robí čo chce, ale pochopiť to neviem- ja neviem, ja si neviem predstaviť že by som sa bozkával s chlapom alebo mu fajčil oného-však chlap je fuuuj, škaredé niečo-ale taká žena- jemna, hebká- no proste mňamky...,taká voňa ženy- to je proste niečo úžasné...
to skorej pochopím dve ženy- to je prijatelnejšie, aj sa na to dá pozerať...
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
AAAle čít, neberte mi ilúzie! Ja sa furt nádejám, že o mňa aspoň bicygel opre!
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Llívia Pozri príspevok
Hej, slobodná vôľa - Panelák alebo Farma či čo to za blbosť bežalo
Šak nemusíš pozerať nič, otvor si peknú knižku a čítaj. ALebo je mnoho iných zmysluplných činností. ALe to určite vieš.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Llívia Pozri príspevok
Nie, neviem, TV mám ako zvukovú kulisu, pri ktorej niečo robím. Neviem si predstaviť, ako by som napr. čistila zeleninu a popri tom ešte aj čítala knihu a obracala stránky.
Ja keď pozerám telku, nič iné nerobím. Ak robím, nepozerám telku, ak čítam, nerobím, nepozerám. Ale každý má iný systém.
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ak si niekto myslí,že má nejaký zrychlený sposob života, tak to nie je kvoli nejakému tel.serialu, ale kvoli zvýšeným nárokom,kladeným na prac.človeka
napr.
pred cca 30 rokmi stačilo pracovať denne 7,5 hodiny 5 dní v týždni, dnes pracujeme 10 hodín denne a aj to je niekedy málo..
kde je rodina,priatelia,zaujmy, koníčky a relax a oddych ?
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

autor zadrel riadnu hovadinu,ked Emilovy vlozil do ust hlasku,ze psychologovia zbytocne predpisuju vela liekov-ak daco pise mal by vediet zakladny rozdiel medzi psychologom a psychiatrom.
1 0
alusa783 alusa783

alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

tak už beží 4 roky je to dosť, už to začína byť teké monotónne, ale zas keby ho zrušili by mi trochu chýbal
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Indeed Pozri príspevok
Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
a prečo?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

preto lebo ma to zaujíma...

Inak , že ĎAKUJEM za všetky zaslané príspevky, ak maš práve toto na mysli.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Jediný, čo tam za niečo stojí je Maslák...a ešte tá, neviem ako sa volá- čo je vačšinou za barom...( jáj, Endži sa volá )
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

je to seriál ako každý iný (slovenský),ničím nie je výnimočný,kým som ho nepozerala,žila som normálne a odkedy nemám TV,tiež žijem
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja som mal tiež také obdobie kedy som nemal TV asi 6 rokov som bez neho vydržal,

ale ten pocit pozerať sa na veľkú plazmu a vidieť všetko ako v reale, dokladne , tak to je niečo !
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jediný, čo tam za niečo stojí je Maslák...a ešte tá, neviem ako sa volá- čo je vačšinou za barom...( jáj, Endži sa volá )
Nie "Endži" ale Angie !
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
Nie "Endži" ale Angie !
ja som fanúšik Bernoláka- píš ako počuješ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať