Zavrieť

Porady

Prispevok zivnostensky pre zacinajucich podnikatelov

Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

dobry den!
chcem poziadat o prispevok a budem podnikat ako grafik. Mozem si z prispevku kupit fotoaparat drahsi cca 1000 eur a pocitacovy software tiez 1000 eur?
Chcem fotit reklamne predmety a nasledne upravovat. Dakujem
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aký máš teraz foťák?len tak,zvedavosť moja....
0 0
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

ziaden...mobil
0 0
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

a preco je to akoze mimo temy?nechapem...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

UPSVaR majú svoje predpisy, kde som sa dočítala, že NB uznávajú do výšky cca 530 €, PC zostavu spolu so sw vybavením do nejakých 580 €.....a hmotný majetok so 1 700 €...na reklamu a propagáciu iba 41 €....

skús si zohnať materiály a je to tam po lopate napísané......
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Chey Pozri príspevok
a preco je to akoze mimo temy?nechapem...
moja otázka je mimo témy.......a ešte jednu mám,vieš vôbec fotiť??? Ty si myslíš,že si kúpiš profi foťák a všetci sa pohrnú k Tebe a budú Ti dávať zákazky?
0 0
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

ano myslim si to...este otazky?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Chey Pozri príspevok
ano myslim si to...este otazky?
áno,kde sa dajú vidieť Tvoje fotky?
0 0
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

No po prve ja som sem polozila prostu otazku ohladom zivnosti, na ktoru si mi ty doteraz nedala odpoved.
Po druhe niesom tu preto aby som niekomu prezentovala svoju pracu, ja sa pytam na podnikanie.
Takze radsej uz nereaguj a nepodpichuj.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Chey Pozri príspevok
No po prve ja som sem polozila prostu otazku ohladom zivnosti, na ktoru si mi ty doteraz nedala odpoved.
Po druhe niesom tu preto aby som niekomu prezentovala svoju pracu, ja sa pytam na podnikanie.
Takze radsej uz nereaguj a nepodpichuj.

...a čo sa rozčuluješ? Kopretinka hneď na začiatku upozornila, že sa ide pýtať mimo témy a keď si nechcela, nemala si odpovedať. Odpoveď už dávno máš v príspevku č. 5, takže Ti už ani nemá na čo odpovedať... A pýtaš sa na podnikanie, a aj jej otázky k tomu smerovali. Si myslíš, že to je len tak? Poviem Ti z vlastnej skúsenosti, účtovníctvom sa živím 17 rokov ako zamestnanec, od decembra mám s.r.o., lebo od apríla nebudem mať zamestnanie a nechce sa mi už chodiť po pohovoroch. No a mám stránku, mám inzeráty, odpovedám na inzeráty, je koniec februára a nemám ešte žiadneho klienta....asi sa budem musieť zamestnať, ak bude kde. Takže o tom je podnikanie....
0 0
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

Jej otazky k tomu vobec nesmerovali, smerovali k niecomu uplne inemu ale ok
Ved ked sa zivis uctovnictvom...preco neskusis nieco ine ked v hentom sa ti nedari?
Ja o klientov nemam nudzu, len sa chcem osamostanit nepracovat len pre agenturu, kde som teraz.
0 0
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

A nie v 5. otazke nie je odpoved na moju otazku. Ja som sa pytala na fotak a nie na notebook.
0 0
LiaBoo LiaBoo

LiaBoo je offline (nepripojený) LiaBoo

Ahoj.....ja som brala ten isty prispevok v decembri roku 2010...neviem ci sa odvtedy cosi zmenilo, ale mne schvalili fotak a kupila som ho aj s brasnou za 1450 eur. A s tym programom si nie som az tak ista...
1 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Najkompetentnejšiu odpoveď ti dá príslušný úrad, ktorý ti príspevok bude poskytovať. Dodržuj ich pokyny.
Podnikanie nie je žiadna zábava. Predchádzajúce odpovede poraďákov považujem za presné a pravdivé. Aj foťák aj NB je predsa DHM.
A začiatky bývajú dosť ťažké. A je škoda že už teraz si odháňaš potenciálnych zákazníkov tvojimi reakciami na predchádzajúce odpovede.
0 0
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

Dakujem za odpovede
0 0
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

Typicke reakcie zavistlivych Slovakov
1 2
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Škoda že si si nevybral nič kladné z našich odpovedí a že si sem prišiel iba vŕtať... Takých je tu veru dosť...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Chey Pozri príspevok
Typicke reakcie zavistlivych Slovakov
ty kokso ze zavistlive reakcie! co ti mame zavidiet? to ze si odkazana na prispevok od statu?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Typicke reakcie zavistlivych Slovakov

Podľa seba súdim teba - podľa tohto sa zrejme Chey drží . Musíme sa cez to povzniesť...všetci sme dietky božie...
0 1
Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

amen ))
0 0
pantheon pantheon

pantheon je offline (nepripojený) pantheon

ako chces zacat? len tak kupim si fotak a idem na to? ja chcem robit nieco podobne ako hobby a nie je to take jednoduche...len o svetle bolo napisanych mnozstvo knih, clankov...a to nehovorim ked pride dilema ci blesky, alebo zableskove svetla, aku znacku fototaparatu zvolit, nasledne od toho zavisi ake objektivy kupis, a pri tom systeme potom by bolo vhodne aj ostat, nakolko donho investujes ak nechces potom nasledne menit za iny system a neprerobit...to ani nehovorim ked do niecoho investujes a zistis ze na to nemas cas, nebavi tato atd...kvalitne objektivy stoja palky, napr. tilt / shif - http://shop.ephoto.sk/catalogsearch/.../?q=tilt+shift , a to nehovorim este kde mas stativy, pozadia, dalsie objektivy s pevnym sklom atd...ja mam na to rozpocet z vlastnych zdrojom, cash, a nerutim sa do toho, koncom min roka som dal v praci vypoved, tak mam na to cas a dobre si rozmyslim kam to vrazim, nakolko velky trh tu na to urcite nenia ked ma dnes eshop kazdy pristipkar (nic v zlom, kolko x nakupujem radsej o nieco drahsie, ale v overenom eshope, a to nie som nejako bohaty)a kazdy tlaci na cenu, obraty velke nemaju, kopa ludi si to foti sama, sam som bol v jednom eshope zameranom na topanky a mali tam made-home postaveny svetelny stan a celkom slusne vysledky, samozrejme da sa to aj lacnejsim fotakom, robit, ide o to co chces. masaker je celkom fotit sklo, krystal, sperky, chrom, co objednavka na nafotenie 1000ks niecoho, co nejaky system mat ako to urobit rychlo, kvalitne, pricom kolko krat treba foto orezavat, doostrit, upravit urovne, a este som nespomenul ked zistis ze to nevies nasvietit, do toho sa ti nieco pokazi, budes mat na nakup nahradneho zeleza?...chcel som tym povedat - ked sa chces do toho pustit s peniazmi z prispevku, ci by nebolo jednoduchsie fotit skusobne a potom sa uvidi...ale zase pokial mas nejakeho znameho kde sa mozes vycvicit, a sa ti to zaplati nech sa paci
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať