Zavrieť

Porady

Som blbá.

Pekný deň prajem, som na tejto stránke nová, tak neviem ako to tu presne funguje. Rada by som tu našla človeka, ktorý má reálnu skúsenosť s odberom elektriny a plynu cez energetické centrum. Spravila som hlúposť, podpísala som to a teraz neviem, či som neurobila blbosť. Na pokutu 100 eur na odstúpenie nemám. Ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Xanti
No treba najprv skúsiť hľadať... tam hore je také hľadacie okienko, napíš tam slová
energetické centrum a nájde ti kopec tém na túto tému. Pár na ukážku... čítaj

http://www.porada.sk/t178650-energet...ie-zmluvy.html

http://www.porada.sk/t176899-zmena-d...e-centrum.html

a mnoho iných.

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
...vyúčtovanie vo februári?..hm...

..mne by stačilo toto...

http://blog.sme.sk/diskusie/1966124/....html#18051252

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA ekopo
...rozmýšľam, čo vystihuje názov témy........

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
realma Pozri príspevok
Toto všetko už mám naštudované, ale chcela som vedieť, či už niekto odoberá energiu cez energetické centrum. Či to funguje.
.


.a žeby v tých témach ľudia písali len tak, z recesie?..nikto tam nedal vlastnú skúsenosť?..sa mi nechce veriť!

realma je offline (nepripojený) realma

Som žena, hľadajúca prácu. realma
Toto všetko už mám naštudované, ale chcela som vedieť, či už niekto odoberá energiu cez energetické centrum. Či to funguje.

realma je offline (nepripojený) realma

Som žena, hľadajúca prácu. realma
Zatiaľ som našla iba to, ako odstúpiť od zmluvy, čo to obnáša. Ja by som možno ani neodstúpila, ak by to naozaj fungovalo. Len aby som neostala celkom bez energie.

macula je offline (nepripojený) macula

macula
Ja môžem potvrdiť, že celý rok 2011 sme mali fakturovanú el.energiu cez Energetické centrum a teraz prišlo vyučtovanie a skutočne po prerátaní bola zľava 20% oproti roku 2010.Toto je moja skúsenosť.

galloman78 je offline (nepripojený) galloman78

galloman78
vyuctovanie moze byt hocikedy, zavisi to od toho kedy distribucka da dodavatelovi podklady na spravenie vyuctovacky.

dalid je offline (nepripojený) dalid

dalid
macula Pozri príspevok
Ja môžem potvrdiť, že celý rok 2011 sme mali fakturovanú el.energiu cez Energetické centrum a teraz prišlo vyučtovanie a skutočne po prerátaní bola zľava 20% oproti roku 2010.Toto je moja skúsenosť.

Miluje takéto odpovede.. To že v r 2010 bol uplne inak nestavený cenník si už nepovedal/a. Zober si cenník povodného dodávateľa s porovnaj si medziročnú zmenu ceny 2010 a 2011 a to isté urob s cenníkom od EC... 20% nedostaneš!!! ak hej, tak ja ti dám potom aj 30% ...porovnávaš neporovnatelné...

pavol36 je offline (nepripojený) pavol36

pavol36
Hop, hop... čo tu riešite už? Otázka znela, či to s EC funguje. Odpoveď znela - áno. Aj keby hneď chcela odstúpiť od zmluvy, teraz to jednoducho nejde - najskôr pri zmene VOP alebo cenníka, čo býva obvykle na prelome rokov. Myslím, že otázka je zodpovedaná...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.