Zavrieť

Porady

prispevok na podnikanie z UPSVaR

Dobry den,

mam absolvovany jednodnovy kurz na prispevok na podnikanie na urade prace, podala som ziadost o prispevok a teraz cakam kedy ma urad prace pozve na absolvovanie pisomnych testov (pozostavajucich z 30 otazok)..poradte mi prosim kto ma s tym skusenosti, ake otazky su na teste, na co sa treba zamerat pri priprave?

taktiez som pocula, ze sa prispevky na podnikanie idu rusit alebo docasne pozastavovat, je na tom nieco pravdy??...

dakujem za rady a odpovede..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    ťažko ti je poradiť, každý úrad práce má iné podmienky.. u nás predprípravu robila agentúra, trvalo to dva dni, druhý deň sa robili testy, test mal 22 otázok, tieto testy odovzdá agentúra na upsvar.. takže u nás sa už ide len do termínu odovzdať podn. zámer so žiadosťou.. ale ako vravím, každý upsvar má svoje podmienky..
    je možné, že sa príspevky budú rušiť, ale to hádam až po voľbách sa rozhodne, takže ak už máš predprípravu, tak to čo najskor dotiahni dokonca..

    prispevok na podnikanie z UPSVaR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.