Zavrieť

Porady

Problém pri načítaní videa do PC

Ahojte poraďáci. Dávnejšie som si kúpil foťák FUJIFILM FINEPIX HS 10 a keď z neho sťahujem videá (sú s príponou .mov) tak mi to v počítači prehráva "sekano". audio z videa ide v poho, no ten obraz, dve sekundy, potom dlho nič a na záver skočí posledná snímka (napr. pri 29 sec. zázname) Prehrávače mám najnovšie. Neviem sa pohnúť z miesta. Dík za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Nevieme v com to prehravas ... skus quick time player (alebo tak nejak sa to volalo)

    peterpa je offline (nepripojený) peterpa

    peterpa
    Soft som stiahol origoš k foťáku, zvláštne, že vo foťáku mi to prehráva krásne, ale v PC shit

    peterpa je offline (nepripojený) peterpa

    peterpa
    nahral som ho do PC, už zúfalo rôznymi spôsobmi. Najprv cez soft finepix, potom som dal prehľadať foťak a vybral som video, ktoré som presunul do PC, ja už neviem ako to mám kua urobiť, už som myslel že mám na figu grafickú kartu, ale v tom to nie je
    peterpa ten som skúšal dnes, neúspešne...

    peterpa je offline (nepripojený) peterpa

    peterpa
    Napadlo ma niečo.... idem skúsiť iný PC, či to bude robiť stále alebo nie, za pol hoďku som späť, nateraz zatiaľ čaute poraďáci a zatiaľ vrelý dííííííííík

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    aky je vykon procesora pri spusteni videa? a este otazka, bol s tym prehravanim videa problem stale?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    1.Skus si nahrat nejake video este raz a uvidis ci bude aj to sekat
    2.Skus ako si pisal pustit ho na inom PC
    3.Skus si ho prekovertovat napr. do avi

    Treba ist na to vylucovacou metodou

    peterpa je offline (nepripojený) peterpa

    peterpa
    No už som opäť tu, príčinou je procesor, slabunký v tom mojom PC, a grafika tiež nie je tak vábna ako som si myslel, takže záver je asi taký, že by som mal konečne "apgrejdovať" tu moju rárohu. Ďakujem Vám všetkým. A samozrejme pochválim hlavne Jahoszmsk, ktorý sa mi venoval najviac

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    seggy007
    skus prehravac GOM player....mas to na karte s fotaka a nahral si to cez citacku kariet..
    Už spomínal skôr: procesor i grafika nestačia - darmo tam bude dávať rôzne playeri a prehravače, keď to mašina "neutiahne".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.