Zavrieť

Porady

SME - dotazník

Chcem sa spýtať všetkých, ktorí vyplnili dotazník denníka Sme, či dostávate tie sľúbené septembrové čísla denníka zadarmo, alebo nie. Ja som dotazník vyplnila na našu firmu, ale bohužiaľ, denník som zatiaľ nedostala ani jeden.
Naposledy upravil janaGT : 13.09.04 at 12:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    urs je offline (nepripojený) urs

    urs
    Ja som vyplnila dotazník dvakrát (do firmy a domov na živnosť) a došlo mi len na živnosť. Do firmy nič, ani jedno ani druhé. Tak tam dávajú asi len náhodne. Zrejnme sa prerátali koľko sa im prihlásilo firiem.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    mne chodí aj Trend, aj Sme, najprv som bola vyhúkaná (rovnako ako moja poštárka), že čoto, ale potom som si prešla ten dotazník a bolo mi jasné, že mi to bude chodiť celý september a potom ešte predplatné Sme alebo Trendu sa zadarmo predĺži o 5 týždňov. Apropo, dnes mi prišlo aj sobotňajšie vydanie Sme :-)))
    Pekný deň

    Milka je offline (nepripojený) Milka

    Milka
    Ako dobre, že som sa sem po dlhom čase dostala. Tiež som vyplnila dotazník SME a už som aj na to zabudla, zrázu som prekvapená, že dostávam denne noviny, i týždenne Trend. Už som aj písala na ich stránku, že sa zmylili, že som si zatial nič neobjednala... A ako vidím, dodržali slovo...

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Ako vidím, niektorí majú protekciu. Aj SME by som bola rada dostávala aspoň mesiac.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    nevolali ste do Trendu, že čo to za móresy??? Skúste, možno majú nejaké adekvátne vysvetlenie... ja by som zavolala, rada "kričím" na ľudi :-))))))) (za svoje prááááva)
    Pekný deň

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Tiež som vyplnila dotazník a nedošlo mi absolútne nič. Takže zase má niekto protekciu

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ... mám nápad...
    Keďže vám nechodí Sme, tak po ukončení tejto "super akcie", vám pošlem všetky čísla vydania, ktoré mi došli, na prečítanie!!! Dobre? Môže byť? :-))))))))

    ... fakt zavolajte do Trendu, som zvedavá čo vám povedia.
    Pekný deň

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Vladi,
    ty chceš zaťažovať našu poštu, neblázni.... Ja som myslela, že keď pre nič iné, tak aspoň na podkúrenie, keď si pôjdem opekať, budem mať papier... oni ma odhalili a neposlali mi nič. Aj to sa stáva

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Práve som poslala e-mailom do Sme, že prečo neposielajú noviny ... Potom sa ozvem, uvidíme čo odpovedia.

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    ahojte, mne dosiel list, ze predlzuju predplatne Trendu o pat cisiel, a SME chodi, aj sobotnajsie

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Mohli si dať aspoň námahu, aby mi odpovedali. Neposielajú sľúbené noviny, neodpovedajú na maily so sťažnosťami - paráda !!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.