Zavrieť

Porady

Pomoc - ako navratit zmiznute subory z pracovnej plochy?

Psm z neznameho dovodu mi zmizli vsetky wordove, excelove subory vytiahnute na pravocnej ploche - ako ich vratit? Ak pouzijem funkciu "hladat" - pocitac ich ani nenajde. Pokusala som sa urobit obnovu systemu na predchadzajuci den - nepomohlo. Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Tak to dopadne ak si ludia ukladaju dokumenty na plochu. Na plochu by mali patrit odkazy.
    Tak ale nevadi, snad este niekde budu. Treba pozriet ci nie su v kosi, alebo ci sa ti z nejakeho dovodu vytvoril novy profil. Neviem aky mas Windows. Ak Win7, tak chod na disk c:, potom adresar Users (Pouzivatelia), potom pozriet ci tam nemas viac adresarov z "tvojim" menom (neviem ako sa prihlasujes), a v nich pozri adresar Desktop (Pracovna plocha). Ak to nenajdes takto jednoducho, tak bude treba nainstaloval nejaky program pre obnovu suborov. Otazne ale je, preco ti dokumenty zmizli, co si robila, atd....
    Obnovenie systemu neobnovuje dokumenty, len system, takze to nepomoze.

    zanazu je offline (nepripojený) zanazu

    zanazu
    no psm skus poradit.....mam windows XP.....pokusala som sa cez ovladaci panel odstranit nepotrebne programy nap. belkin, kt uz nepozivame a aj tak je pokazeny.....do kosa som hned nakukla, ten bol prazdy....resp s dokumentom, kt som este nestihla vyprazdnit...............neviem, co dalej

    zanazu je offline (nepripojený) zanazu

    zanazu
    uz sa mi ich podarilo navratit pomocou recovery programu........ale jeden podstatny subor - povodne v exceli.....je teraz preformatovany.......ako vratim do povodneho formatu? vopred dakujem

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Hádam *.tmp -čiže temporary. Skús len prepísať extension (*.tmp na *.xls) - prakticky v TEMPORARY adresári sú uskladnené súbory v pôvodnom tvare, len koncovka sa premenovala na tmp.

    Pomoc - ako navratit zmiznute subory z pracovnej plochy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.