Zavrieť

Porady

Krásna Hôrka v plamenoch je mi do plaču !!!!

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Keď som to videla zmeravela som a nemohla uverit vlastným ociam !!! Slzy mi idu do oci !! Prisli sme o nieco tak krasne !!! Pan Krajcer som zvedava ako sa posnazite dat toto excelentne dielo nasich predkov do povodneho stavu pokial na svojom poste ostanete. Budeme vidiet ako sa k tomu postavi ministerstvo kultury !
Naposledy upravil csillag3112 : 10.03.12 at 16:16
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

je to katastrofa, vinníkov treba popraviť- opraviť sa to bude dať, ale dať do povodneho stavu sa obávam, že už nikdy sa nepodarí...- je to hrozné...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ingak ingak

ingak je offline (nepripojený) ingak

nahnevala som sa, ze pre vypalovanie travy, tolka skoda. Preco si ludia neuvedomuju, ze nesmu vypalovat travu, spalia s tym aj mnozstvo chrobakov a aku skodu potom narobi ohen, nenapravitelnu!!! Dufam, ze na vinnika pridu. Bolo tam pekne, bola som tam par rokov dozadu.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ingak Pozri príspevok
nahnevala som sa, ze pre vypalovanie travy, tolka skoda. Preco si ludia neuvedomuju, ze nesmu vypalovat travu, spalia s tym aj mnozstvo chrobakov a aku skodu potom narobi ohen, nenapravitelnu!!! Dufam, ze na vinnika pridu. Bolo tam pekne, bola som tam par rokov dozadu.
však to, tí psychopati čo vypalujú trávu si neuvedomujú kolko živých bytostí tým zbytočne zničia- je to na zaplakanie...
mimochodom- nieje náhodou vypalovanie trávy zakázané?
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hrôza, škoda, že nemáme tresty, ako v stredoveku, pre niektorých, ktorí si nevážia nič a nikoho, by sa náramne zišli.( ukradol si, fík prst, alebo ruka, podpálil si, zhor aj ty). Toto, čo sa tu už deje, to je horšie, ako katastrofa. Aj my, keď sme ráno išli okolo neslávne slávneho luníka 9, sme videli horieť trávu, ľahko je uhádnuť, kto si na tom zapracoval( na takúto prácu ich netreba nahovárať) banda jedna, chudáčikovia diskriminovaní.
8 0
day day

day je offline (nepripojený) day

samozrejme je to hrozna skoda
(pre zadavatela temy, dnes su volby, sanca, ze bude Krajcer minister je nulova)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

zhorela celá strecha,trámy sa prepadli a vyhorelo všetko vo vrchnej časti aj s exponátmi
ak ste tam ešte neboli,tak toto už asi neuvidíte
http://www.tdks.estranky.sk/fotoalbu...-krasna-horka/
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
day Pozri príspevok
samozrejme je to hrozna skoda
(pre zadavatela temy, dnes su volby, sanca, ze bude Krajcer minister je nulova)
..

..krajec mal len plnú hubu prázdnych slov, ako vždy...ale ja by som ruky odťala tomu, kto si dovolil vypaľovať trávu pri národnej kultúrnej pamiatke...a pre koho v tomto štáte neplatia nijaké zákony a nie sú žiadne tresty dostatočné?..pre ku*vy hnusné cigánske...zasrančatá si urobia ohníček, ale trest nedostanú...ani ich rodičia..hnus v tomto štáte...(a to len tak jemne hreším, keby ste ma počuli, joj!)
6 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

vraveli v TV že oheň horel od rómskej osady, lenže tá je od hradu dosť ďaleko, možno stačilo keby niekto skôr zavolal hasičov na zahasenie trávy... vďaka benevolentnosti obyvateľov obce zhorel aj hrad, lebo celý kopec je vidno z obce. tráva pri osade horela podľa mňa pravidelne každý rok, tak si povedali veď niekto to zahasí...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bodaj by zistili, kto je pôvodcom požiaru. Páchatelia by mali makať na obnove len o vode a chlebe!
Do anciáša - dajte mi guľomet!
Keby sa dostala do parlamentu tá strana, ktorá by urobila s nimi poriadok (a poznám aspoň dve).
8 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
day Pozri príspevok
samozrejme je to hrozna skoda
(pre zadavatela temy, dnes su volby, sanca, ze bude Krajcer minister je nulova)
day dufam ze tam nebude kreten jeden neznasam ho !!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Hrôza, škoda, že nemáme tresty, ako v stredoveku, pre niektorých, ktorí si nevážia nič a nikoho, by sa náramne zišli.( ukradol si, fík prst, alebo ruka, podpálil si, zhor aj ty). Toto, čo sa tu už deje, to je horšie, ako katastrofa. Aj my, keď sme ráno išli okolo neslávne slávneho luníka 9, sme videli horieť trávu, ľahko je uhádnuť, kto si na tom zapracoval( na takúto prácu ich netreba nahovárať) banda jedna, chudáčikovia diskriminovaní.
netreba ísť do stredoveku- v Iráne alebo Saudskej arábii by im aj dneska dali po vajčiskách...
k tomu Luníku IX, vždy keď som na východe tak svokrovi zo žartu vravím- len 2 veci by som chcel- vidieť luník 9 a dať si u Noriky M. kávičku a potom možem aj umrieť...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

odchádzajúci kulturák čosi mrmlal, že do pol roka bude nová strecha
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
netreba ísť do stredoveku- v Iráne alebo Saudskej arábii by im aj dneska dali po vajčiskách...
k tomu Luníku IX, vždy keď som na východe tak svokrovi zo žartu vravím- len 2 veci by som chcel- vidieť luník 9 a dať si u Noriky M. kávičku a potom možem aj umrieť...
Stanko, keby si ty vedel, aké krásne nadštandardné byty pod lesom tam kedysi boli, v jednom z nich sme asi pred 2O rokmi bývali, malo to byť sídlisko na ukážku, hocikto tam byt nedostal, ale potom mal akýsi straník veľmi dobrý nápad, sťahovali tých, akože lepších menšinových z mesta, tak nám ich tam začali postupne do štátnych bytov dávať. My sme ich síce na ulici nemali, my sme mali družstevný byt, ale predsa sme ich tam cítili. Bývali sme tam asi 5 rokov, ale museli sme odísť, a terazky si tam bašujú sami so starostom, ktorý lieta v drogách, a lietajú tam aj naše jurášiky, a nie málo. Des a hrôza a nikto s tým už konečne neurobí poriadok.
3 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Včera v Tv dávali že sused susedovi stodolu podpálil. Nerobme závery, že to cigáni podpálili. Stačí aby aj biely išiel okolo a hodil špak na zem. Tak vyhoreli aj Staré Hory zo špaku na zástavke autobusu. Tu sa všetko robí zle, pokiaľ sa nestane niečo takéto. Dávno aj vypalovačov tráv mali tvrdo potrestať, nie len nejakým smiešnymi pokutami.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Stanko, keby si ty vedel, aké krásne nadštandardné byty pod lesom tam kedysi boli, v jednom z nich sme asi pred 2O rokmi bývali, malo to byť sídlisko na ukážku, hocikto tam byt nedostal, ale potom mal akýsi straník veľmi dobrý nápad, sťahovali tých, akože lepších menšinových z mesta, tak nám ich tam začali postupne do štátnych bytov dávať. My sme ich síce na ulici nemali, my sme mali družstevný byt, ale predsa sme ich tam cítili. Bývali sme tam asi 5 rokov, ale museli sme odísť, a terazky si tam bašujú sami so starostom, ktorý lieta v drogách, a lietajú tam aj naše jurášiky, a nie málo. Des a hrôza a nikto s tým už konečne neurobí poriadok.
treba urobiť po voľbách dobrý nákup u caterpillar inc.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

csillag3112 Pozri príspevok
day dufam ze tam nebude kreten jeden neznasam ho !!!
este treba napisat, ze za to moze Krajcer
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Smutne,hrozne...tazko sa hladaju slova...

Kto potresta vinnikov? NIKTO !!!!
Osadnici nicia Tatry,okolo osad je sama spust,vie sa o tom cele roky a nikto nic neurobi. Toto bude ten isty pripad. Ak sa aj nahodou najdu vinnici, tak to budu decka pod zakonom.
Obvinit romov sa neodvazi nikto,ti by sa hned ohradili, ze ich u vsetci diskriminuju....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Krajcer nie (jeho šťastie), za to len nejaký debčuľ pridrbaný škrtol švabľikom. No nosatého vyjadrenia - škoda vravieť - predsa končí, už sa ho to netýka. Nech si s tým "hlavu láme" niekto iný (prehadzovanie horúceho zemiaka).
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Zas to zvŕtate na politiku a začínate sa osočovať? Konečne si aj kompetentný možno, podotýkam možno, uvedomia že treba riešiť rómsku problematiku v osadách.Už to zašlo priliš ďaleko.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
day Pozri príspevok
este treba napisat, ze za to moze Krajcer
..

..nie , za toto nemôže...ale trepal horedole, že má peniaze na opravu hradov, ale nikto tie peniaze nikde neuvidí, kecal, len aby ulovil nejaké hlasy...nikde nedal žiadny dôkaz, že tie prachy naozaj má..a čo nevidím, tomu neverím-sa hovorí a nie darmo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať