Zavrieť

Porady

Paušal O 2

Aktivoval som si najmenší paušál od O-2 a som nanajvýš spokojný.

Za paušál 50 min.do všetkých sietí som zaplatil celkom 6,5 eura aj s DPH

Z toho volania do siete O-2 boli necelé 2 minuty, ďalej volania do inych sietí cca 40 minut.

Ja som z O-2 veľmi spokojný, nakoľko volania takého rozsahu mam viac-menej každý mesiac,

no predtým som v sieti ružových neplatil nikdy menej ako 27 eur s DPH , ešte predtým

v sieti oranžových detto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misstka je offline (nepripojený) misstka

    misstka
    ja zase mám len kredit, nakoľko veľa netelefonujem. ale vždy, ked som si raz za nejaké 3 roky kúpila mobil za 100-150€ , tak sa vždy veľa ľudí sa čudovalo, že oni by toľko za mobil nedali.
    to, že síce majú mobil za € alebo kedysi korunu , ale za tie dva roky preplatia nie ako ja 150€, ale 300 alebo viac, to si neuvedomujú. nikto nedá nikomu nič zadarmo a ak si ľudia zoberú paušál s mobilom, tak ho riadne preplatia.

    Viera R. je offline (nepripojený) Viera R.

    Viera R.
    6,5 € platíš každý mesiac a viazanosť je tam aká? Akým spôsobom je tam sledované koľko si pretelefonoval, chodia faktúry, alebo si to sleduješ na stránke operátora, prípadne počítač cez počítadlo na mobile, prosím pouč mňa neznalú pomerov?

    pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

    pavlinka
    Aj sa som spokojna , mám paušal 100 min do O2 za tri € mesačne,smiešne že? Niekedy platím 4 € aj nejaké drobné. A predtým som mávala fa 25 € u oranžových.

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    Viera R. Pozri príspevok
    6,5 € platíš každý mesiac a viazanosť je tam aká? Akým spôsobom je tam sledované koľko si pretelefonoval, chodia faktúry, alebo si to sleduješ na stránke operátora, prípadne počítač cez počítadlo na mobile, prosím pouč mňa neznalú pomerov?
    v O2 nie je ziadna viazanost, spotreba sa da sledovat na internete
    myslim, ze Indeed sa trochu zle vyjadril, lebo tych 50 min nie je pausal, ale extra balicek minut, ktore si mozes aktivovat sms
    O2 Fer je program bez viazanosti, proste, co prevolas, to zaplatis podla cennika (volanie: 0,13 E/min, sms 0,06 E), co sa tyka formy platby, tak je mozna aj na fakturu aj ako dobijanie kreditu
    tiez mam O2 a som velmi spokojna, predtym som mala 9 rokov Orange, ale platby za volania/sms, isli vyrazne dole, v Orange som mala platbu cca 12-17 E (bez ohladu na to, ci som volala alebo nie), a teraz mam max 10 E, ale skor mavam tak do 5 E, dokonca sa mi parkrat stalo, ze som mala fakturu do 1 E
    O2 poskytuje zadarmo vypis hovorov a sms + posiela faktury mailom, ak ma zakaznik zaujem
    viac info: https://www.o2.sk/download/cenniky/C...r_20120216.pdf

    Viera R. je offline (nepripojený) Viera R.

    Viera R.
    Myara ďakujem za odpoveď, ja mám momentálne v telefóne kartu T-Mobil, dobíjam si kredit. Máme doma kartu O2, takže stačí keď si ji dám do telefónu, kúpim kartu O2, dobijem kredit 6 €, aktivujem službu O2 fér a je to aktivované? Či treba zájsť do kacelárie operátora ...........?

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    Viera R. Pozri príspevok
    Myara ďakujem za odpoveď, ja mám momentálne v telefóne kartu T-Mobil, dobíjam si kredit. Máme doma kartu O2, takže stačí keď si ji dám do telefónu, kúpim kartu O2, dobijem kredit 6 €, aktivujem službu O2 fér a je to aktivované? Či treba zájsť do kacelárie operátora ...........?
    podla mna to nestaci, karty v O2 boli rozne, ked zacinali, tak vtedy bol nejaky program Jednotka, treba ist do O2, tam ti povedia blizsie info, k prenosu cisla do O2

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.