Zavrieť

Porady

výhra cez email el gordo

dobrý chcela by som sa poradiť čo s tým? prišiel mi email o výhre v španiel.súťaži loto elgordo? máte s tým nejakú skúsenosť? dakujem za pomoc
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Zlatica Juhászová Pozri príspevok
dobrý chcela by som sa poradiť čo s tým? prišiel mi email o výhre v španiel.súťaži loto elgordo? máte s tým nejakú skúsenosť? dakujem za pomoc
Boze ludkovia, do kedy budete verit, ze niekto vam ponuka vyhru len tak zadarmo a este si vas aj budu vyhladavat cez mail aby vam vyhru odovzdali?
nie neviem o tom, aj ked o mne manžel hned povie že sa prihlásim aj k čertovi. toto sú mi cudzie vody.

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

trisestri
to fakt este niekto veri tym emailovym podvodom,to fakt si niekto mysli ze niekto len tak cirou nahodou rozdava hocikomu velke penaze?-za tie roky som na svojich emailoch mal vselijakych vyhier habadej,uz by som bol aj mozno miliardar ked by to bola pravda a ked by som to tak zratal-ide minimalne o pchybne ziskavanie osobnych udajov v tom lepsom pripade,v tom horsom ide o velmi rafinovany podvod,ked postune tym ktory zareaguju pridu ziadosti o uhradu poplatkov,vyzera to doveryhodne najprv ako zistoval jeden cesky novinar a preto je najlepsie na take ponuky vobec nereagovat,nez sa zacat namotavat.

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

trisestri
ale ako pozeram taka loteria existuje,zalezi teraz ci si hrala a ako to funguje,ten princip ich hry,vsetko treba dosledne overit a v ziadnm pripade nikomu neposielat peniaze,ked tak treba nappisat ze nech poplatky a pod nech si stiahnu z vyhry. http://translate.google.sk/translate...26prmd%3Dimvns

brunox je offline (nepripojený) brunox

brunox
nepocitam to......stovky emailov som dostal podobnych !!!! asi 1 sekundu sa tym zaoberam kym to dam do kosa ked sa gmail pomyli a zaradi to medzi normalne.....ved to su somariny, ide iba o udaje....ale vidim, ze sa este aj v tejto dobe stale niekto namota...fuuuh hroza

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
Videl som takú kresbu, kde chlapíkovi prišiel takýto mail, ale že vyhral ipad. A on už znudene "už zasé?!" A potom ukázali jeho izbu z diaľky, kde mal asi 50krabíc s ipadmi, ipodmi a všetkým možným. Proste sarkazmus na ľudí čo tomu veria :-)
Pokiaľ si nehrala tak email ignoruj.
El Gordo môžeš hrať napr. cez xxxxxx
Naposledy upravil arizona : 20.12.16 at 11:02 Dôvod: reklama
expeeert Za 4 roky hádam na to už došla aj sama...

výhra cez email el gordo

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.