Zavrieť

Porady

Modré z neba

Ahojte!
Rozmyslala som, ci to nedat do kaviarne, napokon som sa rozhodla hodit to do kultury, lebo to, co nam media ponukaju svojim sposobom kulturou je alebo by malo byt.
Uplne ma dnes rozhodila jedna vec - urcite kazdy poznate Modre z neba a ich stranku na facebooku. Citala som tam dnes viacero prispevkov ohladom rodiny, ktora byva nedaleko nas - zo zameny manzeliek. Vacsina z nich bolo vymazanych, pritom neobsahovala ziadne vulgarizmy, len poukazovali na to, ze idu pomahat niekomu, kto si ich pomoc nebude vazit a aby si dali pozor. Aj moj prispevok zmazali - bol bez vulgarizmov. Navyse mi zabolkovali pristup - nieco pisat na nastenku a komentovat. Tak som sa kvalitne nas... nasrdila a zalozila som skupinu Modre z neba bez cenzury ako zadostucinenie, kde si ludia mozu pisat svoje osobne pohlady bez cenzury, bez mazania... hlavne ide o to, aby tam pisali ludia, ktori poznaju skutocnu situaciu tych, ktorym Modre z neba pomaha. Z hlbky duse verim, ze sa tam najdu aj taki, ktori si pomoc skutocne zasluzia, doteraz som im fandila a vyvysovala do neba ako pomahaju, teraz som rozcarovana a zacinam mat pocit, ze je to len dalsia falosna charita, ze ide len o sledovanost a o pretrcanie sa sponzorov, ktore mi doteraz vobec nevadilo, ved napokon pomahaju, to je hlavne... Ale zda sa - figu borovu...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

aj napriek vyhradam musim uznat ze tato relacia cim dalej viac odhaluje chore prvky nasho ci uz socialneho alebo justicneho systemu ako aj krutost osudu-napr.chlap badatelne na tom zdravotne zle /bolestive vredy na celom tele/ a nedostane invalidny iba preto ze lekari mu nevedia urcit diagnozu-pre take pripady sa niekady dalo uplatnit ustanovenie o odstraneni tvrdosti zakona
4 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať