Zavrieť

Porady

Obchodný register

Ako sa mám domáhať, aby registrový súd konal vo veci zápisu zmien s.r.o. , keď návrh bol podaný v máji 2003 a do dnešného dňa sa OR Okresného súdu v Prešove našim návrhom nezaoberal?

Jano
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Nie som odbornik na obchodne pravo, ale este to spada pod predpisy pred novelou. Zapisy sa doteraz tahali skutocne "roky", pokial ste si to poriadne nevybehali....
    Som zvedavy aka zmena nastane teraz po novele. Tiez cakam na jeden zapis.

    Murena je offline (nepripojený) Murena

    Murena
    My máme Obchodný register na Okresnom súde v Nitre a skutočne môžem povedať, že za 5 dní sme mali urobenú zmenu v registrácii. Posielala som to na vyplnených tlačivách z internetu, podpisy overené notárom, 1500 Sk kolok.
    Nitriansky obchodný register aj v minulosti (august 2003) konal dosť rýchlo.

    jarina je offline (nepripojený) jarina

    jarina
    Ja som zapisovala jednu spolocnost do obchodneho registra na Okresnom sude v Nitre v apríli tohto roku a naozaj to bolo do 5 dni, ale ked sme pred rokom a pol s firmou podavali ziadost o zmenu cakali sme na to takmer tristvrte roka, takze ten novy zakon pomohol, len dufam ze taky promptny nebudu len pri novych spolocnostiach ale aj pri ich zmenach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.