Zavrieť

Porady

celoplošné zníženie mzdy

Poprosím Vás o radu:
Zamestnávateľ chce celoplošne znížiť mzdy v celej prevádzke z dôvodu pretrvávajúcej nepodarkovosti výroby. Mala by som každému urobiť nový dodatok k zmluve. Niekto je zamestnaný na dobu určitú, niekto na dobu neurčitú. Ako postupovať v prípade, že zamestnanec nový dodatok nepodpíše? Aké sú práva a povinnosti zamestnanca a zamestnávateľa v takomto prípade?
Ďakujem za každú odpoveď.
Usporiadat
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Tento istý problém sme riešili aj my. Problém je v tom, že pracovná zmluva je dvojstranný právny úkon, t.j. ide o súhlasné prejavy oboch účastníkov zmluvy, pričom to isté platí aj o dodatkoch k pracovnej zmluve. Znamená to tiež, že k zmene zmluvy, nemôže dôjsť na základe jednostranného rozhodnutia zamestnávateľa, ale zamestnanec musí so zmenou vyjadriť svoj súhlas a to podísaním dodatku. Keď dodatok o zmene platu nepodpíše dobrovoľne, ani keď sa na neho bude apelovať objektívnymi príčinami, tak v zásade neexistuje právny nástroj, ktorým by mohol byť k podpisu prinútený. Zamestnávateľ však môže situáciu riešiť tak, že rozhodne o zmene organizácie práce, a zamestnanca môže prepustiť z dôvodu nadbytočnosti.
0 0
alienka alienka

alienka je offline (nepripojený) alienka

Z dôvodu nadbytočnosti? S tým ďalej súvisí aj odstupné, však?
0 0
makovnik1 makovnik1

makovnik1 je offline (nepripojený) makovnik1

alienka
Z dôvodu nadbytočnosti? S tým ďalej súvisí aj odstupné, však?

áno, je to tak
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

Prosím poraďte.
Mám na výber tri možnosti
1-odpracovať každý mesiac do konca roka 20 hodín nadčasu v prospech firmy
2- nesúhlasím s bodom 1 , môžem podpísať novú zmluvu o znížení platu o 15%
3- nesúhlasím s bodmi 1 a 2 , môžem očakávať skorú výpoveď z firmy.
ďakujem za vaše odpovede.
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

prosím poraďte
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Keď porovnáš : mzdu za 20 hod,. nadčasu vrátane nadčasového príplatku s 15 % znížením platu. Čo je viac ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

fredy27 Pozri príspevok
Prosím poraďte.
Mám na výber tri možnosti
1-odpracovať každý mesiac do konca roka 20 hodín nadčasu v prospech firmy
2- nesúhlasím s bodom 1 , môžem podpísať novú zmluvu o znížení platu o 15%
3- nesúhlasím s bodmi 1 a 2 , môžem očakávať skorú výpoveď z firmy.
ďakujem za vaše odpovede.
Zamestnávatel neporušuje ZP - pozri § 121 ZP

§ 121
Mzda za prácu nadčas

Na začiatok

(1) Za prácu nadčas patrí zamestnancovi dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 25 % jeho priemerného zárobku. Zamestnancovi, ktorý vykonáva rizikové práce, patrí za prácu nadčas dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 35 % jeho priemerného zárobku. Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu nadčas, patrí zamestnancovi za hodinu práce nadčas hodina náhradného voľna; v tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí. Ak zamestnávateľ neposkytne zamestnancovi náhradné voľno počas troch kalendárnych mesiacov alebo v inak dohodnutom období po výkone práce nadčas, patrí zamestnancovi mzdové zvýhodnenie podľa prvej vety.

(2) Zamestnávateľ môže v kolektívnej zmluve dohodnúť okruh zamestnancov, s ktorými je možné dohodnúť, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná práca nadčas, najviac však v úhrne 150 hodín ročne. Zamestnávateľ, ktorý nemá v kolektívnej zmluve dohodnutý okruh zamestnancov podľa prvej vety, môže písomne dohodnúť s vedúcim zamestnancom, so zamestnancom, ktorý vykonáva koncepčné, systémové, tvorivé, metodické alebo obchodné činnosti, riadi, organizuje alebo koordinuje zložité procesy alebo rozsiahle súbory veľmi zložitých zariadení, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná práca nadčas, najviac však v úhrne 150 hodín ročne.
V týchto prípadoch zamestnancovi za prácu nadčas nepatrí mzda vrátane mzdového zvýhodnenia za prácu nadčas podľa odseku 1 a nemôže za túto dobu čerpať náhradné voľno.
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

nerozumiem, hodiny ktoré odpracujem darujem firme. zaplatené hodiny za nadčas, príplatky nedostanem. Na výplatnej páske bude základná mzda bez nadčasov.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

fredy27 Pozri príspevok
nerozumiem, hodiny ktoré odpracujem darujem firme. zaplatené hodiny za nadčas, príplatky nedostanem. Na výplatnej páske bude základná mzda bez nadčasov.
máte to v kolektívnej zmluve?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

fredy27 Pozri príspevok
nerozumiem, hodiny ktoré odpracujem darujem firme. zaplatené hodiny za nadčas, príplatky nedostanem. Na výplatnej páske bude základná mzda bez nadčasov.
Ano, 150 hod. ročne môže byť súčasťou základnej mzdy - bez nároku na zaplatenie práce nadčas a nadčasového príplatku.

V ktorom stupni náročnosti je zaradená tvoja práca /uveď prosím výšku mzdy - ak nechceš cez poradu, pošli SS/
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

Včera túto informáciu majitelia oznámili celej firme cca 300 ľudí. Týka sa všetkých zamestnancov, výrobných a administratívnych. Priemerný zárobok sa pohybuje okolo 500 eur.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

fredy27 Pozri príspevok
Včera túto informáciu majitelia oznámili celej firme cca 300 ľudí. Týka sa všetkých zamestnancov, výrobných a administratívnych. Priemerný zárobok sa pohybuje okolo 500 eur.
Sa čudujem majiteľom, že nevezmú z UP ludí na absolvetskú prax. Ale nútia kmeňových zamestnancov robiť zadara.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

fredy27 Pozri príspevok
Včera túto informáciu majitelia oznámili celej firme cca 300 ľudí. Týka sa všetkých zamestnancov, výrobných a administratívnych. Priemerný zárobok sa pohybuje okolo 500 eur.
Čo na to vaše odbory ? Okruh zamestnancov by mal byť dohodnutý v kolektívnej zmluve. Bol schválený nejaký dodatok ku kolektívnej zmluve ?

Ťažko radiť, pre ktorú alternatívu sa rozhodnúť. Nikdy nie je zaručené, že po alternatíve a/ alebo b/ nebude nasledovať c/ V prvom aj druhom prípade dôjde ku zníženiu mzdy, ktorá bude mať vplyv na výpočet odstupného a ak si nenájdeš prácu aj na výšku dávky v nezamestnanosti ...
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

ak nie je v KZ o nadčasoch zmienka? pri podpisovaní kolektívnej zmluvy sa nepočítalo s hosp.krízou... odbory mlčia, majú strach o svoje stoličky.
zamestnávateľ zákon neporuši a my sa môžeme tešiť, že nemusíme odpracovať 150 hodín do konca roka.
ďakujem za informácie
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

fredy27 Pozri príspevok
ak nie je v KZ o nadčasoch zmienka? pri podpisovaní kolektívnej zmluvy sa nepočítalo s hosp.krízou... odbory mlčia, majú strach o svoje stoličky.
zamestnávateľ zákon neporuši a my sa môžeme tešiť, že nemusíme odpracovať 150 hodín do konca roka.
ďakujem za informácie
tomuto nerozumiem ...
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

veronikasad Pozri príspevok
tomuto nerozumiem ...
veronikasad Pozri príspevok
Ano, 150 hod. ročne môže byť súčasťou základnej mzdy - bez nároku na zaplatenie práce nadčas a nadčasového príplatku.

V ktorom stupni náročnosti je zaradená tvoja práca /uveď prosím výšku mzdy - ak nechceš cez poradu, pošli SS/
prepáč že som stručný
0 0
majoneza majoneza

majoneza je offline (nepripojený) majoneza

Ak to nie je v KZ, moze zamestnavatel dohodnut neplateny nadcas v dodatku k zmluve?

K povodnej otazke, zavisi od Vasej osobnej/rodinnej financie, zivot, a tiez od pravdepodobnosti, ze by ste nasli inu pracu.

pri 3) by ste dostali 2 mesiace odstupne - tak to moze byt najlepsie ak rychlo najdete nieco ine.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

fredy27 Pozri príspevok
ak nie je v KZ o nadčasoch zmienka? ak nie je zmienka, tak každý nadčas musí byť zaplatený v plnej výške aj s príplatkami pri podpisovaní kolektívnej zmluvy sa nepočítalo s hosp.krízou... odbory mlčia, majú strach o svoje stoličky. odborári, členovia výboru sú chránení za určitých podmienok pred výpoveďou, tak sa veľmi nemajú prečo báť
zamestnávateľ zákon neporuši a my sa môžeme tešiť, že nemusíme odpracovať 150 hodín do konca roka.
ďakujem za informácie
Veronika napísla preto, že nerozumie, lebo si to napísal dosť nezrozumiteľne. Neviem, či som to aj ja správne pochopila, ale ako som to pochopila, tak som aj odpovedala.
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

mzdarka renca Pozri príspevok
Veronika napísla preto, že nerozumie, lebo si to napísal dosť nezrozumiteľne. Neviem, či som to aj ja správne pochopila, ale ako som to pochopila, tak som aj odpovedala.
Prepáčte....

Dnes všetci zamestnanci firmy " dobrovoľne " podpísali nové zmluvy, kde sa zaviazali odpracovať v prospech firmy denne 1 hodinu bez nároku na mzdu a príplatky po dobu 7 mesiacov (koniec februára). Ak zamestnanec nesplní podmienky, bude mu krátený plat o 15% . V zmluve nie je presne definované za aký čas, chýba tam veľa detailov, kto , kedy, ako , ....
Je mi ťažko na srdci, pretože sa jednej firme podarilo manipulovať so strachom svojich zamestnancov, okolité firmy si zoberú príklad.
Ďakujem za odpovede. Neviem prečo nemôžem použiť tlačítko ocenenie, zaslúžite si.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

fredy27 Pozri príspevok
Prepáčte....

Dnes všetci zamestnanci firmy " dobrovoľne " podpísali nové zmluvy, kde sa zaviazali odpracovať v prospech firmy denne 1 hodinu bez nároku na mzdu a príplatky po dobu 7 mesiacov (koniec februára). Ak zamestnanec nesplní podmienky, bude mu krátený plat o 15% . V zmluve nie je presne definované za aký čas, chýba tam veľa detailov, kto , kedy, ako , ....
Je mi ťažko na srdci, pretože sa jednej firme podarilo manipulovať so strachom svojich zamestnancov, okolité firmy si zoberú príklad.
Ďakujem za odpovede. Neviem prečo nemôžem použiť tlačítko ocenenie, zaslúžite si.
Fredy, ak tomu dobre rozumiem, zmenili vám uväzok v pracovnej zmluve na 35 hodín týždenne a robiť budete 40 hod. ? Alebo zostalo 40 hod. a máte týždenne odrobiť 45 ? Tých 15 % ste dostali ako pohyblivú zložku mzdy ? Na základný plat vám siahnúť nemôžu ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať