Zavrieť

Porady

filtračná kanvica - ako sa v nich zorientovať?

Ahojte / dobrý deň,
na trhu je veľký výber filtračných kanvíc - uvažujem o jej kúpe, ale podľa čoho vyberať. Ako sa v tom množstve kanvíc zorientovať? Neviem aký je rozdiel medzi nimi. Viete mi niekto poradiť.
Ďakujem Bea
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Filtrovanie vody filtračnou kanvicou je jednoznačne NAJDRAHŠÍ sposob filtrovania vody

    Doporučujem inštalaciu filtra Rainfresh s filtračnou vložkou FC-200 ,filtrovacia kapacita až 24 000 litrov vody , alebo 1,5 roka od výmeny do výmeny.

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    Indeed Pozri príspevok
    Filtrovanie vody filtračnou kanvicou je jednoznačne NAJDRAHŠÍ sposob filtrovania vody

    Doporučujem inštalaciu filtra Rainfresh s filtračnou vložkou FC-200 ,filtrovacia kapacita až 24 000 litrov vody , alebo 1,5 roka od výmeny do výmeny.

    tak tak, rovnako to mam urobene aj ja. Ked vidim kolko chce za to iste aktivne uhlie napriklad Brita, tak mi ide oci pretocit. To ja cez to plnim aj akvarium, polievam kvety, atd.... a cenovo je to v prepocte uplne smiesna vec oproti tym jednomesacnym kartusiam.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Indeed Pozri príspevok
    Filtrovanie vody filtračnou kanvicou je jednoznačne NAJDRAHŠÍ sposob filtrovania vody

    Doporučujem inštalaciu filtra Rainfresh s filtračnou vložkou FC-200 ,filtrovacia kapacita až 24 000 litrov vody , alebo 1,5 roka od výmeny do výmeny.
    A ešte poviem, že v CZ je nákup filtračnej vložky LACNEJŠÍ asi o 40 %.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    tienik Pozri príspevok
    tak tak, rovnako to mam urobene aj ja. Ked vidim kolko chce za to iste aktivne uhlie napriklad Brita, tak mi ide oci pretocit. To ja cez to plnim aj akvarium, polievam kvety, atd.... a cenovo je to v prepocte uplne smiesna vec oproti tym jednomesacnym kartusiam.
    A kto Ti povedal že vydržia len jeden mesiac? Tú kanvicu mám už takých najmenej osem rokov a nedám na ňu dopustiť. Nikdy som náplň nemusela vymieňať po mesiaci.

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    wagner Pozri príspevok
    A kto Ti povedal že vydržia len jeden mesiac? Tú kanvicu mám už takých najmenej osem rokov a nedám na ňu dopustiť. Nikdy som náplň nemusela vymieňať po mesiaci.
    ja len citam

    http://www.brita.net/sk/calendar.html?L=21

    ale kazdopadne, 24000l to iste nebude :-)

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    tienik Pozri príspevok
    tak tak, rovnako to mam urobene aj ja. Ked vidim kolko chce za to iste aktivne uhlie napriklad Brita, tak mi ide oci pretocit. To ja cez to plnim aj akvarium, polievam kvety, atd.... a cenovo je to v prepocte uplne smiesna vec oproti tym jednomesacnym kartusiam.
    vidim ze "toky" tovaru su podobne :-) ale nechcel som riesit hned temu "kde najlepsie kupit FC 200vku" ALe ked sme pritom, ano je to pravda, v SR je najdrahsia, ale aj tak lepsie ako kanvica.

    filtračná kanvica - ako sa v nich zorientovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.